Kelionė į Aliaską

Skrydis + 7 n. viešbučiuose + automobilio nuoma + įdomi savarankiško pažinimo programa

Apie kelionės pasiūlymą

Pasirinkite datą:
2020-06-07 - 2020-06-15 (9 dienos)
Įskaičiuota:
skrydis + 7 n. viešbučiuose + automobilio nuoma + įdomi savarankiško pažinimo programa
Kaina:
nuo 2690€

Kelionės programa

Ar įsivaizduojate tokią vietą Žemėje, kur saulė šviečia vidurnaktį, aplinkui, kiek tik akys aprėpia, banguojantis vandenynas, milžiniški ledynai, įspūdingi fiordai ir laukinė gamta? Atostogos Aliaskoje padovanos Jums neįkainojamus įspūdžius, kuriuos prisiminsite visą likusį gyvenimą. Tai puikus pasirinkimas mėgstantiems pabėgti nuo civilizacijos, pabūti su savimi ir gamta bei patirti unikalius įspūdžius.

Jei mėgstate laisvą keliavimo stilių, rekomenduojame rinktis savarankišką 8 dienų kelionę po Aliaską. Tai nauji įspūdžiai ir nevaržoma laisvė sustoti bei skirti laiko lankomiems objektams tiek, kiek patys norite: susipažinkite su šalimi keliaudami nuomotu automobiliu pagal profesionaliai suplanuotą maršrutą!

1 diena:

Vilnius – Ankoridžas. Skrydis iš Vilniaus (VNO)  į Ankoridžą (ANC) su tarpiniu persėdimu. Išnuomotu automobiliu važiuosite į Ankoridžo centrą, kur apsistosite viešbutyje. Ankoridžas yra didžiausias Aliaskos valstijos miestas, įkurtas 1915 m., tiesiant Aliaskos geležinkelį. Šią dieną, jei atvyksite iki pietų, pasinaudokite galimybę pasivaikščioti po miesto parką, pasivažinėti dviračių taku palei pakrantę, apsilankyti Aliaskos muziejuose: aviacijos, istorijos, meno, Arkties indėnų ir eskimų bei  pasimėgauti vakariene viename iš miesto restoranų. Nakvynė viešbutyje.

2 diena:

Ankoridžas – Suardas. Kelionė po Aliaską iš Ankoridžo į Suardo miestą vaizdinguoju greitkeliu aplink Turnagain Arm įlanką. Už kiekvieno posūkio jūsų laukia įspūdingi gamtos vaizdai, baltos kalnų viršūnės bei alpinės pievos. Būtinai sustokite greitkelyje įkurtoje apžvalgos aikštelėje „Beluga point“ – iš čia galėsite stebėti  į įlanką atplaukiančius ir bangose nardančius banginius. Suardas, dažnai vadinamas gražiausiu Aliaskos miestu, yra įsikūręs vaizdingame Kenai pusiasalyje. Atvykus laisvas laikas susipažinti su miestu bei apsilankyti vietinių restoranėliuose. Nakvynė viešbutyje.

3 diena:

Sevardas – Kenai. Keliausite į Kenai nacionalinį parką, iš kurio  atsiveria vartai į žavingus Aliaskos gamtos peizažus: fiordus, ežerus, ledynus. Turėsite galimybę aplankyti vieną iš lengviausiai pasiekiamų ledynų Aliaskoje – „Išėjimo“ Exit ledyną, kurį  kasmet aplanko 100 tūkstančių keliautojų.  Leiskitės į įspūdingą 2,5 km žygį po Kenai nacionalinį parką vingiuojančiu taku arba užsisakykite populiariausią Aliaskoje laukinės gamtos ir ledynų kruizą po Kenai fiordų nacionalinį parką. Parke atsiveria vieni gražiausių gamtos vaizdų: Kenai kalnai, Hardingo ledynai, fiordai ir ežerai. Nakvynė viešbutyje.

4 diena:

Sevardas – Talkeetna. Kelionė po Aliaską tęsis keliaujant link Talkeetna miestelio, įsikūrusio gražiame slėnyje, iš kurio atsiveria nuostabus vaizdas į aukščiausią Šiaurės Amerikos viršūnę – Denalio kalną (dar vadinamą  Makinlio kalnu).  Senąją Aliaskos gyventojų dvasią išsaugojusiame Talkeetnos miestelyje leisitės į įdomią pažintį su Aliaskos istorija ir papročiais.  Išbandysite savo jėgas nuotykių parkuose arba leisitės į kruizą kalnų upe, kurio metu gėrėsitės Denalio kalno viršukalnėmis ir Aliaskos kalnų grandinės panorama.  Toliau kelionę tęsite  ilgiausiu Šiaurės Amerikos tuneliu „Anton Anderson Memorial Tunnel“ besitęsiančiu daugiau nei 4000 metrų.

5 diena:

Talkeetna – Denalis. Ryte, jei oro sąlygos bus palankios, rekomenduojame išbandyti skrydį lėktuvu virš didingojo Aliaskos kalnagūbrio – nepaprasta gamta ir jos peizažai užgniauš kvapą net visko mačiusiems. Nutūpus ant vieno iš ledynų, būsite apsupti neaprėpiamų aukštumų, o meilė kalnams gims nė nepasiekus aukščiausios Denalio viršukalnės. Toliau kelionę tęsite į trečią pagal dydį JAV nacionalinį Denalio parką-draustinį. Nakvynė viešbutyje.

6 diena:

Denalis. Visą dieną skirkite pažinčiai su Denalio nacionaliu parku, įsikūrusiu pačioje Aliaskos kalnų grandinės širdyje. Tai daugiau nei  20 tūkst. kvadratinių kilometrų teritorija, skirta laukinei gyvūnijai ir tundros gamtai saugoti. Čia gausu meškų, grizlių, šiaurės elnių, briedžių, vilkų bei kitų laukinių gyvūnų. Kuo daugiau laiko skirsite šiam parkui, tuo didesnė tikimybė pamatyti kuo daugiau unikalių vaizdų. Palikite mašiną ir leiskitės į dienos ekskursiją autobusu po įdomiausias ir gražiausias draustinio vietas su gidu, kuris atskleis šio parko unikalumą.  Nakvynė viešbutyje.

7 diena:

Denalis – Ankoridžas. Prieš išvykstant iš Denalio, rekomenduojame pasiplaukioti sraunia Nenanos upe: ekstremalių pojūčių mėgėjai galės išbandyti plaukimą plaustais, o mėgstantys ramų poilsį galės ramiai pasiplaukioti kruiziniu upės laivu ir mėgautis gamtos peizažais bei stebėti laukinę gamtą. Po pietų grįšite į Ankoridžą. Užsukite  į žuvies restoraną ir paragaukite skaniausių šviežios žuvies patiekalų – būtų nuodėmė to nepadaryti Aliaskoje, garsėjančioje puikia žuvimi. Nakvynė viešbutyje.

8 diena:

Ankoridžas – Vilnius. Vyksite į oro uostą, kur paliksite išnuomotą automobilį. Skrydis iš Ankoridžo (ANC) į Vilnių (VNO) su tarpiniu persėdimu.

9 diena:

Ankoridžas – Vilnius. Kelionė po Aliaską baigsis skrydžiu iš Ankoridžo į Vilnių su tarpiniu persėdimu.

 • Skrydžiai: Vilnius – Ankoridžas; Ankoridžas – Vilnius (su tarpiniu persėdimu);
 • oro uosto mokesčiai;
 • rankinis bagažas iki 8 kg/asm.;
 • registruotas bagažas iki 23 kg/asm.;
 • apgyvendinimas 3*-4* viešbučiuose pagal programą;
 • automobilio nuoma Standard klasės visam periodui su neribotu kilometražu pagal programą, civiliniu draudimu;
 • kelionės maršruto detalus planas.
 • Rekomenduojame apsidrausti kelionių ir sveikatos draudimu;*
 • prieš vykstant į JAV yra privaloma gauti ESTA elektroninį leidimą;
 • kelių mokestis, jei toks būtų taikomas;
 • bilietai į lankytinus objektus;
 • degalai automobiliui ir GPS sistema;
 • aukštesnės kategorijos automobilio nuoma;
 • papildomas automobilio nuomos mokestis vairuotojams nuo 20 iki 24 metų;
 • maitinimas kelionės metu;
 • asmeninės išlaidos.

*Dėl palankiausio pasiūlymo teirautis kelionių konsultanto.

Ar reikalinga viza kelionei į Aliaską?

Lietuvos respublikos piliečiai, vykstantys į JAV turizmo ar verslo tikslais iki 90 dienų, gali naudotis kelionių į JAV supaprastinimo programa, kuri suteikia teisę vykti į JAV be vizos. Prieš vykstant į JAV privaloma gauti Elektroninės leidimo keliauti sistemos patvirtinimą (ESTA – Electronic System Travel Authorization).

Kokie dokumentai reikalingi keliaujant į Aliaską?

Vykstant į Aliaską su savimi reikia turėti Lietuvos Respublikos piliečio pasą, kuris galiotų ne trumpiau nei 6 mėn. nuo paskutinės kelionės dienos. Daugiau naudingos informacijos apie kelionei reikalingus dokumentus rasite paspaudę čia.

Ar rekomenduojate keliaujant į Aliaską užsakyti kelionių ir sveikatos draudimą?

Taip, keliaujant į Aliaską rekomenduojame pasirūpinti kelionių ir sveikatos draudimu. Dėl palankiausio draudimo pasiūlymo ir daugiau dominančios informacijos kreipkitės į Estravel kelionių konsultantą.

Ką daryti, jei turiu bilietus į JAV, tačiau visi skrydžiai į JAV dėl koronaviruso yra atšaukti? 

Jeigu nutiko taip, kad Jūsų skrydis į JAV planuojamas per 30 dienų nuo 2020 m. kovo 13 dienos, tikėtina, kad skrydis yra atšauktas. Daugiau informacijos ir atsakymus į rūpimus klausimus dėl skrydžių į JAV pokyčių rasite šiame 2020m. kovo 12 d. parengtame Estravel blogo įraše.

Kokie skiepai reikalingi keliaujant į Aliaską?

Keliaujant į Aliaską privalomų skiepų nėra, tačiau yra keletas rekomenduojamų. Rekomenduojamų skiepų sąrašą rasite paspaudę čia.

Kokia valiuta Aliaskoje?

Oficiali valiuta Aliaskoje – JAV doleris (USD). Jav dolerio kursą galite sužinoti paspaudę čia.

Ką dar verta žinoti keliaujant į Aliaską?

Aliaskoje galima sutikti nuostabių, niekur nematytų gyvūnų. Sutikus gyvūną Aliaskoje yra draudžiama jam trūkdyti ar kitaip jį gąsdinti, negalima jo vaikyti, turite eiti kita kelio puse arba palaukti kada jis nueis ir tik tuomet tęsti savo kelionę.

Ką aplankyti kelionės Aliaskoje metu?

Lankytinų objektų Aliaskoje tikrai labai daug, todėl rekomenduojame kreiptis į Estravel kelionių ekspertus, kurie ne tik kruopščiai suplanuos maršrutą bet ir patars kuriuos gamtinius objektus geriausia aplankyti ir kokias pramogas išbandyti.

Koks klimatas vyrauja Aliaskoje?

Aliaskoje vyrauja subarktinis klimatas , todėl norėdami užtikrinti Jūsų kelionės patogumą rekomenduojame pasirūpinti tinkama apranga. Drabužiai ir batai turi būti šilti, neperšlampantys, leidžiantys odai kvėpuoti, o svarbiausia – patogūs. Naudinga žinoti, kad vasaros metu Aliaskoje saule šviečia net 20 val. per dieną, todėl kelionės metu patariame į kuprinę įsidėti kepurę ir akinius nuo saulės bei apsauginius kremus.

Ką rekomenduotumėte paragauti Aliaskoje?

Nuo rūkytos lašišos, pasakiško skonio mažosios angliažuvės marinuotos sojų padaže, tradicinio Aliaskos patiekalo Muktuk iki nuostabių ledų, pagamintų iš miško uogų: spanguolių, aviečių, mėlynių ar juodųjų varnauogių.

Ką rekomenduojate parvežti lauktuvėms iš Aliaskos?

Lauktuvės ir suvenyrai iš Aliaskos – tikrai įdomūs ir netradiciniai. Aliaskoje galite išvysti daug plaukiojančių banginių, tad pakabukas primenantis banginio uodegos peleką, iš tradicinio šalies akmens – nefrito, bus puošnus ir išskirtinis atsiminimas. Alkoholinių gėrimų kolekcijai galite parsivežti alkoholinių gėrimų, pagamintų iš Aliaskos ledynų vandens. Ypatingas atsiminimas bus inuitų pagaminti žiemos batai, kurie pagelbės vaikštant per lietuviškos žiemos pusnis šaltuoju sezonu.

 

Užsakykite kelionę jau dabar!
Informacija
 • +370 5 212 58 05
 • Susisiekti
 • Dalia Bažanovienė
  Kelionių konsultantas

Jums taip pat gali patikti