Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

TOP patirtys nuo Vilniaus iki Singapūro: 30 sav. kelionių naujienos

Pasitinkame paskutinį liepos mėnesio savaitgalį ir tuoj žengsime į rugpjūtį. Ką aktualu žinoti norintiems keliauti dabar? Kur keliauti rugpjūtį ir kodėl jau dabar rekomenduojame planuoti rudens-žiemos sezono keliones? Aktualios naujienos, kelionių ir patirčių idėjos nuo Vilniaus iki Singapūro – 30 sav. Estravel turizmo aktualijų apžvalgoje. 

KODĖL VERTA KELIAUTI Į TUNISĄ? UNIKALI EKSKURSIJA 

Tunisas – viena populiariausių vasaros atostogų krypčių šiemet. Keliautojus čia žavi platūs ilgi balto smėlio paplūdimiai, šilta Viduržemio jūra, geri dideli viešbučiai ir – galimybė nuvykti į Sacharos dykumą. Apie šią išskirtinę ekskursiją keliautojams daugiau pasakoja Estravel kelionių ekspertė Irena.

TOP 5 AUTENTIŠKIAUSIOS PATIRTYS JAPONIJOJE

Ar žinote, kad Japonija yra viena lankomiausių šalių pasaulyje? Vien šiemet tikimasi kad turistų skaičius čia pasieks 21 mln. Mums ji tolima ir egzotiška, o keliautojai trokšta į ją keliauti dėl tūkstantmečius skaičiuojančių tradicijų ir autentikos. Kokios TOP 5 patirtys Jūsų laukia Japonijoje? 

PASKUTINĖS VIETOS 2023 M. NORVEGIJOS FIORDŲ KRUIZE 

Jeigu šiemet dar svajojate leistis į kruizinę kelionę po Norvegijos fiordus, primename, kad į 2023 m. plaukimus liko paskutinės datos ir paskutinės vietos. Kruizas po 3 gražiausius Norvegijos fiordus plaukia tik iki rugsėjo pabaigos, o kainos dabar – super geros. 

700 PATIRČIŲ VILNIUJE

Ar galėtumėte sugalvoti 700 dalykų, ką galima veikti Vilniuje? Skaičius įspūdingas, tačiau Jums to galvoti nereikia, nes Vilnius pagalvojo už Jus! Vilniečiams ir miesto svečiams dovanojamas nemokamas 700 patirčių Vilniuje gidas. O kodėl 700? Nes šiemet Vilniui sukanka tiek metų!

ŽIEMOS SEZONĄ VĖL PLAUKSIME MISTIŠKUOJU NILU

Džiugi naujiena planuojantiems žiemos atostogas – sugrįžta keliautojų pamėgtas kruizas Nilo upe! Kuo jis ypatingas? Itin patogiu būdu pažįstate istoriškiausias Egipto vietas ir derinate paplūdimio poilsį Marsa Alame. Geriausios kainos žiemos kruizui – užsakant dabar. 

TOP 10 ĮDOMIAUSIŲ VIETŲ SINGAPŪRE

Singapūras – unikalus miestas-šalis, kuriame kasmet yra kažkas naujo. Šviežiausios patirtys iš Singapūro – mūsų bloge. O norintiems pažinti daugiau, – turime Jums įspūdingo Azijos kruizo idėją, kur pažinsite ne tik Singapūrą, bet ir dar 2 įspūdingas Tolimųjų Rytų šalis.

NORINTIEMS IŠVYKTI DABAR 

Ieškantiems greitų išvykimų, mažiausių kainų ir galimybės pasirinkti iš plataus krypčių spektro – primename, kad geriausia tokių kelionių ieškoti paskutinės minutės kelionių selekcijoje. Super geros kainos dabar yra į Tunisą, Bulgariją. 

Jums taip pat gali būti įdomu: