Juodojo penktadienio nuolaidos kruizams

Black Friday – turbūt vienintelė diena metuose, kada galima rasti daugybę labai didelių nuolaidų. Tačiau gera žinia ta, kad juodasis penktadienis Estravel prasideda ankščiau ir tęsiasi tikrai ilgiau nei viena diena! Šiemet džiugiausios naujienos – kruizų gerbėjams.

Išrinkome geriausius „juodojo penktadienio“ pasiūlymus net iš 3 kruizinių kompanijų, kurios labai pamėgtos mūsų keliautojų. Patikiname: nuolaidos – viena už kitą didesnės, o mūsų atrinkti maršrutai – nepamirštami.

  • „Royal Caribbean Cruises“ – 60 % nuolaida 2-am keliautojui. Puikus pasiūlymas tiems, kas mėgsta keliauti poroje ar su draugų kompanija – net 60 % nuolaida kelionei antram keleiviui. Nuolaida galioja kol yra laisvų vietų.
  • „Celestyal Cruises“Net dvi įspūdingos akcijos iš šios kruizinės kompanijos, kurios galioja net iki 2019.12.08 keliaujantiems poroje ar su draugais: 2 keliautojai plaukia už 1-no kainą. Mėgstantiems keliauti vieniems: vienvietė kajutė – tik nuo 784 €!
  • „Celebrity Cruises“ – 25 USD pradinė įmoka. Specialus pasiūlymas: TIK 25 USD/asm. pradinė įmoka užsakant kruizinę kelionę. Papildoma dovana Jums: užsakius kruizą nemokamai rinktis vieną iš trijų paketų: gėrimų, interneto arba arbatpinigių laivo personalui. Akcija galioja iki 2019.12.03.

Ką liko padaryti Jums? Išsirinkti geriausią nuolaidą, pasirinkti įdomiausią kruizo maršrutą ir vienu skambučiu į Estravel – užsakyti kelionę!

„Royal Caribbean Cruises“ pasiūlymai: 60 % nuolaida antram keliautojui

„Celestyal Cruises“ pasiūlymai: 2 keliautojai plaukia už 1 kainą

„Celebrity Cruises“ pasiūlymai: pradinė įmoka tik 25 USD