ROTARY konvencija Havajuose

Skrydis + sveikatos draudimas + 5n. viešbutyje + pusryčiai + pervežimai

Atsiprašome
Atsiprašome šis pasiūlymas archyvuotas!

Apie kelionės pasiūlymą

Pasirinkite datą:
2020-06-05 - 2020-06-11 (7 dienos)
Įskaičiuota:
Skrydis + sveikatos draudimas + 5n. viešbutyje + pusryčiai + pervežimai
Kaina:
asm. gyvenant dviviečiame kambaryje nuo 1895€

Kelionės programa

Rotary konvencija – puiki proga susitikti su bendraminčiais ir pamatyti Havajų grožį. Keliaukite į pasakiško grožio Oahu salą. Tai trečia pagal dydį Havajų sala garsėjanti nuostabiu Waikiki paplūdimiu, istoriniu Pear Harboro uosto ir Honolulu megapoliu. Šios trys vietovės – keliautojų meka. Oahu saloje taip pat netrūksta pramogų: banglenčių sportas, nardymas, įspūdingi sraigtasparnių turai, banginių stebėjimas ir dar daugiau.

1 diena:

Birželio 05 d. skrydis į Honolulu. Pervežimas į viešbutį. Apsistosite viešbutyje „Aqua Oasis“ ar panašiame, netoli Waikiki paplūdimio. Šis paplūdimys vienas garsiausių pasaulyje. Tai 3 km ilgio balto smėlio ruožas kuriame galima išmėginti gausybę vandens sporto pramogų.

2 diena:

Birželio 06 d. Registracija į ROTARY konvenciją.

3 diena:

Birželio 07 d. ROTARY konvencijos renginiai.

4 diena:

Birželio 08 d. ROTARY konvencijos renginiai.

5 diena:

Birželio 09 d. ROTARY konvencijos renginiai.

6 diena:

Birželio 10 d. išvykimas iš Honolulu.

7 diena:

Birželio 11 d. sugrįžimas į Vilnių.

 • Skrydis: Vilnius – Honolulu, Honolulu – Vilnius (su tarpiniu persėdimu);
 • sveikatos draudimas;
 • pervežimai: oro uostas-viešbutis-oro uostas;
 • 5 n. viešbutyje;
 • maitinimas: pusryčiais.
 • ESTA (elektroninis leidimas keliauti į JAV);
 • ekskursijos
 • asmeninės išlaidos.

Ar reikalinga viza kelionei į Havajus?

Lietuvos Respublikos piliečiai, vykstantys į Havajus turizmo ar verslo tikslais iki 90 dienų, gali naudotis kelionių į JAV supaprastinimo programa, kuri suteikia teisę vykti į JAV be vizos. Prieš vykstant į JAV privaloma gauti Elektroninės leidimo keliauti sistemos patvirtinimą (ESTA – Electronic System Travel Authorization). Daugiau informacijos apie ESTA rasite čia.

Kokie dokumentai reikalingi keliaujant į Havajus?

Vykstant į Havajus su savimi reikia turėti Lietuvos Respublikos piliečio pasą, kuris galiotų ne trumpiau nei 6 mėn. nuo paskutinės kelionės dienos. Daugiau naudingos informacijos apie kelionei reikalingus dokumentus rasite paspaudę čia.

Kokie skiepai reikalingi keliaujant į Havajus?

Keliaujant į Havajus privalomų skiepų nėra, tačiau yra keletas rekomenduojamų. Rekomenduojamų skiepų sąrašą rasite paspaudę čia.

Kokia valiuta Havajuose?

Oficiali valiuta Havajuose – JAV doleris (USD). JAV dolerio kursą galite sužinoti paspaudę čia.

Ką rekomenduojate paragauti keliaujant Havajuose?

Havajuose pilna įvairiausių užeigėlių ir restoranėlių, siūlančių salų įkvėpto maisto. Rekomenduojame Havajuose paragauti havajietiškų užkandžių rinkinio, į kurį įeina makaronų salotos, kiauliena, ryžiai, trijų rūšių žalia žuvis ir kiauliena, įvyniota kolakazijos (tropinio augalo) lape. Vienas populiariausių valgių – autentiška „Saimin“ – kiaušininių makaronų sriuba, taip pat populiarūs yra saldžių bulvių traškučiai. Desertui paragaukite ikonišku tapusio havajietiško skaldyto ledo su įvairiausiais sirupais ir tropiniais vaisiais. Havajietiški gėrimai – saldūs, kvepia tropikais ir šviežiais vaisiais. Rekomenduojame išbandyti šviežių iš vietinių vaisių spaustų sulčių. Būtinai paragaukite ananasų skonio šaltos arbatos. Jeigu norite išbandyti klasikinius havajietiškus alkoholinius kokteilius, išbandykite populiariausius: Mai Tai arba Blue Hawaii.

Ką rekomenduojate parvežti lauktuvių iš Havajų?

Turbūt vienas labiausiai atpažįstamų havajietiškų simbolių – gėlių girliandos, jų galite įsigyti dirbtinių ir parvežti lauktuvėms artimiesiems. Jei norite prabangesnių ypatingų lauktuvių – parvežkite papuošalų su juodaisiais perlais. Kulinarams tinkamos lauktuvės bus makadamijos riešutų aliejus, mėgstantiems muzikuoti – ukulele.

„AQUA OASIS“ 3*, HONOLULU

Ilsėsitės nuostabiame „Aqua Oasis“ viešbutyje, kuris įsikūręs prie pat centro. Viešbutį supa balto smėlio paplūdimiai, o vakarais miestas atgyja nauja energija. Tai havajietiško stiliaus viešbutis su moderniais ir patogiais kambariais, kuriuose veikia Wi-Fi bevielis ryšys. Iš orouosto reikės keliauti vos 14 km.

Viešnagės metu mėgausitės gardžiais buffet tipo pusryčiais. Už papildomą mokestį galėsite apsilankyti „Aloha Stake“ restorane ir išbandyti vietiniais prieskoniais pagardintus kepsnius.

Laisvalaikiu galėsite atsipalaiduoti baseine ir mėgautis Havajų saule. Vakarais galėsite dalyvauti karaokėje ar išbandyti naktinį Honolulu gyvenimą.

Užsakykite kelionę jau dabar!
Informacija
 • +370 5 212 58 05
 • Susisiekti
 • Donatas Kaminskas
  Kelionių konsultantas