Poilsis Santorini saloje

Kokybiškų atostogų variantas ieškantiems nebrangaus, bet gero poilsio Santorini saloje, Graikijoje!

Dėmesio!
Šis pasiūlymas - pavyzdinis. Pagal poreikį galime parinkti Jums tinkamas datas ir užsakyti kelionę.

Apie kelionės pasiūlymą

Pasirinkite datą:
2021-09-04 - 2021-09-11 (8 dienos)
Įskaičiuota:
Patogūs skrydžiai + 7 n. 3* viešbutyje + pusryčiai + pervežimai
Kaina:
nuo 530€

Kelionės programa

Planuojate poilsį Santorini saloje Graikijoje, tačiau biudžetas –  įspaustas į rėmus? Limituotam kelionės biudžetui, tačiau tikrai neprastoms atostogoms Estravel komanda rekomenduoja rinktis jaukų 3* viešbutuką “Alexandra Hotel”, esantį visai netoli puikaus juodo smėlio paplūdimio. Nebrangiam, bet įsimintinam poilsiui čia – puiki vieta!

1 diena:

Vilnius-Santorino sala

Tiesioginis skrydis iš Vilniaus į Santorini salą. Atvykus – pervežimas į viešbutį, įsikūrimas jame.

Poilsis viešbutyje arba kelionė po Santorini salą.  Nakvynė 3* viešbutyje “Alexandra Hotel”.

2 diena:

Santorino sala

Poilsis Santorini saloje arba savarankiška kelionė po Santorini salą ir jos pažinimas. 

Jei norite patirti gurmanišką Santorinį – esame įsitikinę, kad Jums įspūdį paliks geriausių salos vynų degustacija ir kelionė po prestižiškiausius salos vynuogynus. Vynuogynai Santorino saloje laikomi pačiais vertingiausiais visame pasaulyje. Nepraleiskite progos paragauti vyno, istorijos ir kultūros su savo srities profesionalais. 

Maitinimas ir nakvynė 3* viešbutyje “Alexandra Hotel”.

3 diena:

Santorino sala

Poilsis Santorini saloje arba savarankiška kelionė po Santorini salą ir jos pažinimas. 

Galvojate, ką unikalaus nuveikti poilsio Santorini saloje metu? Leiskitės į ryto arba saulėlydžio kruizus jachta aplink Santorini salos krantus! Pažvelkite į nuostabias salos pakrantes iš jachtos ir mėgaukitės išskirtinėmis patirtimis žydroje jūroje. 

Maitinimas ir nakvynė 3* viešbutyje “Alexandra Hotel”.

4 diena:

Santorino sala

Poilsis Santorini saloje arba savarankiška kelionė po Santorini salą ir jos pažinimas. 

Gyvūnų gerbėjams Santorini sala gali pasiūlyti puikią pramogą – jodinėjimą žirgais salos pakrante. Pajusite ir patirsite laukinį, bet ne mažiau gražų nei istorinį Santorinį. 

Maitinimas ir nakvynė 3* viešbutyje “Alexandra Hotel”.

5 diena:

Santorino sala

Poilsis Santorini saloje arba savarankiška kelionė po Santorini salą ir jos pažinimas. 

Dieną taip pat rekomenduojame praleisti ir šalie viešbučio esančiame Kamari miestelyje – pramogaukite paplūdimyje ir maudykitės jūroje, paragaukite graikiškos virtuvės patiekalų kurorto tavernose, apsipirkite jaukiose parduotuvėlėse. 

Maitinimas ir nakvynė 3* viešbutyje “Alexandra Hotel”.

6 diena:

Santorino sala

Poilsis Santorini saloje arba savarankiška kelionė po Santorini salą ir jos pažinimas. 

Būtinai ištyrinėkite ir pamatykite gražiausius ir įdomiausius Santorino salos istorijos ir kultūros fragmentus. Keliaukite į salos muziejus, bažnyčias, aplankykite baltąjį Oja kaimelį, vaikštinėkite istoriniame Akrotiri miestelyje ar atraskite senovinių runų pėdsakus. 

Maitinimas ir nakvynė 3* viešbutyje “Alexandra Hotel”.

7 diena:

Santorino sala

Poilsis Santorini saloje arba savarankiška kelionė po Santorini salą ir jos pažinimas. 

Dar viena pramoga, kurią galite išbandyti Santorini saloje – nardymą. Ši pramoga čia tikrai populiari, tad rasite net kelias vietas kur ją išbandyti. Arčiausia vieta, kur galėsite nardyti – Kamari paplūdimys. Susipažinkite su paslaptingu Santorini salos povandeniniu pasauliu!

Maitinimas ir nakvynė 3* viešbutyje “Alexandra Hotel”.

8 diena:

Santorino sala-Vilnius

Pervežimas į oro uostą. Tiesioginis skrydis iš Santorini salos į Vilnių.

Atvykimas į Vilnių.

 • Profesionali Estravel ekspertų konsultacija ir pagalba;
 • tiesioginiai skrydžiai: Vilnius – Santorino sala, Santorino sala – Vilnius;
 • rankinis bagažas iki 5 kg/asm.;
 • registruojamas bagažas iki 20 kg/asm.;
 • pervežimai oro uostas-viešbutis, viešbutis – oro uostas (pervežimai vyksta autobusu ir keltu);
 • 7 n. ,3* viešbutyje;
 • maitinimas: pusryčiai;
 • lietuviškai kalbančio atstovo paslaugos.
 • Rekomenduojame apsidrausti kelionės ir sveikatos draudimu;*
 • ekskursijos (teirautis kelionių konsultanto);
 • aukštesnės kategorijos kambarys arba kitas viešbutis (teirautis kelionių konsultanto);
 • programoje nenumatytas maitinimas;
 • asmeninės išlaidos.

*Dėl palankiausio pasiūlymo kreipkitės į kelionių konsultantą arba užsakykite draudimą internetu.

Kokie  asmeniniai dokumentai reikalingi kelionei į Santorini?

Ruošiantis kelionei į Santorini Lietuvos piliečiams užtenka su savimi turėti galiojantį asmens dokumentą. Rekomenduojama, kad dokumentas galiotų ne trumpiau kaip 3 mėn. nuo paskutinės kelionės dienos. Daugiau informacijos rasite čia.

Ar reikalinga viza kelionei į Santorini?

Ne, Lietuvos Respublikos piliečiams kelionei į Santorini (turistiniais tikslais) vizos nereikia.

Ar rekomenduojate kelionei į Santorini užsakyti kelionių ir sveikatos draudimą?

Taip, kelionei į Santorini rekomenduojame pasirūpinti kelionių ir sveikatos draudimu. Dėl palankiausio draudimo pasiūlymo ir daugiau dominančios informacijos kreipkitės į Estravel kelionių konsultantą arba užsakykite draudimą pagal poreikį internetu. 

Ar yra privalomų skiepų kelionei į Santorini?

Ruošiantis kelionei į Santorini skiepai nėra privalomi. Rekomenduojamų skiepų sąrašą rasite čia.

Ką būtina žinoti keliaujant į Graikiją 2021 m.? Kokie galioja reikalavimai keliaujant į Graikiją?

 • Prieš vykstant į Graikiją, 72 val. iki kelionės būtina atlikti COVID-19 testą, PGR tipo ir turėti su savimi neigiamą testo atsakymą įrodantį dokumentą.
 • Jeigu esate skiepyti pagal pilną vakcinacijos programą – testo atlikti nereikia, būtina turėti skiepus įrodantį dokumentą. 
 • COVID-19 testo prieš kelionę atlikti nereikia vaikams iki 5 m. 
 • 24 val. iki atvykimo į Graikiją būtina užpildyti keleivio lokalizacijos formą (PLF) ir gauti QR kodą. Jį būtina turėti su savimi visos kelionės metu. 
 • Atvykus į Graikijos oro uostus, pasirinktiems keliautojams gali būti atliktas COVID-19 greitasis testas. Gavus teigiamą testo rezultatą, keliautojai karantinuojami specialiuose karantino viešbučiuose mažiausiai 10 d. Graikijos vyriausybės lėšomis. Po 10 d. atliekamas pakartotinis PGR tyrimas.
 • Rekomenduojame keliaujant užsisakyti COVID-19 sveikatos ir karantino išlaidų draudimą. Dėl draudimo užsakymo galite kreiptis į Estravel.
 • Grįžtant į Lietuvą reikia užpildyti elektroninę NVSC formą ir gauti registraciją patvirtinantį QR kodą.
 • Prieš grįžtant į Lietuvą visi keliautojai privalo atlikti COVID-19 testą ir turėti neigiamą testo atsakymą patvirtinantį dokumentą.  
 • Grįžus į Lietuvą saviizoliacija būtina 10 dienų. Saviizoliacija susitrumpinti galima iki 7 dienų, 7-ąją saviizoliacijos dieną atlikus COVID-19 testą ir gavus neigiamą atsakymą. Rekomenduojame testui užsiregistruoti dar prieš grįžtant į Lietuvą, 

Ar galima kelionei į Santorini ekskursijas? Kiek kainuoja ekskursijos?

Taip, galima užsakyti įvairias ekskursijas lankytinose Santorini vietose. Išskirtinių patirčių pasiilgusiems keliautojams rekomenduojame „Vulkaninių salų“ kruizą. Jo metu pamatysite keturias nuostabias salas, galėsite pasivaikščioti Nea Kameni kraterio kraštu, išsimaudyti natūraliuose karštuose šaltiniuose, pasigrožėkite kvapą gniaužiančiais Manolas vaizdais. Ekskursijos kaina ~ 39 €/asm. 

Tradicinis turas autobusu po Santorini – puikus pasirinkimas norintiems su sala susipažinti per vieną dieną. Susipažinsite su salos istorija, architektūra ir tradiciniais kaimeliais, vulkaniniais paplūdimiais ir grožėsitės kvapą gniaužiančiu saulėlydžiu! Ekskursijos kaina ~ 50 €/asm.

Archeologinis turas autobusu į Akrotirio kasinėjimus – idealus pasirinkimas, besidomintiems krašto istorija. Aplankysite reikšmingiausias archeologines vietas, užburiantį Megalochori kaimelį, Prophet Elias vienuolyną ir daugiau. Ekskursijos kaina ~ 35  €/asm.

„Land Rover Safari Santorini“ – patiks tiems, kurie nori ne tik grožėtis panoraminiais vaizdais, bet ir atrasti atokesnes salos vietas, susipažinti su graikų kultūra iš arčiau ir leistis į tikrus Safari Santorini nuotykius!  Ekskursijos kaina ~ 115  €/asm.

Norintiems pamatyti gražiausiais laikomus Santorini saulėlydžius ir pajusti tikrą Graikijos skonį, rekomenduojame išskirtinę ekskursiją. Jos metu apsilankysite dviejose išskirtinėse vyninėse, kuriose ne tik mėgausitės gardžiu gėrimu, bet ir nuostabiu saulėlydžiu!  Ekskursijos kaina ~ 85  €/asm.

Ką rekomenduojate paragauti kelionės į Santorini metu?

Graikų virtuvė skaičiuoja ne vieną šimtmetį, tad turi labai gilias kulinarines tradicijas. Su jomis susipažinti kviečia ir Estravel kelionių ekspertai. Ko verta paragauti kelionės į Santorini metu? Patiekalų su tradiciniu agurkų ir jogurto padažu Tzatziki, baklažanų ir mėsos apkepo Musaka, vietinių balandėlių Dolmades, įsuktų į vynuogės lapą, ir, žinoma, garsiųjų graikiškų salotų su Fetos sūriu! Norite paragauti visko tiek daug, kad sunku išsirinkti? Užsisakykite žuvies arba mėsos patiekalų Meze rinkinį.

 

“ALEXANDRA HOTEL”, 3*,  SANTORINI  SALA, GRAIKIJA
Pusryčiai 

Jaukus 3* viešbutis “Alexandra Hotel” laukia visų keliautojų, norinčių ramaus ir sąlyginai nebrangaus poilsio Santorini – gražiausioje Graikijos saloje. Viešbutis įsikūręs šalia Kamari miestelio, kuriame yra ne tik parduotuvių ir restoranų, bet ir nuostabus ir garsus juodojo smėlio paplūdimys. Šalia paplūdimio – milžiniška uola, kuris sukuria nepaprastą gamtos peizažą. 

Viešbučio nuotraukų galeriją žiūrėkite čia.  

Atstumai nuo viešbučio: iki laukinio Kamari paplūdimio – 0,1 km, 

Keliautojai gali rinktis iš 5 skirtingų kategorijų kambarių: standartinį dvivietį, pagerintą dvivietį, trivietį kambarius, studijos tipo apartamenus arba erdvius keturių vietų apartamentus. Pasirinkite pagal savo poreikį ir kartu keliaujančių draugų/artimųjų skaičių. 

Studijos tipo ir keturių vietų apartamentuose yra ir virtuvėlės zona, kurioje galėsite eksperimentuoti su vietiniais produktais ir pasigaminti puikaus maisto. Keliaujant su vaikais visuose kambariuose yra galimybė pristatyti kūdikio lovelę.

Šalia yra restoranėlis ir baras, kuriuose galėsite pasimėgauti gaiviais gėrimais ar užkandžiais. 

Atpalaiduojančiam poilsiui viešbutyje yra įrengtas lauko baseinas su gultais ir skėčiais nuo saulės.

Užsakykite kelionę jau dabar!
Informacija
 • +370 5 212 58 05
 • Susisiekti
 • Solveiga Guščinaitė
  Kelionių konsultantas