Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

28-os savaitės naujienos keliaujantiems

Estravel kelionių naujienos ir patarimai

Vasaros vidurys – pats atostogų įkarštis visame pasaulyje. Juk vasara – geriausias metas keliauti: tam galima skirti daugiau laiko ir aplankyti tolimesnius kraštus, į kompaniją pasikviesti atostogaujančius draugus ar artimuosius, o ir norintiems aplankyti Viduržemio jūros regioną, klimatas šiuo metų laiku tam palankus. Nors šiuo metu žemų kelionių kainų tikėtis neverta, tačiau Estravel ekspertai atrinko geriausius kainos ir kokybės santykio pasiūlymus.

Geriausi pasiūlymai, profesionaliausi patarimai ir idėjos – 28-os savaitės kelionių naujienose. O dabar – laikas planuoti keliones!

GERIAUSI SAVAITĖS PASIŪLYMAI

Pasiduoti minčiai, kad vienam keliauti nemadinga – neverta. Tokios kelionės yra be galo įdomios ir patogios, o ir atostogas praleisti galite taip, kaip patys to norite. Estravel ekspertai mėgstantiems arba norintiems išbandyti „solo“ keliones rekomenduoja šio sezono naujieną – 15 d. kelionę į užburiančią Albaniją. Kelionės metu derinsite pažintį su poilsiu – jau pasirūpinome profesionaliai suplanuota 7 d. pažintine programa su lietuviškai kalbančiu gidu, skrydžiais, pervežimais, maitinimu ir 7 d. poilsiu po pažintinės programos.

Estravel kelionių naujienos ir patarimai

Ieškote idėjų, kur atostogauti su šeima ar draugų kompanija? Rekomenduojame poilsį keliautojų pamėgtuose Bulgarijos, Kretos ir Turkijos kurortuose, kuriuos patogiai pasieksite trumpais tiesioginiais skrydžiais iš Vilniaus! Atrinkome šeimų atostogoms puikiai tinkančius viešbučius: šalia paplūdimių, su gausybe pramogų mažiesiems keliautojams ir pasirūpinome „viskas įskaičiuota“ maitinimu. Laikas atostogoms!

Estravel kelionių naujienos ir patarimai

Vasarą dėl puikaus klimato kruizui idealiai tinka Viduržemio jūros regionas, o norintiems pakeliauti kiek toliau, rekomenduojame JAV ir Bahamų kruizą – maršrutas žavus visais metų laikais! Didžiausias kruizo privalumas? Aplankysite kelias šalis/salas vienos kelionės metu, nereikės rūpintis transportu iš uosto į uostą, o maitinimas ir pramogos laive jau įskaičiuotos į kelionės kainą!

Estravel kelionių naujienos ir patarimai

Ar žinojote, kad kelionių į tolimas egzotines kryptis  vasaros sezonu kainos būna gerokai mažesnės nei kitais sezonais? Vasarą, kai nėra didelės keliautojų apgulties, viešbučiai Meksikoje, Maldyvuose ir Tailande siekia pasiūlyti kainas, beveik prilygstančias poilsiui Europos kurortuose. O ir laiko tolimoms kryptims tyrinėti vasarą – kur kas daugiau. Mes jau kraunamės lagaminus, o Jūs?

Estravel kelionių naujienos ir patarimai

SKRYDŽIŲ IR ORO UOSTŲ NAUJIENOS

Džiugi žinia ieškantiems gerų skrydžių kainų – iki liepos 31 d. (trečiadienio) galioja akcija skrydžiams! Puikios kainos taikomos net 15-ai nuostabių miestų, o skrendant į JAV – dvigubai daugiau bagažo!  Salonikai, Dubajus, o gal Niujorkas? Liko tik išsirinkti svajonių miestą! Skrydžių bilietus 24/7 galite įsigyti patogioje rezervacinėje sistemoje.

Estravel kelionių naujienos ir patarimai

KELIONIŲ NAUJIENOS LIETUVOJE

Ar jau girdėjote, kad Vilniuje duris atvėrė pirmasis Lietuvoje pasaulinio prekės ženklo „Hilton“ viešbutis? „Hilton Garden Inn Vilnius City Centre“ viešbutis įsikūręs pačioje Vilniaus miesto širdyje, Gedimino prospekte ir su nekantrumu laukia pirmųjų svečių. Išbandykite naują vietą poilsiui!

Estravel kelionių naujienos ir patarimai

Svarstote kaip turiningai praleisti savaitgalį Lietuvoje, o gal ieškote dar vieno apžvalgos bokšto į savo aplankytųjų kolekciją? Keliaukite į Birštoną, garsėjantį unikalia gamta ir Nemuno upės kilpomis – lankytojams atvertas aukščiausias apžvalgos bokštas mūsų šalyje! Norint pasigrožėti šiais reginiais teks įveikti 300 bokšto laiptelių. Naudinga žinoti, kad gražiausi vaizdai atsiveria saulei tekant arba leidžiantis, o bokšto lankymas – nemokamas. 

Estravel kelionių naujienos ir patarimai