Pažintinė kelionė į Graikiją

7 n. kelionė aplankant Atėnus, Eginą, Poros, Idrą, Pirėją, Vuliagenio ežerą, Atikos rivjerą ir Sounion

Apie kelionės pasiūlymą

Pasirinkite datą:
2020-08-23 - 2020-08-30 (8 dienos)
Įskaičiuota:
skrydžiai + 7 n. 3-4* viešbučiuose + 7 pusryčiai + 4 vakarienės + ekskursinė programa + grupiniai pervežimai
Kaina:
nuo 649 €

Kelionės programa

Pažintinė kelionė po Graikiją bus tikra atgaiva senovės istorijos, graikijos mitų, saulėto šilto oro, žydros jūros ir graikiškos virtuvės mėgėjams. 7 n. pažintinė kelionė Graikijoje ves Jus Atikos – senovės Graikijos regiono – labirintais, kurie per savaitę leis pamatyti žymiausius senovės Graikijos lankytinus objektus, architektūrinius ir istorinius paminklus, žaviąją sostinę – Atėnus, populiarų Pirėjo uostą ir dar daugiau kitų istoriškai svarbių Atikos regiono vietų. Tai puikus Graikijos pažinties ir poilsio prie Viduržemio jūros derinys, lydimas įdomių gido istorijų ir fantastiškų Graikijos panoramų.

1 diena:

Vilnius-Atėnai. 

Skrydis į Atėnus. Atvykus – grupinis pervežimas į viešbutį, įsikūrimas kambariuose.

Atėnai. Pirmąją pažintinės kelionės po Graikiją dieną Jūsų lauks ekskursija po Atėnus. Aplankysite: Graikijos parlamento pastatą, buvusius Karališkuosius rūmus. Pasivaikščiosite po Karališkuosius sodus su “Zappio” parodų paviljonu, kuriame vyko derybos dėl Lietuvos įstojimo į Europos Sąjungą. Taip pat keliausite į Olimpo Dzeuso šventyklos griuvėsius bei Kallimarmaro stadioną, kuriame vyko pirmosios modernių laikų Olimpinės žaidynės. 

Nakvynė viešbutyje Atėnuose. 

2 diena:

Atėnai.

Pusryčiai viešbutyje. Po pusryčių – keliausite pasivaikščioti po Graikijos sostinę – Atėnus. Šią dieną keliausite į Akropolio muziejų, Dionizo teatrą, Herodo Atiko odeoną. Turėsite uikalią galimybę apsilankyti garsiausiame Graikijos sostinės pastate – Partenone ir Erechtėjone – šventykloje, kuri skirta dievams Poseidonui ir Atėnei. 

Taip pat keliausite pažinti Nikės Apteros šventyklos, Pinakotekos ir Propilėjos įėjimo vartų. Vaikštinėsite Agoroje – senovės Atėnų aikštėje, o vėliau keliausite į Plakos rajoną Akropolio papėdėje su vingiuotomis gatvėmis, naktiniais klubais, parduotuvėmis. 

Po ekskursijos Atėnuose, vakaro pramogoms viešbutyje už papildomą mokestį rekomenduojame užsisakyti vakarienę su graikų liaudies šokių pasirodymais ir gyva muzika. Nakvynė viešbutyje Atėnuose.

3 diena:

Atėnai arba Egina-Poros-Idra.

Pusryčiai viešbutyje. Trečiąją pažintinės kelionės po Graikiją dieną turėsite laisvo laiko savarankiškam Atėnų pažinimui arba už papildomą mokestį galėsite leistis į užburiančią ekskursiją – kruizą į 3 Sarono įlankos salas – Eginą, Poros, Idrą. Kruizo metu keliausite vaizdingu maršrutu po: Idrą – nuostabia architektūra garsėjančią salą, pamėgtą menininkų, ieškančių atokaus kampelio nuo miesto šurmulio; Poros – nedidelę salą prie Peloponeso; Eginą – su išlikusia Atėnės Afajos šventykla bei žavingomis pistacijų giraitėmis. 

Nakvynė viešbutyje Atėnuose. 

4 diena:

Pirėjas-Vuliagmenis ežeras-Atikos rivjera.

Paskutiniai pusryčiai viešbutyje Atėnuose ir kelionės pradžia į Pirėją – trečią pagal dydį Viduržemio jūros uostą ir didžiausią visoje Graikijoje. Keliausite ir per kruizinių laivų, ir per jachtų zoną – jei uoste bus prisišvartavusių laivų – galėsite pasigrožėti įvairaus dydžio kruiziniais laineriais bei jachtomis. 

Keliausite per žavius Atėnų pakrantės rajonus, o pakeliui stabtelėsite prie Vuliagmenio ežero – svarbios geologinės vietos – druskingo ežero. Puiki vieta pasidaryti žavingų nuotraukų! 

Kelionė į viešbutį Atikos Rivjeroje. Įsikūrimas, vakarienė ir nakvynė viešbutyje. 

5 diena:

Atikos Rivjera – Sounion.

Gardūs pusryčiai viešbutyje Atikos Rivjeroje. Šią pažintinės kelionės po Graikiją dieną galite leisti paplūdimyje arba tęsti pažinti su šalimi už papildomą mokestį keliaudami į ekskursiją vyno gamykloje. Joje išvysite kaip gaminamas vynas, degustuosite vietinių vynų bei tradicinių graikiškų užkandžių – alyvuogių, sūrių, džiūvėsių, agurkų. Ši vyninė – puiki proga nusipirkti kokybiško vyno lauktuvėms.

Vėliau – pervežimas į Sounion – į piečiausią Atikos regiono kyšulį. Laisvas laikas. Norintieji galės aplankyti Poseidono šventyklos griuvėsius. 

Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Atikos Rivjeroje.

6 diena:

Atikos Rivjera.

Pusryčiai viešbutyje. Laisvas laikas poilsiui ir pramogoms viešbutyje, paplūdimiuose ar savarankiškai pažinčiai su Atikos regionu. 

Vakarienė ir  nakvynė viešbutyje Atikos Rivjeroje.

7 diena:

Atikos Rivjera.

Pusryčiai viešbutyje. Laisvas laikas poilsiui ir pramogoms viešbutyje, paplūdimiuose ar savarankiškai pažinčiai su Atikos regionu. 

Vakarienė ir  nakvynė viešbutyje Atikos Rivjeroje.

8 diena:

Atėnai – Vilnius.

Pusryčiai viešbutyje, po kurių – Išsiregistravimas iš viešbučio. Grupinis pervežimas iš viešbučio į Atėnų oro uostą. Skrydis į Vilnių.

 • Estravel kelionių ekspertų pagalba kelionės metu;
 • skrydžiai: Vilnius-Atėnai, Atėnai-Vilnius;
 • visi kelionės programoje numatyti grupiniai pervežimai autobusu;
 • 3 n. 3* viešbutyje su pusryčiais Atėnuose;
 • 4 n. 4* viešbutyje su pusryčiais ir vakarienėmis Atikos Rivjeroje; 
 • ekskursinė programa; 
 • kelionės vadovo paslaugos.
 • Rekomenduojame užsakyti kelionės ir sveikatos draudimą*; 
 • kurorto/miesto mokesčiai (1-4 € už naktį/asm.);
 • privalomi mokesčiai į lankytinus objektus: ~90 EUR/asm.;
 • pasirinktinai:
  vakarienė su graikiškais liaudies šokiais viešbutyje Atėnuose: ~35 EUR;
  vynų ir užkandžių degustacija ir kelionė į Sounion: ~38 EUR;
  kruizas į 3 Sarono salas: ~100 EUR.
 • viešojo transporto bilietai Atėnuose;
 • papildomos ekskursijos*;
 • asmeninės išlaidos.

*Dėl palankiausio pasiūlymo teirautis kelionių konsultanto.

Ar reikalinga viza pažintinei kelionei po Graikiją? 

Europos Sąjungos piliečiams, keliaujantiems į Graikiją ne ilgesniam kaip 90 dienų laikotarpiui per bet kurį 180 dienų laikotarpį, vizos nereikia.

Kokie asmens dokumentai reikalingi keliaujant į Graikiją?

Kelionei į Graikiją būtinas Lietuvos Respublikos piliečio pasas arba Lietuvos Respublikos asmens tapatybės kortelė (ATK), kurie galiotų ne trumpiau kaip 6 mėnesius po grįžimo iš kelionės datos. Daugiau informacijos apie dokumentus reikalingus keliaujant į Graikiją rasite oficialiame URM puslapyje čia.

Ar rekomenduojate keliaujant į Graikiją užsakyti kelionių ir sveikatos draudimą?

Taip, planuojant pažintinę kelionę po Graikiją rekomenduojame pasirūpinti kelionių ir sveikatos draudimu. Dėl palankiausio draudimo pasiūlymo ir daugiau dominančios informacijos kreipkitės į Estravel kelionių konsultantą. Draudimą taip pat galite užsakyti savarankiškai, internetu – paspauskite čia.

Ką reikia žinoti keliaujant į Graikiją 2020 m. vasarą? 

Verta žinoti, kad keliaujantiems į Graikiją nuo 2020 m. liepos 1 d. iki rugpjūčio 31 d., likus ne mažiau kaip 48 val. iki atvykimo į šalį, reikia užpildyti specialią kleivio identifikavimo formą (angl. PLF – Passenger Locator form). Formoje būtina nurodyti detalią informaciją apie išvykimo vietą, ankstesnių apsilankymų kitose šalyse trukmę ir apsistojimo Graikijoje adresą.

Atkreipiame dėmesį, kad šioje formoje adresai turi būti nurodomi pilni, su pašto indeksu (tiek išvykimo vietos, tiek apsistojimo Graikijoje vietos), o Graikijos regionai, į kuriuos vykstama, pateikiami graikų kalba: pvz.: Kreta Kriti, Rodas Notio Aigaio. Užpildžius formą keliautojui priskiriamas QR kodas, kurį prašoma pateikti atspausdintą ar parodyti mobiliajame telefone prie atvykimo į oro uostą vartų.

Keleivio identifikavimo formą galite pildyti čia.

Ar yra privalomų skiepų keliaujant į Graikiją?

Keliaujant į šalį privalomų skiepų nėra, tačiau yra keletas rekomenduojamų. Visą rekomenduojamų skiepų sąrašą rasite paspaudę čia.

Kokia valiuta Graikijoje?  

Oficiali valiuta Graikijoje – euras (EUR), todėl planuojant pažintinę kelionę po Graikiją valiutos keitimu papildomai rūpintis nereikės. 

Kuo žymus Atikos regionas Graikijoje? 

Atikos regionas – tai senovės Graikijos istorinė dalis. Čia auga ir alyvuogių, ir pistacijų giraitės, graikiškos virtuvės šedevrai tiesiog tirpsta burnoje, keliautojų akis džiugina gerai išsilaikiusios šventyklos, istoriniai senovės Graikijos paminklai ir gražūs Viduržemio jūros peizažai. Pažintinė kelionė po Graikiją – puikus būdas pažinti Atikos regioną vos per savaitę. Tai idealus kelionės po Graikiją variantas, norintiems derinti ir poilsį puikiuose Viduržemio jūros paplūdimiuose, ir pažintį su įdomiausiomis Atikos regiono vietomis. 

Ką rekomenduojate paragauti keliaujant Graikijoje? 

Estravel kelionių ekspertai pataria paragauti ne vieną tūkstantmetį skaičiuojančios graikų virtuvės tradicijų: Tzatziki – tradicinio agurkų ir jogurto padažo, baklažanų ir mėsos apkepo Musaka, vietinių balandėlių Dolmades įsuktų į vynuogės lapą, o be Graikiškų salotų su Fetos sūriu pietūs išvis neįsivaizduojami. Jeigu norite išragauti visko – užsisakykite žuvies arba mėsos patiekalų Meze rinkinį ir būtinai paskanaukite Raki gėrimo.

Ką parvežti lauktuvių iš kelionės po Graikiją? 

Kelionių ekspertai pataria parvežti natūralaus alyvuogių aliejaus – tai graikiškasis auksas, iš kurio gaminamas ne tik aliejus, bet ir įvairūs kosmetikos gaminiai, kurie taip pat gali būti vertinga dovana. Alyvuogės, įvairūs sūriai ar vynas – taip pat bus puikios lauktuvės. 

Užsakykite kelionę jau dabar!
Informacija
 • +370 5 212 58 05
 • Susisiekti
 • Vyka Večkytė-Kavaliauskienė
  Kelionių konsultantė

Jums taip pat gali patikti