Pažintinė kelionė į Zanzibarą

Pažintinė kelionė po Zanzibarą su skrydžiais iš Varšuvos - aplankykite Seluso medžioklės rezervatą, Dar Es Salaamą, Stontauną

Atsiprašome
Atsiprašome šis pasiūlymas archyvuotas!

Apie kelionės pasiūlymą

Pasirinkite datą:
2020-03-13 - 2020-03-14 (2 dienos)
Įskaičiuota:
Skrydžiai iš Varšuvos+ 7 n. viešbučiuose + maitinimas + pervežimai + ekskursinė programa + gido paslaugos
Kaina:
nuo 2169€

Kelionės programa

Zanzibaras – viena gražiausių Afrikos žemyno vietų, kvepianti vanile ir muskatu, nusėta gražiausių balto smėlio paplūdimių ir skaidrių it krištolas Indijos vandenyno pakrančių. Leiskitės į pažintinę kelionę po šią magišką salą, kurios metu įveiksite net 900 kilometrų ir puikiai derinsite poilsį su pažinimu! 

Įspūdingas Seluso gamtos medžioklės rezervatas ir safariai jame, žavingas didžiausias Tanzanijos miestas Dar Es Salaam, užburiantys paplūdimiai, kokybiškas poilsis ir dar daugiau – vienoje kelionėje jau šį rudenį. 

1 diena:

Varšuva – Zanzibaras. Skrydis į Zanzibarą iš Varšuvos. Skrydžio trukmė ~12 valandų. Atvykimas į viešbutį Zanzibare, įsikūrimas, vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

2 diena:

Seluso medžioklės rezervatas. Pusryčiai viešbutyje. Po pusryčių vyksite į oro uostą ir iš jo skrisite į Dar Es Salaam – didžiausią Tanzanijos miestą. Atvykę į miestą, džipais vyksite į Seluso medžioklės rezervatą, saugomą UNESCO. Tai 55 000 km²  teritorijos draustinis, kuriame galite sutikti dramblių, begemotų, antilopių, liūtų, raganosių, žirafų ir beveik 430 paukščių rūšių. Per pietus – piknikas.Vėliau vykdami iš draustinio sustosite vietiniame turguje, kur galėsite įsigyti vietinių suvenyrų. Laisvas laikas. Vakarienė ir nakvynė bungalow nameliuose, parke. 

3 diena:

Seluso medžioklės rezervatas. Rytą pradėsite pusryčiais viešbutyje ir safariu šiame gamtos rezervate. Per pietus – piknikas gamtoje. Po pietų grįšite į viešbutį ir turėsie laiko atsipalaiduoti prie baseino. Jei norėsite daugiau nuotykių – už papildomą mokestį galėsite leistis į safarį su gidu pėščiomis. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje. 

 

4 diena:

Seluso medžioklės rezervatas. Ryte pasistiprinę pusryčiais toliau keliausite tyrinėti Seluso medžioklės rezervato safaryje. Pietus piknikas gamtoje. Po pietų – laisvas laikas viešbutyje. Ieškantiems aktyvaus poilsio – rekomenduojame už papildomą mokestį išbandyti vandens safarį valtimi Rufiji upe, kurioje galėsite išvysti begemotų ir krokodilų. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje. 

 

5 diena:

Seluso medžioklės rezervatas – Dar Es Salaam. Pusryčiai viešbutyje. Iš draustinio vyksite į buvusią Tanzanijos sostinę Dar Es Salaam, kuris dar vadinamas „taikos miestu“. Pietūs – piknikas gamtoje. Vėliau turėsite šiek tiek laisvo laiko (priklausys nuo skrydžio laiko). Jei laiko pakankamai – rekomenduojame aplankyti miesto žuvų turgų, Šv. Juozapo katedrą, Tanzanijos muziejų ar vieną iš žavingų miesto paplūdimių. Popiet – skrydis į Zanzibarą. Atvykimas į viešbutį, kuriame Jūsų laukia vakarienė ir nakvynė. 

 

6 diena:

Zanzibaras. Pusryčiai viešbutyje. Skirkite dieną poilsiui ir atsipalaiduokite balto smėlio paplūdimyje šalia žydro Indijos vandenyno. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Zanzibare. 

 

7 diena:

Zanzibaras – Stountaunas (pasirinktinai). Po pusryčių – laisvas laikas poilsiui ar vandens sporto pramogoms paplūdimyje, o ieškantiems aktyvaus poilsio, galimybė rinktis ekskursijas už papildomą mokestį – keliaukite į Zanzibaro sostinę Stountauną (Akmeninį miestą) – Zanzibaro kultūros ir istorijos lopšį, kur per 200 metų nedaug kas pasikeitė. Pasivaikščiojimas siauromis miesto gatvelėmis, po miesto turgų, apsilankymas viename iš sultono rūmų esančiame muziejuje, laisvas laikas apsipirkimui. Apsilankymas vienoje iš didžiausių prieskonių plantacijų Zanzibare, kur auginami gvazdikėliai, vanilė, kokoso riešutai, kardamonas, imbieras, ciberžolė, muskato riešutai, žolelės, dekoratyviniai augalai ir atogrąžų vaisiai. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje. 

8 diena:

Zanzibaras-Varšuva. Po pusryčių – kelionė į Zanzibaro oro uostą ir skrydis į Varšuvą. Jeigu pasirinksite poilsio pratęsimą – pervežimas iš oro uosto į pasirinktą viešbutį. 

 

9 diena:

Atvykimas į Varšuvos oro uostą.

 • Profesionali Estravel kelionių ekspertų pagalba ir konsultacijos;
 • skrydis Varšuva – Zanzibaras, Zanzibaras – Varšuva;
 • visi kelionės programoje numatyti pervežimai;
 • anglakalbio kelionės vadovo paslaugos;
 • safaris visureigiais Seluso medžioklės rezervate;
 • ekskursinė programa;
 • 3 n. bungalow tipo nameliuose Seluso medžioklės rezervate;
 • 4 n. standartinio tipo kambariuose Zanzibaro saloje;
 • maitinimas: 7 pusryčiai, 4 pietūs (iškyla), 7 vakarienės.
 • Kelionės ir sveikatos draudimas*;
 • Zanzibaro viza (~50 USD/asm.);
 • privalomi mokesčiai už ekskursijas pagal programą (mokama vietoje): įėjimo bilietai ir vietiniai gidai – apie 220 USD, arbatpinigiai – apie 3 USD/dienai; turistinis mokestis – 1 USD/dienai;
 • organizuotas nuvykimas iki Varšuvos ir atgal (~25 EUR/asm.);
 • papildomas maitinimas – kelionės programoje nenumatyti pietūs; 
 • pasirinktos ekskursijos, neįskaičiuotos į kelionės kainą;
 • asmeninės išlaidos.

*Dėl palankiausio pasiūlymo teirautis kelionių konsultanto.

Ar kelionei į Zanzibarą reikalinga viza?

Lietuvos Respublikos piliečiams, keliaujantiems į Zanzibarą, yra reikalinga viza. Ją galima įsigyti nuvykus į Zanzibaro oro uostą (atvykimo mokestis: ~50 USD).

Kokie dokumentai reikalingi keliaujant į Zanzibarą?

Kelionei į Zanzibarą Lietuvos Respublikos piliečiams būtinas Lietuvos Respublikos piliečio pasas ir kelionės viza. Vizą įsigyti padės kelionių konsultantas. Su savimi būtina turėti pasą, galiojantį ne trumpiau kaip 6 mėnesius po grįžimo iš kelionės datos. Daugiau informacijos apie dokumentus reikalingus keliaujant į Zanzibarą rasite oficialiame URM puslapyje čia.

Ar rekomenduojate apsidrausti kelionės ir sveikatos draudimu planuojant kelionę į Zanzibarą?

Taip, planuojant kelionę į Zanzibarą rekomenduojame apsidrausti kelionių ir sveikatos draudimu. Dėl palankiausio pasiūlymo kreipkitės į Estravel kelionių agentūros konsultantą, kuris pateiks Jums Jus dominančią informaciją.

Kokie privalomi skiepai keliaujant į Zanzibarą?

Keliaujantiems į Zanzibarą likus 10 d. iki kelionės rekomenduojama pasiskiepyti nuo geltonojo drugio, visos kelionės metu rekomenduojame gerti vaistus nuo maliarijos. Daugiau informacijos rekomenduojamus skiepus keliaujant į Tanzaniją rasite čia.

Kokia valiuta Zanzibare?

Oficiali valiuta Tanzanijoje yra šilingas (TZS). Dažnai galima atsiskaityti ir JAV doleriais, todėl rekomenduojame su savimi turėti grynųjų pinigų. Zanzibare priimami banknotai, išleisti po 2006 m. Euro ir Tanzanijos šilingo kursą sužinosite paspaudę nuorodą čia.

Ką verta pamatyti Zanzibare? Kokias ekskursijas Zanzibare rekomenduotumėte?

Pažintinės kelionės metu aplankysite Dar Es Salaam – didžiausią Tanzanijos miestą, Seluso medžioklės rezervatą, saugomą UNESCO. Jame galėsite pamatyti nuostabius laukinius gyvūnus: begemotus, leopardus, dramblius ir dar daugiau.T aip pat apsilankysite vietiniame turguje, vienoje didžiausių prieskonių plantacijų visame Zanzibare, kur auginami gvazdikėliai, vanilė, kokoso riešutai ir kitos gėrybės.

Jei norite dar detalesnės pažinties su Zanzibaru, aplankykite gigantiškų vėžlių pamėgtą Prison salą arba Jozani mišką, kuriame knibžda tik Zanzibare gyvenančios raudonosios beždžionėlės. Taip pat pamatykite senąją Arabų tvirtovę (1700 m.), Darajani miesto turgų ir namus, kuriuose gimė tikra muzikos legenda Fredis Merkuris. Daugiau idėjų ką pamatyti Zanzibare ieškokite oficialiame Zanzibaro turizmo puslapyje.

Ką rekomenduojate paragauti Zanzibare?

Zanzibaro virtuvėje susipina kelių kultūrų kulinarinės tradicijos: kinų, persų, arabų ir indų. Iš Kinijos čia atkeliavo makaronai ir ryžiai, iš arabų kraštų – saldumynai, o iš Indijos – prieskoniai. Zanzibaro derlius turtingas sultingais egzotiniais vaisiais ir daržovėmis. Zanzibarietiško maisto gamyboje labai populiaru naudoti kokosus. Atostogaujantiems Zanzibare pirmą kartą rekomenduojame paragauti populiaraus Tanzanijos patiekalo Nazi, gaminamo iš ryžių ir kokosų pieno, taip pat arabiško plovo Pilau, kurį vietiniai laiko savo tradiciniu patiekalu ir duonos Chapati, kuri gardžiausia šviežiai ištraukta iš krosnies.

Ką parvežti lauktuvėms iš Zanzibaro?

Zanzibaras yra vadinamas prieskonių šalimi, todėl geriausios lauktuvės bus įvairiausi  kvapnūs prieskoniai, taip pat galite įsigyti vietinių rankų darbo papuošalų iš juodmedžio.

 

Užsakykite kelionę jau dabar!
Informacija
 • +370 5 212 58 05
 • Susisiekti
 • Vyka Večkytė-Kavaliauskienė
  Kelionių konsultantė

Jums taip pat gali patikti