Kruizą perki - 10 000 "Finnair Plus" taškų gauni

Džiugios žinios “Finnair Plus” lojalumo programos nariams! Tik iki 2019.12.31 dienos įsigyjant Ama Waterways, Oceania Cruises, Azamara Club Cruises bei Regent Seven Seas Cruises kompanijų kruizines keliones Estravel kelionių centre – į savo “Finnair Plus” kortelę gausite dovaną – 10.000 lojalumo taškų! Kruizus galite įsigyti ne tik Estravel kelionių centre, bet ir online kruizų rezervacinėje sistemoje čia

Akcijos sąlygos ir taisyklės:

  • akcijoje dalyvaujančius kruizus galite įsigyti iki 2019.12.31 Estravel kelionių centre. Kruizą galite įsigyti ir savarankiškai – online rezervacinėje kruizų sistemoje čia.

  • Apmokėjus kruizą, kruizo pirkėjui bus dovanojama 10.000 “Finnair Plus” lojalumo taškų. Norint gauti šiuos taškus, kruizo pirkėjas privalo dalyvauti “Finnair Plus” lojalumo programoje ir prieš užsakant kruizą, apie tai informuoti Estravel kelionių konsultantą.

  • 10000 “Finnair Plus” taškų į kortelę kruizo pirkėjas gauna per 5 dienas nuo pilno kruizo apmokėjimo dienos.
  • Gautus lojalumo taškus (reward points) “Finnair Plus” kortelės turėtojas gali išnaudoti pagal “Finnair Plus” lojalumo programos taisykles (daugiau apie tai galite sužinoti “Finnair” internetiniame puslapyje).

Pateikiame Jums tik kelias kruizų idėjas ir kviečiame jas aptarti atvykus į Estravel kelionių centrą adresu Konstitucijos pr. 26, Vilnius.

Akcijoje dalyvauja šie kruizai: