Kelionė po Madeirą

Kelionė automobiliu po amžino pavasario salą, aplankant: Funšalį, Ribeiros nacionalinį parką, Porto Moniz, Ponta do Sol ir daugiau

Apie kelionės pasiūlymą

Pasirinkite datą:
Įskaičiuota:
skrydis iš Vilniaus + 7 n. 3* ir 4* viešbučiuose + pusryčiai + automobilio nuoma + autorinis Estravel ekspertų sudarytas maršrutas
Kaina:
nuo 1090€

Kelionės programa

Beveik už tūkstančio kilometrų nuo Europos krantų, Atlanto vandenyno bangos skalauja žydinčią amžinojo pavasario salą, kurioje visus metus čiulba paukščiai, o kalnuose, slėniuose ir pakrantėse veši daugybė augalų rūšių. Tai – Madeiros sala Portugalijoje. Gamtos mylėtojai Madeiroje galės pasivaikščioti pėsčiųjų takeliais, nuo aukštų šlaitų pasigrožėti krateriais. Naujų įspūdžių mėgėjams patiks anonos, bananaso ar kitų, tik šioje saloje augančių, kryžmintų vaisių skoniai, o gurmanai atras puikią Madeiros virtuvę su išgirtais jautienos patiekalais, kuriuos pasigardžiuodami skanausite su žymiuoju Madeiros vynu. Kad ir ką beveiktumėte poilsiaudami Madeiros saloje, Jus visada lydės ore tvyrantis gaivus gėlių aromatas. Geriausias būdas pažinti Madeiros grožį – kelionė Estravel kelionių agentūros ekspertų parengtu kelionės maršrutu! Savarankiška kelionė automobiliu po Madeirą – tai saulėti įspūdžiai bei nevaržoma laisvė sustoti ir skirti lankomiems objektams tiek laiko, kiek patys norėsite!

1 diena:

Vilnius – Funšalis. Tiesioginis skrydis į Funšalio oro uostą (FNC) iš Vilniaus oro uosto (VNO).  Oro uoste pasiimsite nuomotą automobilį ir vyksite į pirmąjį viešbutį. Nakvynė viešbutyje.

2 diena:

Funšalis – Santo da Serra. Ryte – pusryčiai viešbutyje. Pažintinę kelionę automobiliu po Madeirą pradėsite nuo Monte kalno.  Nuo šio kalno atsivers nuostabi salos panorama, o pasigrožėję ja vyksite į Santo da Serra miesto dalį, šalia kurios yra įspūdingas Ribeiro gamtos parkas. Šis gamtos parkas Madeiroje garsus dėl savo baseinų su žuvimis ir kvapą gniaužiančių natūralių gamtos vaizdų. Nakvynė viešbutyje.

3 diena:

Santo da Serra. Dieną skirkite Ribeiros nacionaliniam gamtos parkui ir tyrinėkite dar neregėtą Madeiros salos grožį. Nakvynė viešbutyje.

4 diena:

Santo da Serra – Porto Moniz. Pusryčiai viešbutyje. Pusdienį rekomenduojame skirti pasivaikščiojimui levadų takais, kurie būdingi Madeiros drėkinimo sistemai. Keliaudami šiais takeliais Madeiros salos gamtos grožį pažinsite iš visai kitos pusės. Nakvynė viešbutyje.

4 diena:

Porto Moniz. Pusryčiai viešbutyje. Kelionę automobiliu po Madeirą tęsite nurodytu maršrutu link Porto Moniz. Ši vietovė garsėja natūraliais gamtos baseinais, apsuptais sustingusios lavos. Vaizdai čia tikrai įspūdingi! Viešėdami Porto Moniz turėsite unikalią galimybę panardyti. Nakvynė viešbutyje.

6 diena:

Porto Moniz – Ponta do Sol – Funšalis. Pusryčiai viešbutyje. Kelionę po Madeirą tęsite važiuoddami į Ponta do Sol ir į Funšalį. Važiuodami labai vaizdingu žaliuojančiu maršrutu, turėsite galimybę sužinoti apie žemės ūkį, gyvulininkystę saloje. Sužinosite apie tradicinius portugališkus saldumynus ir turėsite galimybę jų įsigyti. Atvykus į Funšalį, nakvynė viešbutyje.

 

8 diena:

Funšalis – Vilnius. Pusryčiai viešbutyje ir truputis laisvo laiko Madeiroje. Vėliau automobiliu vyksite į Funšalio oro uostą, kuriame paliksite nuomotą automobilį. Tiesioginis skrydis į Vilniaus oro uostą (VNO) iš Funšalio oro uosto (FNC).

 • Profesionali Estravel ekspertų konsultacija ir pagalba kelionės metu;
 • tiesioginiai skrydžiai: Vilnius – Funšalis; Funšalis – Vilnius;
 • oro uosto mokesčiai;
 • rankinis bagažas iki 5 kg/asm.;
 • registruotas bagažas iki 15 kg/asm.;
 • B klasės automobilio nuoma visai kelionei;
 • 7 n. 3* ir 4* viešbučiuose;
 • maitinimas: pusryčiai;
 • profesionaliai suplanuota kelionės programa ir kruopščiai atrinktas maršrutas.
 • Rekomenduojame apsidrausti kelionės ir sveikatos draudimu;*
 • ekskursijos (teirautis kelionių konsultanto);
 • kuras automobiliui;
 • parkavimo aikštelių išlaidos;
 • pageidaujantiems – kitos kategorijos automobilis;
 • pageidaujantiems – aukštesnės kategorijos kambariai viešbučiuose;
 • pietūs ir vakarienės;
 • asmeninės išlaidos.

*Dėl palankiausio pasiūlymo teirautis kelionių konsultanto.

Ar keliaujant į Madeirą reikalinga viza?

Trumpalaikiam buvimui Lietuvos Respublikos piliečiams vizos nereikia, tačiau pravartu žinoti, kad Lietuvos Respublikos piliečiai, viešintys Madeiroje ilgiau kaip 90 dienų, turi užregistruoti savo gyvenamą vietą atitinkamoje valdžios institucijoje.

Kokie dokumentai reikalingi keliaujant į Madeirą?

Keliaujant į Madeirą Lietuvos piliečiams užtenka su savimi turėti galiojantį asmens dokumentą. Rekomenduojama, kad dokumentas galiotų ne trumpiau kaip 3 mėn. nuo paskutinės kelionės dienos. Daugiau informacijos rasite čia. 

Ar rekomenduojate keliaujant į Madeirą užsakyti kelionių ir sveikatos draudimą?

Taip, keliaujant į Madeirą rekomenduojame pasirūpinti kelionių ir sveikatos draudimu. Dėl palankiausio draudimo pasiūlymo ir daugiau dominančios informacijos kreipkitės į Estravel kelionių konsultantą.

Kokie skiepai privalomi skrendant į Madeirą?

Keliaujant į Madeirą, Lietuvos piliečiams privalomų skiepų nėra. Rekomenduojamų skiepų sąrašą rasite čia.

Kokia valiuta Madeiroje?

Oficiali valiuta Madeiroje – euras (EUR), todėl nereikės rūpintis valiutos keitimu skrendant į Madeirą.

Kaip patogiausia keliauti Madeiroje?

Rekomenduojame po Madeirą keliauti automobiliu. Savarankiškai keliaudami atskleisite tikrąjį salos grožį ir  prisiliesite prie salos gyvenimo ritmo. Automobilių nuomos punktų saloje gausu. Kitas būdas pažinti Madeirą – ekskursiniai turai. Jeigu norite atostogų, kur niekuo nereikės rūpintis – užsakykite ekskursijas iš anksto. Tai padaryti padės Jūsų Estravel kelionių konsultantas.

Ar galima planuojant kelionę užsakyti ekskursijas? Kiek kainuoja ekskursijos Madeiroje? 

Taip, planuojant kelionę galima užsakyti įvairias grupines arba individualias ekskursijas Madeiroje. Kelionių konsultantas bus nepamainomas pagalbininkas renkantis geriausius gidus ir įdomiausias ekskursijų programas pagal Jūsų poreikį. Ekskursijų programos ir kainos kinta, todėl daugiau informacijos apie ekskursijas Madeiroje suteiks konsultantas.

Ar yra galimybė pratęsti kelionę?

Taip, galite pratęsti atostogas Madeiroje. Skrydžiai į Madeirą bus vykdomi kiekvieną antradienį, galimos kelionės trukmės yra 7 arba 14 nakvynių. Estravel kelionių ekspertai taip pat rekomenduoja pasidomėti kitomis poilsinėmis kelionėmis, pvz. atostogomis Fuerteventūroje ar Grand Kanarijoje, o gal norėsite pratęsti atostogas Madeiroje. Daugiau pasiūlymų ir išsamesnę informaciją suteiks Estravel konsultantas.

Ar rekomenduojate į Madeirą keliauti su vaikais?

Taip, rekomenduojame atostogauti Madeiroje su vaikais. Madeiroje galima rinktis poilsį, o dauguma viešbučių turi klubą vaikams, animatorių komandą ar žaidimų kambarius, kuriuose mažieji bus užimti ir prižiūrimi, o tėveliai galės skirti laiko poilsiui atskirai nuo atžalų.

Kokia temperatūra Madeiroje rudenį?

Rudenį oras Madeiroje lepina malonia gaiva – vidutinė oro temperatūra siekia apie 21-23 laipsnių dienos metu. Vanduo įšyla iki 20-22 laipsnių.

Rekomenduokite, ką paragauti Madeiroje?

Estravel kelionių ekspertai poilsinės kelionės Madeiroje metu rekomenduoja paragauti bananaso ar kitų tik šioje saloje augančių kryžmintų vaisių, o gurmanai atras puikią Madeiros virtuvę paragavę espada – gardžios žuvies su bananais ir pasiforais ar jautienos patiekalų. Desertui paragaukite poncha – tradicinio alkoholinio kokteilio, tikro saldumyno gomuriui.

Ką parvežti lauktuvėms iš Madeiros?

Madeira garsėja labai skaniu vynu, tad butelis Madeiroje nupirkto vyno – puikios lauktuvės. Taip pat sala garsėja vietinių amatininkų siuvinėjimo darbais, kurie atskleidžia kruopščius įgūdžius ir meistrystę. Nepraeikite pro suvenyrus, kurie padabinti gėlių motyvais – tai tikras Madeiros atspindys ir bus amžinas šios žydinčios salos prisiminimas.

Kokie keliautojų atsiliepimai apie kelionę į Madeirą?

“Ši sala mane pakerėjo gražiomis, kvapą gniaužiančiomis vietomis. Madeira puikiai tinka aktyviam poilsiui. Saloje vienas įdomiausių užsiėmimų vaikščioti levadomis – vingiuojančiais takeliais šalia kalnuose įrengtų drėkinimo kanalų. Pakilti mieste įrengtu funikulieriumi į kalno viršūnę ir leistis medinėmis rogutėmis žemyn – tai nepamirštama patirtis! Atostogų metu kas rytą ir vakarą džiugindavo nuostabūs vaizdai pro langą! O ką kalbėti apie maistą… Pigus ir skanus vynas bei kasdien šviežia ir vis kitokia žuvis!” – įspūdžiais iš kelionės po Madeirą dalinasi Jolita.

Užsakykite kelionę jau dabar!
Informacija
 • +370 5 212 58 05
 • Susisiekti
 • Solveiga Guščinaitė
  Kelionių konsultantas

Jums taip pat gali patikti