Kelionė į Apuliją

Patogus skrydis + 10 n. 4* viešbučiuose + pusryčiai + B kategorijos automobilio nuoma + įdomi kelionės programa

Apie kelionės pasiūlymą

Pasirinkite datą:
Įskaičiuota:
Skrydis + 10 n. 4* viešbučiuose + pusryčiai + B kategorijos automobilio nuoma + įdomi kelionės programa
Kaina:
nuo 1190€

Kelionės programa

Apulijos regionas yra viena naujausių ir madingiausių turistinių vietų Europoje. Dėl ypatingos geografinės padėties vietovėje nuolat kūrėsi ir keitėsi civilizacijos, todėl galite neabejoti, kad nusistovėjusi kultūra ir virtuvė užburs kartą ir visiems laikams. Savarankiškai aplankysite Apulijos sostinę Barį, unikaliais trulių namukais apstatytą Alberobelą, stulbinantį Materos miestą, ant jūros išgraužtų uolų įsikūrusius Polinjano a Marė, Monopolį, Lečę, Ostrantą ir kitus itališku jaukumu užburiančius miestus.

1 diena:

Vilnius – Baris. Kelionė į Apuliją prasidės skrydžiu iš Vilniaus (VNO) į Barį (BRI) su tarpiniu persėdimu.

3 diena:

Baris – Matera. Pusryčiai ir gardi espresso italiano viešbutyje. Apžiūrėsite Apulijos regiono sostinę Barį: paklaidžiosite skalbiniais kvepiančiomis senamiesčio gatvelėmis, aplankysite garsiąją Šv. Nikolo baziliką, pasigrožėsite miestu iš Castello Svevo pilies, aplankysite šarmingąjį Bario žvejų turgų. Kelionę tęsite sukdami link žavingojo Trani žvejų miestelio, Andrijos viduramžių pilių. Nakvynės ir pusryčiai viešbutyje Baryje.

3 diena:

Baris – Matera. Diena, skirta apžiūrėti Barį. Nakvynės ir pusryčiai viešbutyje Baryje. Vakarop patrauksite link Materos miesto.

4 diena:

Matera – Lečė. Aplankysite oloje iškaltą miestą Materą: stulbinantis Sasso Caveoso rajonas, namai urvuose su unikaliais baldais, uolų bažnyčia ir jaukios akmeninės gatvelės. Rekomenduojame susipažinti su žavingu Alberobelo miestu, garsėjančiu unikaliais Trulių namukais. Sako ištrauksi plytelę – sugriausi namelį. Nakvynės ir pusryčiai Materos mieste.

5 diena:

Matera – Lečė. Šią dieną toliau apžiūrėsite Materą. Nakvynės ir pusryčiai Materos mieste. Vakarop judėsite link Lečės.

6 diena:

Lečė – Monopolis. Diena pažinčiai su Lečės miestu, dar vadinamu pietų Italijos Florencija. Aplankysite baroko architektūros paminklus – Šv. Kryžiaus bažnyčią, Lečės katedrą, romėnų amfiteatrą, pilis, triumfo arką, archeologijos muziejus. Nakvynės ir pusryčiai Lečėje.

7 diena:

Lečė – Monopolis. Diena pažinčiai su Lečės miestu. Nakvynės ir pusryčiai Lečėje.

7 diena:

Lečė – Monopolis. Diena pažinčiai su Lečės miestu. Nakvynės ir pusryčiai Lečėje.

8 diena:

Lečė – Monopolis. Pusryčiai Lečėje. Diena pažinčiai su Lečės miestu. Vėliau pajudėsite link Monopolio.

9 diena:

Monopolis. Monopolis sužavės architektūros paminklais: Karolio V pilis, Monopolio katedra, botanikos sodas ir tarp uolėtų krantų įsispraudę smėlėti paplūdimiai. Kelionei einant į pabaigą galėsite ramiau atsipūsti kvapą gniaužiančiame ant jūros išgraužtų uolų įsikūrusiame Polinjano a Marė: pavakarieniausite išgraužtame uolų restorane, suvalgysite gardžią ledų porciją jaukiame Polinjano a Marė senamiestyje, pasimėgausite maloniu brizu prie Domenico Modugno “Voltare” hito beandraautorio paminklo žvelgiančio į nediduką miestelį. Nakvynės ir pusryčiai Monopolyje.

10 diena:

Monopolis. Dieną skirkite keliavimui po Monopolį. Nakvynės ir pusryčiai Monopolyje.

11 diena:

Monopolis – Baris. Pusryčiai viešbutyje. Grįšite į Bario oro uostą, kur grąžinsite automobilį. Skrydis iš Bario (BRI) – į Vilnių (VNO) su tarpiniu persėdimu.

 • Profesionalios Estravel ekspertų konsultacijos ir pagalba kelionės metu;
 • skrydžiai: Vilnius – Baris, Baris – Vilnius (su tarpiniu persėdimu);
 • oro uosto mokesčiai;
 • rankinis bagažas iki 8 kg/asm.;
 • registruotas bagažas iki 20 kg/asm.;
 • B kategorijos automobilio nuoma visai kelionei;
 • 10 n. 4* viešbučiuose;
 • maitinimas: pusryčiai viešbučiuose visos kelionės metu;
 • autorinis Estravel pažintinis maršrutas po Apulijos regioną.
 • Rekomenduojame apsidrausti kelionės ir sveikatos draudimu;*
 • turistinis mokestis – privalomas mokestis mokamas viešbutyje;
 • kuras automobiliui ir kelių mokestis, jei toks būtų taikomas;
 • GPS sistema (jeigu būtų reikalinga);
 • pietūs ir vakarienės kelionės metu;
 • bilietai į lankytinus objektus;
 • asmeninės išlaidos.

*Dėl palankiausio pasiūlymo teirautis kelionių konsultanto.

Ar reikalinga viza keliaujant į Italiją?

Europos Sąjungos piliečiams, keliaujantiems į Italiją ne ilgesniam kaip 90 dienų laikotarpiui per bet kurį 180 dienų laikotarpį, vizos nereikia.

Kokie dokumentai reikalingi keliaujant į Italiją?

Kelionei į Lietuvą būtinas Lietuvos Respublikos piliečio pasas arba Lietuvos Respublikos asmens tapatybės kortelė (ATK) , kuris galiotų ne trumpiau kaip 6 mėnesius po grįžimo iš kelionės. Daugiau informacijos apie dokumentus reikalingus keliaujant į Italiją rasite oficialiame URM puslapyje čia.

Ar rekomenduojate keliaujant į Italiją užsakyti kelionių ir sveikatos draudimą?

Taip, keliaujant į Italiją rekomenduojame pasirūpinti kelionių ir sveikatos draudimu. Dėl palankiausio draudimo pasiūlymo ir daugiau dominančios informacijos kreipkitės į Estravel kelionių konsultantą.

Kokie skiepai privalomi skrendant į Italiją?

Keliaujant į šalį privalomų skiepų nėra, tačiau yra keletas rekomenduojamų. Visą rekomenduojamų skiepų sąrašą rasite paspaudę čia.

Kokia valiuta šalyje?  

Oficiali valiuta Italijoje – euras (EUR), todėl nereikės rūpintis valiutos keitimu skrendant į Italiją.

Kodėl verta rinktis savarankišką kelionę automobiliu po Apulijos regioną?

Savarankiška kelionė automobiliu puikus sprendimas pažinti visą ar dalį šalies pagal profesionalų sudarytą maršrutą. Nepraleisite nei vieno svarbaus lankytino objekto keliaudami, nes ekspertai atrinko populiariausius ir didžiausio dėmesio vertus objektus. Kelionės pabaigoje Estravel ekspertai rekomenduoja skirti šiek tiek laiko poilsiui ir pasidžiaugti regiono teikiamais malonumais.

Kuo garsus Apulijos regionas?

Apulijos regionas yra viena naujausių ir madingiausių turistinių vietų Europoje, garsi savo kultūra, architektūra ir unikalia maisto kultūra.

Ką veikti savarankiškos kelionės į Apuliją metu?

Savarankiškos kelionės automobiliu po Apuliją metu rekomenduojame aplankyti sostinę Barį, unikaliais trulių namukais apstatytą Alberobelą, stulbinantį Materos miestą, ant jūros nugludintų uolų įsikūrusius Polinjano a Marė, Monopolį, Lečę, Ostrantą ir kitus itališku jaukumu užburiančius miestus.

Kaip patogiausia keliauti Apulijoje?

Italijoje patogiausia keliauti automobiliu. Puikiai išvystyta infrastruktūra, geri keliai ir neaukštos automobilių nuomos kainos. Jeigu kelionės metu nenorite vairuoti, galite rinktis kitus būdus pasiekti vieną ar kitą tašką: autobusai, traukiniai arba teiraukitės kelionių konsultanto apie organizuojamas ekskursijas.

Koks klimatas skrendant į Italiją sezono pradžioje ar pabaigoje?

Gegužės mėnesį skrisdami į Italijos pietus susidursite su maloniu klimatu, puikiai tinkančiu ilsėtis ir patogiai keliauti po šalį. Vidutinė oro temperatūra Apulijoje gegužės mėn yra apie 24 laipsnius dieną ir apie 11 laipsnių naktį. Rugsėjį, spalį vidutinė temperatūra dieną laikosi apie 28 – 22 laipsnius, o naktį apie 14 – 10 laipsnių.

Ką rekomenduojate paragauti atostogaujant Italijoje?

Italijoje reikia ragauti viską, nes maistas italams yra be galo svarbus ir nenuostabu, kad italai laikomi geriausiais kulinarais. Būtinai paragaukite picų – kiekviename regione jos vis kitokios ir vis geresnės. Italija ne šeip sau garsėja makaronų tradicijomis – galite išragauti gausybę skirtingų pastos patiekalų. Kiekvienas regionas turi savo tradicinius padažus ir pateikimo būdus bei makaronų formą. Pamėginkite skirtingų sūrių ir kumpių, pvz. garsusis Burata sūris ar Prosčiuto kumpis. Italai labai mėgsta šviežias jūros gėrybes, todėl jų paragauti viešint Italijoje tikrai derėtų. Italijos duonos kultūra taip pat unikali – paskanaukite tradicinės fokačijos ar pradėkite pusryčius kruasanu ir garsiąja espresso italiano.

Ką parvežti lauktuvių iš atostogų Italijoje?

Geriausios lauktuvės iš gastronomijos tėvynės – maistas. Tai galėtų būti unikalus itališkas vynas, sūriai, kumpiai, naminiai makaronai ar alyvuogių aliejus.

Užsakykite kelionę jau dabar!
Informacija
 • +370 5 212 58 05
 • Susisiekti
 • Vyka Večkytė-Kavaliauskienė
  Kelionių konsultantė

Kiti kelionės pasiūlymai