Pramogos Astrid Lindgren parke

Plaukimas kruiziniu keltu iš Rygos + 2 n. Astrid Lindgren parke su pusryčiais + 2 d. bilietai į Astrid Lindgren parką

Dėmesio!
Nuvykus į Latviją, laikinai privaloma 10 d. saviizoliacija. Išimtis taikoma tranzitui.
Dėmesio!
Pagal URM rekomendacijas, laikinai rekomenduojama susilaikyti nuo kelionių į šią šalį.

Apie kelionės pasiūlymą

Pasirinkite datą:
Įskaičiuota:
plaukimas kruiziniu keltu iš Rygos + 2 n. Astrid Lindgren parke su pusryčiais + 2 d. bilietai į Astrid Lindgren parką
Kaina:
suaugusiam nuo 460 €; dviems vaikams (iki 12m.) nuo 290 €

Kelionės programa

Kviečiame leistis į vieną įdomiausių pramogų parkų – „Astrid Lindgren pasaulį“, esantį pietų Švedijoje, Vimerbiu miestelyje. Čia Jūsų laukia kelionė po rašytojos Astridos Lindgren knygas ir jų herojų pasaulius, kuriuose susipažinsite su pagrindiniais veikėjais bei jų istorijomis, kartu žaisite ir svajosite. Pakeliui į pramogų parką aplankysite kaimyninės Latvijos sostinę Rygą bei didingąjį Stokholmą.

1 diena:

Ryga – Stokholmas. Ryte pradėsite savarankišką kelionę iš Vilniaus į Rygą nuosavu automobiliu. Atvykus į Latvijos sostinę, rekomenduojame leistis į pažintį su žavingu senamiesčiu. Išvysite Rygos pilį ir gynybinę sieną, „Trijų brolių“ namus, Domo katedrą, Rotušės aikštę su „Juodagalvių“ gildijos namais, Rygos Operos rūmus, Laisvės paminklą bei „namą su katinu“. Smaližiams rekomenduojame užsukti į patį didžiausią ir žinomiausią šokolado ir saldainių gamintoją Baltijos šalyse – „Laimos“ šokolado fabriką, kuriame susipažinsite su fabriko ir šokolado gaminimo istorija, saldumynų gaminimo procesu bei turėsite galimybę paragauti skirtingų šokolado rūšių.

16:00 savo automobiliu atvyksite į Rygos „Tallink“ keltų terminalą ir užsiregistruosite į laivą. 17:40 įvyks išplaukimas iš Rygos uosto. Kol plauksite keltu į Stokholmą, pramogaukite laive.

2 diena:

Stokholmas – Vimerby. Ryte gausiai papusryčiausite kelte. Atplaukę iš Rygos uosto prie pat Stokholmo krantų iš laivo galėsite pasigrožėti nuostabia Švedijos salų panorama. Pirmąją dienos pusę rekomenduojame skirti pažinčiai su Stokholmu ir aplankyti žymiausias miesto vietas. Apsilankykite Karalių rūmuose, Parlamento rūmuose, Karališkajame dramos teatre, Riterių bažnyčiose, miesto Rotušėje, Skanseno etnografiniame muziejuje po atviru dangumi, karališkojo didingo laivo „Vaza” muziejuje.

Po pietų automobiliu keliausite link Vimerbiu miestelio, kuris išgarsėjo Astridos Lindgren dėka. Čia rašytoja gimė, augo, praleido dalį ankstyvos jaunystės. Šalia miestelio įkurtas didelis literatūrinis parkas „Astridos Lindgren pasaulis“, kuriame Jūs ir apsistosite 2 dienoms. Nakvynė pramogų parko viešbutyje.

3 diena:

Vimerby. Ryte – pusryčiai pramogų parko viešbutyje, o vėliau visa diena bus skirta pramogoms. Linksmybės ir nuotykiai laukia kiekviename parko kampelyje. Karlsonas vandeniu laisto parko lankytojus, o netoliese stovi ir jo mažas namelis ant stogo. Išvysite ir Pepės Ilgakojinės Vilą Vilaitę, o šalia jos – garsųjį arklį, ant kurio nuolat ropščiasi vaikai. Labai įspūdinga Plėšikų pilis, atkurianti knygos „Ronja plėšiko duktė“ pasaulį. Atpažinsite tris kaimynų namelius iš „Padaužų kaimo vaikų“, miestelį, kuriame gyvena Kalis Bliumkvistas ir jo draugai. Žavi ne tik šios iš pasakų atgijusios dekoracijos – čia vyksta trumpi lėlių teatro, dramos ir muzikiniai pasirodymai,  atkuriantys scenas iš skirtingų A. Lindgren pasakų. Nakvynė pramogų parko viešbutyje.

4 diena:

Vimerby – Stokholmas – Ryga. Pusryčiai viešbutyje. Iki pietų dar turėsite laiko pasidžiaugti linksmybėmis pramogų parke, o apie pietus automobiliu vyksite link Stokholmo „Tallink“ laivų terminalo uosto. 16 val. prasideda registracija į laivą. 17:40 išplaukimas iš Stokholmo. Pramogos laive. Nakvynė išorinėje keturvietėje kajutėje su langu.

5 diena:

Ryga – Vilnius. Ryte Jūsų lauks gausūs pusryčiai laive. 10:30 atvykimas į Rygą. Rekomenduojame aplankyti žymųjį Rygos zoologijos sodą, atidarytą dar 1912 metais. Šiandien didelėje zoologijos sodo teritorijoje galite pamatyti tokius egzotinius gyvūnus kaip tigrai, žirafos, kengūros, panteros, lemūrai. Čia taip pat yra Tropikų namas, kuriame susipažinsite su povandeninio pasaulio gyventojais. Tai puikus gamtos pažinimas tiek suaugusiems, tiek vaikams. Važiuodami iš Rygos į Lietuvą, užsukite į Rundalės rūmų ansamblį, kuris laikomas vienu žymiausių baroko stiliaus statinių šalyje, kitaip vadinamu „mažuoju Versaliu“. Jūsų akis džiugins rūmai ir parkas, kurio forma primena penkių spindulių saulę.

 • Profesionalios Estravel ekspertų konsultacijos ir pagalba kelionės metu;
 • plaukimas kruiziniu keltu Ryga – Stokholmas, Stokholmas – Ryga;
 • B kategorijos automobilio transportavimas keltu;
 • 2 n. keturvietėje išorinėje kajutėje su langu;
 • maitinimas: pusryčiai kelte;
 • pramogos kelte: gyva muzika, karaoke, diskoteka, naktinė šou programa, žaidimai;
 • įėjimo bilietai į Astrid Lindgren parką 2 d.;
 • 2 n. apgyvendinimas 4-iečiame parko kambaryje su pusryčiais.
 • Rekomenduojame apsidrausti kelionių ir sveikatos draudimu;*
 • automobilio kuras kelionės metu;
 • pietūs ir vakarienės kelte;
 • pietūs ir vakarienės pramogų parko viešbutyje;
 • saunos, restoranai, barai kelte;
 • papildomos ekskursijos;
 • asmeninės išlaidos.

*Dėl palankiausio pasiūlymo teirautis kelionių konsultanto.

Ar reikalinga viza keliaujant į Švediją?

Keliaujant į Švediją Lietuvos Respublikos piliečiams viza nėra reikalinga. Su savimi rekomenduojama turėti pasą, galiojantį ne trumpiau kaip 6 mėnesiai nuo paskutinės kelionės dienos. Daugiau informacijos rasite paspaudę čia.

Kokie dokumentai reikalingi keliaujant į Švediją? 

Keliaujant į Švediją pakanka su savimi turėti Lietuvos Respublikos piliečio pasą, galiojantį ne trumpiau nei 6mėn. nuo paskutinės kelionės dienos arba asmens tapatybės kortelę (ATK). Daugiau apie kelionės dokumentus, reikalingus keliaujant į Švediją skaitykite paspaudę čia.

Ar rekomenduojate keliaujant į Švediją užsakyti kelionių ir sveikatos draudimą?

Taip, keliaujant į Švediją rekomenduojame pasirūpinti kelionių ir sveikatos draudimu. Dėl palankiausio draudimo pasiūlymo ir daugiau dominančios informacijos kreipkitės į Estravel kelionių konsultantą.

Ar vaikams galioja speciali kaina?

Taip, dviem vaikams (iki 12 m.) galioja speciali kaina keliaujant su dviem tėvais.

Kokie skiepai privalomi keliaujant į Švediją?

Keliaujant į Švediją privalomų skiepų nėra, tačiau yra keletas rekomenduojamų. Visą rekomenduojamų skiepų sąrašą rasite paspaudę čia.

Kokia valiuta Švedijoje? 

Oficiali valiuta Švedijos krona (SEK), todėl keliaujant į šią šalį valiutos keitimu rekomenduojame pasirūpinti iš anksto. Kronos kursą sužinosite paspaudę čia.

Ką veikti Astrid Lindgren pramogų parke?

Lankydamiesi parke susipažinsite su A. Lindgren knygų herojais, stebėsite pasirodymus ir trumpus vaidinimus. Apsilankysite Karlsono namelyje ant stogo, Pepės Ilgakojinės Viloje Vilaitėje, Plėšikų pilyje, atpažinsite tris kaimynų namelius iš „Padaužų kaimo vaikų“, miestelį, kuriame gyvena Kalis Bliumkvistas ir jo draugai.

Ką verta pamatyti Stokholme atostogų metu?

Lankydamiesi Stokholme apsilankykite Karalių rūmuose, Parlamente, Karališkajame dramos teatre, Riterių bažnyčiose, miesto Rotušėje, Skanseno etnografiniame muziejuje po atviru dangumi, karališkojo laivo „Vaza“ muziejuje ir kitose lankytinose vietose.

Kaip patogiausia keliauti Švedijoje?

Viešojo transporto sistema šalyje yra gerai išvystyta. Visur galima naudotis autobusais, tramvajais, o Stokholme – ir metro. Estravel ekspertai rekomenduoja keltis į Švediją keltu su nuosavu automobiliu. Tokia kelionė bus labai patogi ir leis sutaupyti laiko bei apsieiti be papildomų išlaidų automobilio nuomai Švedijoje. Apie ekskursijas ir ką verta pamatyti keliaujant į Švediją Jums papasakos Estravel kelionių konsultantas.

Ar galima planuojant kelionę užsakyti ekskursijas? Kiek kainuoja ekskursijos Švedijoje?

Taip, planuojant kelionę galima užsakyti papildomas grupines arba individualias ekskursijas Švedijoje. Kelionių konsultantas bus nepamainomas pagalbininkas renkantis geriausius gidus ir įdomiausias ekskursijų programas. Ekskursijų programos ir kainos kinta, todėl daugiau informacijos apie ekskursijas Švedijoje suteiks konsultantas.

Ar yra galimybė pratęsti kelionę?

Taip, galite pratęsti atostogas Švedijoje. Estravel kelionių ekspertai taip pat rekomenduoja pasidomėti kitais pramogų parkais: Heidės ir Serengečio parkais Vokietijoje, Disneilendu Paryžiuje, vandens atrakcionais Kipro Waterworld parke, Adventure parku Turkijoje ar Barselonos PortAventura. Daugiau pasiūlymų ir išsamesnę informaciją suteiks Estravel konsultantas.

Kiek kainuoja bilietai į Astrid Lindgren pramogų parką?

Bilietai į pramogų parką jau įskaičiuoti į pasiūlymo kainą. Astrid Lindgren pramogų parke galėsite pramogauti dvi dienas.

Ką rekomenduojate paragauti Švedijoje?

Tradicinės švedų virtuvės patiekalai, kaip ir kitų Skandinavijos šalių yra pakankamai riebūs, nes dauguma jų gaminami iš mėsos ir žuvies. Estravel ekspertai rekomenduoja pabandyti nacionalinių patiekalų: rūkytos lašišos su krapais Gravad lax, grybų sriubos-piurė Svampsoppa, bulvinių kukulių su kiauliena Kroppkakor, bulvinio apkepo Janssons frestelse, o desertui – gardaus medaus pyrago Honungskaka ar švediško kekso Kladdkaka.

Ką parvežti lauktuvių iš atostogų Švedijoje?

Viešėdami Švedijoje lauktuvėms įsigykite rankų darbo amatų dirbinių, švediško stiklo, vieną nacionalinių šalies simbolių: medinius Dala arkliukus, kramtomojo tabako ar vietinių amatininkų pagamintų pypkių.

Užsakykite kelionę jau dabar!
Informacija
 • +370 5 212 58 05
 • Susisiekti
 • Dalia Bažanovienė
  Kelionių konsultantas

Jums taip pat gali patikti