Kruizas po Turkiją ir Graikiją

7 n. kruizas aplankant Pirėjo, Herakliono miestus, Santorinio ir Mykonos salas Graikijoje; Stambulo bei Çanakkale jūrų uostus Turkijoje

Apie kelionės pasiūlymą

Pasirinkite datą:
Įskaičiuota:
7 n. kruiziniame laive + „viskas įskaičiuota“ maitinimas + gaivieji ir alkoholiniai gėrimai + visi mokesčiai + pramogos laive
Kaina:
nuo 879€
Laivas:
„Celestyal Crystal“

Kelionės programa

Graikija ir Turkija – kryptys, kurias reikia pamatyti kiekvienam keliones ir turtingą šalių istoriją vertinantiems keliautojams.  Leiskitės į atradimo džiaugsmus keliaudami kruizu po Viduržemio jūros regioną ir lankydami žavingus Graikijos ir Turkijos kampelius.

“Viskas įskaičiuota” kruizo metu po Graikiją ir Turkiją metu aplankysite Pirėjo ir Herakliono miestus bei Santorinio ir Mykonos salas Graikijoje ir Stambulo bei Stambulo ir Çanakkale jūrų uostus Turkijoje.

1 diena:

Pirėjas (Atėnai, Graikija). Registracija į kruizą. 16:00 val. išplaukimas Stambulo link.

Atėnai – pagrindinis Graikijos uostas ir tūkstantmečius skaičiuojantis antikinis miestas, mūsų civilizacijos lopšys. Čia verta aplankyti didingus, iki šių dienų išlikusius antikinių laikų statinių griuvėsius.

2 diena:

Stambulas (Turkija). Atplaukimas 15:30 val.

Viešėdami Stambule plauksite Bosforo sąsiaurio kruizu. Kuo jis ypatingas? Bosforo sąsiauris jungia 2 žemynus – Aziją ir Europą, o sąsiaurio pakrantėse galite grožėtis įspūdingomis vilomis ir didingomis mečetėmis. Vakaro pramogoms rekomenduojame keliauti į pagrindinę Stambulo Istiklal gatvę, kurioje labai daug barų, kavinių, restoranų.

3 diena:

Stambulas (Turkija). Išplaukimas 20:00 link Çanakkale uosto Turkijoje.

Stambule dėmesio vertas ne tik Bosforo sąsiauris. Būtinai aplankykite žymiausius miesto objektus: Topkapi rūmus, Hagia Sofia soborą, garsiąja Mėlynąją Mečetę. Jei mėgstate šviežią žuvį, Estravel ekspertai vakarieniauti rekomenduoja restoranuose, įsikūrusiuose po Galata tiltu.

4 diena:

Çanakkale (Turkija). Atplaukimas 07:00 val. Išplaukimas 17:00 val. link Graikijos.

Miestas, kurį garsina legendos ir įvairiausios istorijos. Netoliese šio uosto vyko Trojos karas, o įvairios miesto vietos minimos graikų mitologijoje. Beje, šiame mieste paragaukite tradicinių Turkijos jūrų gėrybių patiekalų restoranuose “Kavala Balik Lokantasi” ar “Yalova”.

5 diena:

Volos (Graikija). Atplaukimas 07:00 val. Išplaukimas 17:00 val. link Herakliono.

Volos – tai vienas didžiausių ir patraukliausių Graikijos miestų. Šis miestas laikomas Pagasečio įlankos perlu. Čia susipina ilga miesto istorija, autentiškos bažnyčios ir šiuolaikinis gyvenimo ritmas.

6 diena:

Heraklionas (Graikija). Atplaukimas 13:00 val. Išplaukimas 23:59 val. link Santorinio salos.

Heraklionas – istorinė Graikijos sostinė, kurioje apžvalginės ekskursijos metu aplankysite žavingus antikinius Knoso rūmus. Tai didžiausias Kretos miestas ir 5 pagal dydį miestas visoje Graikijoje.

7 diena:

Santorinio sala (Graikija). Atplaukimas 07:00 val. Tą pačią dieną – išplaukimas 13:00 val. link Mykonos salos.

Santorinio saloje ekskursijos metu aplankysite garsųjį baltų namų kaimelį Oia. Iš čia keliautojai parsiveža įspūdingų foto kadrų!

7 diena:

Mykonos (Graikija). Atplaukimas 19:00 val. Vakaras ir naktis Mykonos saloje, garsėjančioje vakarėliais ir naktiniu gyvenimu.

8 diena:

Pirėjas (Atėnai, Graikija).  02:00 val. nakties išplauksite iš Mykonos salos ir jau 09:00 val. ryte atplauksite į Pirėjo uostą Graikijoje, kuriame užbaigsite 7 n. kruizinę kelionę.

 • Estravel ekspertų konsultacijos ir pagalba kelionės metu;
 • jūrų uostų mokesčiai;
 • arbatpinigiai laivo personalui;
 • 7 n. kruiziniame laive pasirinktos kategorijos kajutėje;
 • „viskas įskaičiuota“ maitinimas: pusryčiai, pietūs, vakarienės, gaivieji ir alkoholiniai gėrimai;
 • pramogos laive: jogos, šokių pamokos ir t.t.;
 • ekskursija Stambule – kruizas Bosforo sąsiauriu ir prieskonių turgaus aplankymas;
 • ekskursija Herakliono mieste Graikijoje;
 • ekskursija Santorinio saloje aplankant baltąjį Oia miestelį.
 • Rekomenduojame apsidrausti kelionių ir sveikatos draudimu;*
 • skrydis: Vilnius-Atėnai, Atėnai-Vilnius (nuo 300 eur/asm.);
 • pervežimai: oro uosto – kruizinių laivų uostas – oro uostas (nuo 20 eur/asm. į vieną pusę);
 • 1n. Atėnuose nuo 50 eur/asm. (rekomenduojame į kruizo išplaukimo uostą atvykti 1n. anksčiau);
 • aptarnavimas numeriuose ir mini baras – už papildomą mokestį;
 • papildomos ekskursijos;
 • asmeninės išlaidos.

*Dėl palankiausio pasiūlymo teirautis kelionių konsultanto.

Ar keliaujant į šiuo kruizu reikalinga viza?

Lietuvos Respublikos piliečiams, keliaujantiems šiuo kruizu, viza nereikalinga.

Kokie dokumentai reikalingi plaukiant šiuo kruizu?

Plaukiant šiuo kruizu su savimi būtina turėti Lietuvos Respublikos piliečio pasą, kuris galiotų ne trumpiau kaip 6 mėnesius nuo kruizo pradžios. Daugiau informacijos apie dokumentus, reikalingus keliaujant kruizu, rasite paspaudę dominančios šalies pavadinimą: Graikija, Turkija.

Ar rekomenduojate keliaujant kruizu užsakyti kelionių ir sveikatos draudimą?

Taip, keliaujant kruizu rekomenduojame pasirūpinti kelionių ir sveikatos draudimu. Dėl palankiausio draudimo pasiūlymo ir daugiau dominančios informacijos kreipkitės į Estravel kelionių konsultantą.

Ką reikia žinoti keliaujant į Graikiją 2020 m. vasarą? 

Verta žinoti, kad keliaujantiems į Graikiją nuo 2020 m. liepos 1 d. iki rugpjūčio 31 d., likus ne mažiau kaip 48 val. iki atvykimo į šalį, reikia užpildyti specialią kleivio identifikavimo formą (angl. PLF – Passenger Locator form). Formoje būtina nurodyti detalią informaciją apie išvykimo vietą, ankstesnių apsilankymų kitose šalyse trukmę ir apsistojimo Graikijoje adresą.

Atkreipiame dėmesį, kad šioje formoje adresai turi būti nurodomi pilni, su pašto indeksu (tiek išvykimo vietos, tiek apsistojimo Graikijoje vietos), o Graikijos regionai, į kuriuos vykstama, pateikiami graikų kalba: pvz.: Kreta Kriti, Rodas Notio Aigaio. Užpildžius formą keliautojui priskiriamas QR kodas, kurį prašoma pateikti atspausdintą ar parodyti mobiliajame telefone prie atvykimo į oro uostą vartų.

Keleivio identifikavimo formą galite pildyti čia.

Kokie skiepai privalomi keliaujant kruizu?

Keliaujant kruizu privalomų skiepų nėra, tačiau yra keletas rekomenduojamų. Visą rekomenduojamų skiepų sąrašą rasite paspaudę dominančios šalies pavadinimą: Graikija, Turkija.

Kokia valiuta Graikijoje?

Oficiali Turkijos valiuta – Turkijos lira (TRY). Euro ir liros santykį rasite čia. Oficiali valiuta Graikijoje – euras (EUR).

Kaip vyksta atsiskaitymas už paslaugas laive?

Laive atsiskaitymas vyksta specialiomis laivo kortelėmis. Kiekvienas keliautojas gautą laivo kortelę gali papildyti pinigais iš banko kortelės arba grynaisiais (USD arba EUR). Laivo kortelė bus priskirta Jūsų kajutei ir nuo jos bus nuskaičiuojami pinigai, kai norėsite užsakyti prekes laive ar paslaugas – pvz.: SPA malonumus, gėrimus baruose ir kt.

Ką veikti laive kol šis plaukia?

Kruiziniai laivai – lyg miestai ant vandens, galintys patenkinti pačių išradingiausių poreikius. Kiekvieną dieną pažintis su skirtingais pasaulio kampeliais, vakarienė puikiuose laivo restoranuose, SPA malonumai, aktyvus laisvalaikis sporto salėje ar jogos užsiėmimuose ir daugybė kitų laisvalaikio leidimo būdų. O kur dar nemokami gražiausi saulėlydžiai laivo denyje.

Kodėl verta keliauti kruizu?

Didžiausias kruizo privalumas yra laiko taupymas. Plaukiant kruiziniu laivu, poilsiautojas turi išskirtinę galimybę aplankyti daug Graikijos salų per trumpą laiką, nekeisdamas lėktuvų ir viešbučių, todėl sutaupoma daug laiko ir pinigų. Vakarais Jūs ilsitės ar pramogaujate „kurorte ant vandens“, kol kruizinis laivas plaukia iš vieno uosto į kitą, o dienomis lankote gražiausias vietas.

Ar galima kelionės metu užakyti ekskursijas? Kiek kainuoja ekskursijos?

Į kelionės kainą įskaičiuotos 3 ekskursijos į: Ija (Oia) kaimelį Santorini saloje, antikinį miestą Efesą bei į Knoso Rūmus Heraklione. Jei norite užsakyti papildomų ekskursijų lankytinose Graikijos vietose, kelionių konsultantas bus nepamainomas pagalbininkas renkantis geriausius gidus ir įdomiausias ekskursijų programas. Ekskursijų kainos kinta, todėl apie konkrečias kainas teiraukitės Estravel kelionių eksperto.

Kas įskaičiuota į kruizo kainą?

Į kruizo kainą įskaičiuota: 7 n. pasirinktos kategorijos kajutėje, visi mokesčiai, „viskas įskaičiuota“ maitinimas, gaivieji ir alkoholiniai gėrimai, arbatpinigiai laivo personalui, pramogos laive ir 3 nemokamos ekskursijos.

Kodėl verta kruizą rezervuoti iš anksto?

Geriausi kruizų pasiūlymai išperkami greičiausiai, todėl verta bilietus rezervuoti ir atostogas planuoti iš anksto.

Ar yra kelionės datų kitiems metams?

Taip, kruizas plauks ir kitais metais. Planuojantys keliauti kitais metais gali kreiptis į Estravel kelionių konsultantą.

Ko verta paragauti Graikijoje?

Estravel kelionių ekspertai pataria paragauti ne vieną tūkstantmetį skaičiuojančios graikų virtuvės tradicijų: Tzatziki – tradicinio agurkų ir jogurto padažo, baklažanų ir mėsos apkepo Musaka, vietinių balandėlių Dolmades įsuktų į vynuogės lapą, o be Graikiškų salotų su Fetos sūriu pietūs išvis neįsivaizduojami. Jeigu norite išragauti visko – užsisakykite žuvies arba mėsos patiekalų Meze rinkinį.

Ką parvežti lauktuvių iš atostogų Graikijoje?

Kelionių ekspertai pataria parvežti įvairių gaminių, pagamintų iš natūralaus alyvuogių aliejaus: įvairių kosmetikos gaminių, kvapniųjų aliejų ar aliejaus maisto gardinimui.

„CELESTYAL CRYSTAL“

„Celestyal Crystal“ laive įrengtos jaukios kajutės, restoranai, barai ir poilsio zonos, spa, treniruoklių salės – viskas, ko reikia keliautojų patogumui ir puikiai kelionei kruiziniu laivu po Graikijos salas. Šis nedidelis, ekonominės klasės laivas prisišvartuoja mažesniuose uostuose, kurių paprastai nepasiekia masyvūs kruiziniai laivai, tad galite būti tikri, jog pamatysite gražiausius Graikijos kampelius!

Keliautojai, plaukę „Celestyal Crystal“ kruiziniu laivu puikiai vertina aptarnavimo kokybę bei maistą.

Į skonių pasaulį leiskitės kruizinio laivo restoranuose, mėgaudamiesi „viskas įskaičiuota” maitinimo privalumais bei gardžiais patiekalais. Talentingi šefai kasdien gamina puikius tradicinės Graikijos virtuvės patiekalus, naudodami šviežius Viduržemio jūros regiono virtuvei būdingus ingredientus. Mėgaukitės „Amalthia and Olympus“ restorano patiekalais, užkąsti užsukite į „Aura Grill and Leda” bufetą. „Helios” bare pasimėgaukite puodeliu kvapnios kavos „Frappe“, o „Horizons“, „Muses“ ar „Eros Lounge & Bar“ – gaiviu kokteiliu.

Norėdami atsipalaiduoti galėsite užsukti į laive įsikūrusį SPA ir pasimėgaukite profesionalų atliekamomis įvairiomis grožio ir sveikatinimo procedūromis (už papildomą mokestį): galvos ir kūno masažais – „Balinese Shiatsu” ar klasikiniu „Švedišku“ masažu, aromaterapija, veido procedūromis, odos šveitimu ir kitomis. Laive taip pat yra grožio salonas (už papildomą mokestį).

Mėgstantys aktyvų laisvalaikį, plaukdami laivu galės sportuoti treniruoklių salėje, lankyti Zumbos užsiėmimus, mokytis tradicinių graikų šokių, žaisti stalo tenisą ar dartais. Turintiems menininko gyslelę patiks laiką leisti kūrybiniuose užsiėmimuose – origami pamokose ar gaminant atvirukus. Pramogoms – įdomios vakaro programos, stalo ir kiti žaidimai. Norintiems artimiau susipažinti su graikų kultūra – graikų kalbos pamokos bei graikų patiekalų gaminimo kursai (nemokamai).

Kruizu vienu metu plaukti gali iki 1452 keliautojų. Laivo komandą sudaro 406 žmonės. Laivo ilgis – 158 m., 9 deniai.

Užsakykite kelionę jau dabar!
Informacija
 • +370 5 212 58 05
 • Susisiekti
 • Dalia Bažanovienė
  Kelionių konsultantas

Jums taip pat gali patikti