Kelionė į Zakinto salą

Poilsis 4* viešbutyje, gražiausioje Graikijos saloje su "viskas įskaičiuota", pačiame kurorto centre prie smėlio paplūdimio

Dėmesio!
Šis pasiūlymas - pavyzdinis. Pagal poreikį galime parinkti Jums tinkamas datas ir užsakyti kelionę.

Apie kelionės pasiūlymą

Pasirinkite datą:
2021-09-24 - 2021-10-01 (8 dienos)
Įskaičiuota:
Skrydžiai + 7 n. 4* viešbutyje + „viskas įskaičiuota“ maitinimas + pervežimai
Kaina:
nuo 639€

Kelionės programa

Žaliuojančios alyvmedžių giraitės, žydra Jonijos jūra, stūksančios kalvos ir nuostabaus grožio paplūdimiai… O kur dar garsieji vėžliai logerhedai, tapę salos simboliu, graikiškos kultūros kupinos kulinarinės tradicijos, šurmuliuojantis vietinis gyvenimas ir daug daugiau! Kelionė į Zakinto salą bus kupina nepamirštamų patirčių visai šeimai!

Ši sala ypatingai patiks mėgstantiems judrų, gyvybės ir energijos kupiną vietinį gyvenimą!

1 diena:

Vilnius – Zakintas. Skrydis iš Vilniaus į Zakinto salą Graikijoje. Pervežimas iš oro uosto į viešbutį, įsikūrimas jame. 

Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

2 diena:

Zakintas.

Poilsis viešbutyje arba savarankiška pažintis su Zakinto sala. Zakinto sala pakeri keliautojus vienais gražiausių paplūdimių pasaulyje. Vienas tokių – užburiantis „Navagio“ paplūdimys šalia „Mėlynosios olos“, taip vadinamos dėl neapsakomo grožio, ryškiai žydro jūros vandens. Skirkite laiko jaukiems pasivaikščiojimams nuostabaus paplūdimio pakrante ar maudynėms žydroje Jonijos jūroje. Tai – geriausias būdas atostogų malonumus semti saujomis!

Maitinimas ir nakvynė viešbutyje.

3 diena:

Zakintas.

Poilsis viešbutyje arba savarankiška pažintis su sala. Norite ištyrinėti nuostabios Zakinto salos apylinkes? Zakinte apžiūrėkite Šv. Dionizo katedrą ir jos varpinę, aplankykite Šv. Nikolo bažnyčią. Pasigrožėję Zakinto įžymybėmis galite aplankyti netoliese įsikūrusius kitus salos kurortus kaip Arganas, Lagasis, Cilivis ir kitus.

Maitinimas ir nakvynė viešbutyje.

4 diena:

Zakintas.

Poilsis viešbutyje arba savarankiška pažintis su sala. Mėgstantiems aktyvias pramogas rekomenduojame išbandyti jogos ar vandens aerobikos užsiėmimus viešbutyje, energiją išlieti smagiai žaidžiant futbolą ar krepšinį, o vakare pramogas pratęsti besiklausant gyvos muzikos ar stebint nuotaikingus pasirodymus!

Maitinimas ir nakvynė viešbutyje.

5 diena:

Zakintas.

Poilsis viešbutyje arba savarankiška pažintis su sala.

Maitinimas ir nakvynė viešbutyje.

6 diena:

Zakintas.

Poilsis viešbutyje arba savarankiška pažintis su sala.

Maitinimas ir nakvynė viešbutyje.

7 diena:

Zakintas.

Poilsis viešbutyje arba savarankiška pažintis su sala.

Maitinimas ir nakvynė viešbutyje.

8 diena:

Zakintas – Vilnius.

Po pusryčių – pervežimas iš viešbučio į oro uostą. Skrydis iš Zakinto į Vilnių.

 • Profesionali Estravel ekspertų konsultacija ir pagalba kelionės metu;
 • skrydžiai ekonomine klase: Vilnius – Kavala – Zakintas –  Vilnius;
 • rankinis bagažas: iki 5 kg;
 • registruojamas bagažas: iki 20 kg;
 • pervežimai: oro uostas – viešbutis, viešbutis – oro uostas;
 • lietuviškai kalbančio atstovo paslaugos;
 • 7 n. 4* viešbutyje;
 • maitinimas: „viskas įskaičiuota“.

*Dėl palankiausio pasiūlymo kreipkitės į kelionių konsultantą.

Ar reikalinga viza kelionei į Zakinto salą Graikijoje?

Ne, Lietuvos Respublikos piliečiams vykstant į šią  salą (turistiniais tikslais) vizos nereikia.

Kokie  asmeniniai dokumentai reikalingi keliaujant į Zakinto salą?

Keliaujant į Zakinto salą Graikijoje Lietuvos piliečiams užtenka su savimi turėti galiojantį asmens dokumentą. Rekomenduojama, kad dokumentas galiotų ne trumpiau kaip 3 mėn. nuo paskutinės kelionės dienos. Daugiau naudingos informacijos apie kelionei reikalingus dokumentus rasite čia.

Ar rekomenduojate keliaujant į Zakinto salą užsakyti kelionių ir sveikatos draudimą?

Taip, keliaujant į Zakinto salą rekomenduojame pasirūpinti kelionės ir sveikatos draudimu. Jį galite užsakyti internetu paspaudę  nuorodą arba kreipdamiesi į Estravel kelionių konsultantą, kuris Jums suteiks visą reikalingą informaciją.

Ką būtina žinoti keliaujant į Graikiją 2021 m.? Kokie galioja reikalavimai keliaujant į Graikiją?

 • Prieš vykstant į Graikiją, 72 val. iki kelionės būtina atlikti COVID-19 testą, PGR tipo ir turėti su savimi neigiamą testo atsakymą įrodantį dokumentą.
 • Jeigu esate skiepyti pagal pilną vakcinacijos programą – testo atlikti nereikia, būtina turėti skiepus įrodantį dokumentą. 
 • COVID-19 testo prieš kelionę atlikti nereikia vaikams iki 5 m. 
 • 24 val. iki atvykimo į Graikiją būtina užpildyti keleivio lokalizacijos formą (PLF) ir gauti QR kodą. Jį būtina turėti su savimi visos kelionės metu. 
 • Atvykus į Graikijos oro uostus, pasirinktiems keliautojams gali būti atliktas COVID-19 greitasis testas. Gavus teigiamą testo rezultatą, keliautojai karantinuojami specialiuose karantino viešbučiuose mažiausiai 10 d. Graikijos vyriausybės lėšomis. Po 10 d. atliekamas pakartotinis PGR tyrimas.
 • Rekomenduojame keliaujant užsisakyti COVID-19 sveikatos ir karantino išlaidų draudimą. Dėl draudimo užsakymo galite kreiptis į Estravel.
 • Grįžtant į Lietuvą reikia užpildyti elektroninę NVSC formą ir gauti registraciją patvirtinantį QR kodą.
 • Prieš grįžtant į Lietuvą visi keliautojai privalo atlikti COVID-19 testą ir turėti neigiamą testo atsakymą patvirtinantį dokumentą.  
 • Grįžus į Lietuvą saviizoliacija būtina 10 dienų. Saviizoliacija susitrumpinti galima iki 7 dienų, 7-ąją saviizoliacijos dieną atlikus COVID-19 testą ir gavus neigiamą atsakymą. Rekomenduojame testui užsiregistruoti dar prieš grįžtant į Lietuvą, 

Ar Graikijoje reikia dėvėti veido kaukes?  

Naujausiomis mūsų žiniomis, keliautojai yra visuomet raginami laikytis saugumo ir higienos reikalavimų, todėl Graikijoje atnaujintas vietų sąrašas, kuriose reikia dėvėti apsaugines veido kaukes.

Keliautojų ir vietinių gyventojų prašoma dėvėti kaukes prekybos centruose, viešajame transporte, taksi, ligoninėse ir klinikose, medicinos ir grožio salonuose, laivuose, oro uostuose. Taip pat rekomenduojama kaukes dėvėti visur, kur negalima išlaikyti saugaus atstumo. Už kaukės nedėvėjimą nurodytose vietose skiriama apie 150 EUR bauda.

Daugiau rekomendacijų ir informacijos, ką reikia žinoti apie keliavimą į Graikiją 2020 m. – skaitykite mūsų parengtame straipsnyje.

Ar yra privalomų skiepų keliaujant į Zakinto salą Graikijoje?

Keliaujant į Zakinto salą skiepai nėra privalomi, tačiau yra keletas rekomenduojamų. Rekomenduojamų skiepų sąrašą kelionei į Zakinto salą rasite čia.

Ką verta pamatyti kelionės į Zakinto salą metu?

Zakinto sala ir vietinius gyventojus, ir joje viešinčius keliautojus, užburia savo autentiškumu. Kelionės į Zakinto salą metu verta aplankyti vienu gražiausių pasaulyje tituluojamą „Navagio“ paplūdimį, salos simboliu laikomą nuostabaus grožio Šv. Dionizo katedrą ir jos varpinę, Šv. Nikolo bažnyčią. „Mėlynoji ola“ – Zakinto salos įžymybė, taip pat be galo traukianti keliautojus. Norintiems labiau pažinti salą rekomenduojame aplankyti ir kitus aplinkinius kurortus: Arganą, Lagasį, Cilivį ir kitus.

Ar galima kelionės į Zakintą metu užsakyti ekskursijas? Kiek kainuoja ekskursijos?

Taip, galima užsakyti įvairias ekskursijas lankytinose Graikijos vietose. Kelionių konsultantas bus nepamainomas pagalbininkas renkantis geriausius gidus ir įdomiausias ekskursijų programas. Ekskursijų kainos kinta, todėl apie konkrečias kainas teiraukitės Estravel kelionių eksperto.

Ką rekomenduojate paragauti Zakinto saloje?

Estravel kelionių ekspertai pataria paragauti ne vieną tūkstantmetį skaičiuojančios graikų virtuvės tradicijų: Tzatziki – tradicinio agurkų ir jogurto padažo, baklažanų ir mėsos apkepo Musaka, vietinių balandėlių Dolmades įsuktų į vynuogės lapą, o be Graikiškų salotų su Fetos sūriu pietūs išvis neįsivaizduojami. Jeigu norite išragauti visko – užsisakykite žuvies arba mėsos patiekalų Meze rinkinį.

Ką parvežti lauktuvių iš atostogų Zakinto saloje?

Kelionių ekpertai pataria parvežti natūralaus alyvuogių aliejaus – tai graikiškasis auksas, iš kurio gaminamas ne tik aliejus, bet ir įvairūs kosmetikos gaminiai, kurie taip pat gali būti vertinga dovana.

ALEXANDER THE GREAT 4*, LAGANO KURORTAS, ZAKINTO SALA

Kelionė į Zakinto salą Graikijoje su poilsiu puikiame “Alexander The Great”  4* viešbutyje bus idealus pasirinkimas poroms, ieškančioms smagaus poilsio prie pat smėlio paplūdimio. Viešbutis įsikūręs Lagano kurorto centre – šis miestelis garsėja savo linksmybėmis visą parą ir plačiu pramogų spektru. Būtent šio viešbučio lokaciją puikiai vertina viešbučio svečiai – tai didelis viešbučio privalumas. Lagano kurortas – vienas didžiausių ir gyvybingiausių kurortų Zakinto saloje. Viešbučio nuotraukų galeriją galite peržiūrėti paspaudę čia.

Viešbutis yra tikrai patogioje vietoje, nes viskas, ko reikia kokybiškoms atostogoms yra gana arti: nuo viešbučio iki miestelio barų, restoranų ir parduotuvių – vos 0,2 km, iki artimiausios autobusų stotelės tik 0,3 m (kelionė iki Zakinto miesto kainuoja tik 2 eurus). Iki Zakinto miesto atstumas yra ~8 km, iki Zakinto oro uosto apie 6 km.  Iki plataus, auksinio smėlio paplūdimio yra tik 0,4 km. 

Viešbučio kambariai atnaujinti praėjusiais metais – įrengti minimalistiniu stiliumi, vyrauja žemiškų gamtos spalvų interjeras. Čia ilsėsitės kambariuose su balkonais, tad kiekvieną rytą galėsite įkvėpti gryno oro vos išlipus iš lovos. Šalia viešbučio esasntis paplūdimys taip pat ypatingas – jeigu pasiseks, čia galima išvysti unikalių gyvūnų: jūrinių vėžlių šeimos atstovų – logerhedų. 

Viešbutyje yra vienas restoranas, kuriame galėsite pasimėgauti “švediško stalo” stiliaus “viskas įskaičiuota” maitinimu ir graikiškos virtuvės patiekalais. Džiugu, kad šiame restorane keliautojams patiekiamos ir vegetariškų patiekalų versijos. Svarbu žinoti, kad šiame restorane pageidautina formali apranga. Keliaujantiems su vaikais – yra vaikų kėdutės.

Viešbutyje taip pat yra 2 barai – vienas iš jų viešbučio foje, o kitas – šalia baseino. Tikra palaima, mėgautis gardžiu kokteiliu, kol atsigaivinate gėlo vandens baseine!

Atsipalaidavimui viešbutyje įrengti net 3 gėlo vandens baseinai. Vienas iš baseinų yra apie 330 m² ploto ir 1,8 m gylio su atskira dalimi vaikams. Antrasis baseinas – apie 300 m² ploto ir 2 m gylio, o trečiasis – apie 40 m² ploto ir gylis siekia iki 1,7 m. Šalia baseinų viešbučio svečiai gali ilsėtis ant nemokamų gultų su skėčiais nuo saulės. Taip pat galite atsipalaiduoti saunoje. 

Aktyvesnėms pramogoms viešbutyje – stalo teniso žaidimas, biliardas. Norintiems pradėti rytą nuo sporto – rekomenduojame apsilankyti treniruoklių salėje. Šeštadieniais viešbutyje taip pat vyksta gyvi pramoginiai renginiai suaugusiems, muzikiniai pasirodymai, diskotekos.

Užsakykite kelionę jau dabar!
Informacija
 • +370 5 212 58 05
 • Susisiekti
 • Vyka Večkytė
  Kelionių konsultantė