Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

Nauja ‘Turkish Airlines’ skrydžių kryptis JAV – Detroitas

Puiki žinia: nuo lapkričio 15 d., mūsų partneriai, aviakomanija Turkish Airlines pristato naują skrydžių kryptį  JAV – Detroitą! Didžiausią JAV Mičigano valstijos miestą bus galima pasiekti net 3 kartus per savaitę, o nuo gruodžio 25 d. – 4 kartus per savaitę. Skrydžiai bus vykdomi iš Stambulo oro uosto su kuriuo Vilnius turi labai patogias jungtis – maršrutu Vilnius-Stambulas-Vilnius skrydžiai yra vykdomi kasdien!

Detroitas – automobilių tėvynė, nes čia buvo pradėti gaminti garsieji Ford automobiliai. Tad jei Jūs esate smalsūs, jaučiate didelę meilę istorijai, urbanistikai, automobilių pramonei, tuomet šį miestą būtinai rekomenduojame aplankyti, keliaujant į JAV.

Tiesioginių skrydžių Stambulas-Detroitas-Stambulas tvarkaraštis

Laikotarpis Maršrutas Savaitės diena Išvykimas (vietinis laikas) Atvykimas (vietinis laikas) Skrydžio trukmė
Nuo lapkričio 15 d. Stambulas – Detroitas I, III, V 15:45 18:50 11 val.
Detroitas – Stambulas 21:35 15:35
Nuo gruodžio 25 d. Stambulas – Detroitas I, III, V, VI 15:45 18:50
Detroitas – Stambulas 21:35 15:35
Nuo kovo 24 d. (2024 m.) Stambulas – Detroitas 15:45 19:50
Detroitas – Stambulas 22:35 15:35

Kiek kainuoja lėktuvų bilietai į Detroitą?

Lėktuvų bilietus Vilnius-Detroitas-Vilnius su persėdimu Stambule galite užsakyti kreipdamiesi į Estravel kelionių konsultantus*. Užsakant Turkish Airlines lėktuvų bilietus į JAV, keliautojai gali su savimi turėti net 2 vnt. registruoto bagažo po 23 kg. (ekonominė klasė). Jeigu pageidaujate kitokio skrydžio maršruto ar prie skrydžio plano norite pridėti apsilankymą kituose JAV miestuose – drąsiai kreipkitės į Estravel kelionių konsultantus, kurie suplanuos Jums kelionę pagal Jūsų poreikius.

AKCIJA lėktuvų bilietams į Detroitą

 • Bilietų užsakymas geriausiomis kainomis – iki 2023 m. rugpjūčio 7 d. 
 • Keliavimo periodas – nuo 2023 m. lapkričio 15 d. iki 2024 m. kovo 31 d.
 • Skrydžiai iš Vilniaus su persėdimu Stambule.
 • Skrendant į Detroitą – dovanojama 1 nemokama nakvynė Stambule – galimybė pažinti šį multikultūrišką, labai gražų ir nepaprastai įdomų Turkijos miestą. Įskaičiuota: 1 nakvynė viešbutyje Stambule, pervežimai iš oro uosto į viešbutį ir atgal.
 • Įskaičiuotas rankinis (8 kg.) ir registruotas bagažas (2 vnt. po 23 kg.).
 • Skrydžio metu: kokybiškas maitinimas, naujausi filmai-serialai lėktuve.
 • Bilietai negrąžinami, datos keitimas iki skrydžio galimas už papildomą mokestį.

Akcijoje dalyvaujačių lėktuvų bilietų kiekis – labai ribotas. Geriausiomis kainomis lėktuvų bilietus nusiperka tie, kurie greičiausi. Užsisakykite lėktuvų bilietus į Detroitą galite užsakyti tiesiogiai kreipiantis į Estravel komandą el. paštas: keliones@estravel.lt, tel.: +370 5 212 58 05, arba siunčiant kelionės užklausą.

 

Daugiau naudingų nuorodų planuojantiems kelionės į JAV:

Kodėl verta lėktuvų bilietus užsakyti Estravel kelionių centre?

 • Estravel klientų pagalbos linija – atvira 24/7. Galite būti tikri, kad Jums prireikus visuomet gausite profesionalią pagalbą iškilus nenumatytoms situacijoms.
 • Patarsime, kaip optimaliai planuoti kelionės išlaidas ir išvengti finansinių nuostolių pasikeitus kelionės planams.
 • Pasikeitus kelionės planams, perkelsime skrydžio užsakymą ateities kelionei pagal aviakompanijų siūlomą geros valios politiką.
 • Jeigu Jūsų skrydis būtų atšauktas, Estravel kelionių konsultantai padės kuo greičiau įsigyti skrydžių bilietus į alternatyvų skrydį.
 • Įvykus skrydžių pokyčiams (pvz.: skrydžio perkėlimui ar atšaukimui), ne visos aviakompanijos gali pasirūpinti patogiu skrydžio laukimu (viešbučiu, maitinimu ar pervežimais). Estravel konsultantai padės pasirūpinti šiomis paslaugomis, laikydamiesi visų aviakompanijos nurodymų.
 • Jeigu oro bendrovė Jūsų skrydžių metu neįgyvendins numatytų įsipareigojimų, Estravel kelionių centro konsultantai padės suformuoti aviakompanijai pretenziją dėl patirtos žalos atlyginimo.
 • Įvykus nenumatytoms aplinkybėms, jei tik turite galimybę, rekomenduojame rinktis alternatyvius keliavimo būdus. Galite būti tikri, kad Estravel konsultantai padės greitai įsigyti bilietus į traukinius, autobusus ar keltus.
 • Įvykus skrydžių pokyčiams aviakompanijos įprastai pirmenybę teikia lojaliems keliautojams. Jeigu turite aviakompanijos lojalumo programos kortelę, pasirūpinkite, kad jos numeris būtų įvestas į rezervaciją – jei nesate tikri dėl informacijos pateikimo, šią užduotį mielai įgyvendins Estravel kelionių ekspertai.

Lėktuvų bilietus, poilsį viešbučiuose, pilnus kelionių pasiūlymus visose aukščiau minėtose kryptyse galite užsakyti Estravel kelionių agentūroje. Patarsime, rekomenduosime ir suplanuosime Jums sklandžią verslo kelionę ar nepamirštamą poilsį.

Parašykite komentarą

Jums taip pat gali būti įdomu: