Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

Kodėl verta keliauti su „MSC Cruises“?

Kruizai – sparčiai populiarėjantis keliavimo būdas, kurį atranda vis daugiau lietuvių. Savo kelionių planuose esate nusimatę kruizinę kelionę, tačiau dar nežinote su kokia kruizine kompanija norėtumėte plaukti? Estravel rekomenduoja rinktis „MSC Cruises“. Tai viena didžiausių kruizinių kompanijų pasaulyje. Ši kruizinė kompanija turi 23 modernius laivus, kurie plaukioja po Viduržemio ir Karibų jūros regionus, taip pat siūlo kruizines programas Šiaurės Europoje, Pietų Amerikoje, Pietų Afrikoje, Jungtiniuose Arabų Emyratuose ir kt. Kasmet „MSC Cruises“ kruizinės kompanijos laivai aplanko šimtus pasaulio uostų ir tai yra viena iš mėgstamiausių kruizinių kompanijų tarp Estravel klientų.

Privalumai, keliaujantiems su „MSC Cruises“:

  • Įdomūs kruiziniai maršrutai – vieni populiariausių maršrutų yra po Novergijos fiordus bei Jungtinių Arabų Emyratų uostus.
  • Draugiškos kruizinių kelionių kainos.
  • Atsinaujinantys kruiziniai laivai – dėmėsys kokybei ir laivo estetinei išvaizdai. Taip pat skiriamas dėmesys naujoms pramogoms laive, restoranams ir kt.
  • Tinka keliaujančioms šeimoms – skiriamas dėmėsys visiems keliautojams: nuo kūdikių iki suaugusių. Vaikams įvairios veiklos, edukacinės patirtys, video žaidimai, vaikų klubai įvairaus amžiaus vaikams, kinas ir daugiau.
  • Platus paslaugų ir pramogų spektras – tai tarsi plaukiojantis viešbutis, kuriame galite mėgautis atpalaiduojančių laiku baseine ar SPA, klausytis įspūdingų muzikinių ir ne tik pasirodymų, dalyvauti įvariuose workshop’uose, šokių pamokose, susipažinti su įvairių pasaulio šalių virtuvėmis ir daug daugiau.

Naujiena – dar daugiau ekologiškų kelionių jūromis

2025 m. balandį keliones Karibų jūra pradės naujas ir ekologišką kurą naudojantis laivas „MSC World America“. Kol laukiame naujausio laivo kelionių pradžios, kviečiame pakeliauti su šio laivo seserimi – keliones jūra pradėjusia tik šiemet – „MSC World Europa“.

2026 m. ir 2027 m. „MSC Cruises“ pristatys dar 2 naujus World“ klasės laivus, kurie bus vieni ekologiškiausių jūrose, 100% naudojančių suskystintų gamtinių dujų kurą. Iš viso ši kompanija turės 5 kruizinius laivus, su kuriais

Kelionėse arbatpinigiai jau įskaičiuoti!

Kiekviename kruiziniame laive dirba šimtai, o kartais net ir daugiau kaip tūkstantis darbuotojų tam, kad Jūsų kruizinės atostogos būtų nepriekaištingos. Visame pasaulyje vyrauja tradicija ir mandagumo gestas, palikti arbatpinigių laivo personalui (barmenams, kambarių tvarkytojams ir kt.). Tačiau šie arbatpinigiai įprastai nebūdavo įskaičiuojami į kruizo kainą – tam keliautojai turėdavo nusimatyti papildomų pinigų išlaidoms laive. Puiki žinia ta, kad nuo liepos 13 d., arbatpinigiai nuo šiol yra įskaičiuoti į MSC kruizų kainas! Tai labai gera žinia keliautojams, nes užsakant kruizą nebelieka jokių papildomų privalomų mokesčių (nebent pageidaujate individualių SPA paslaugų, vakarienių a la carte restoranuose) ir nebereikia sukti galvos, kam kokią sumą arbatpinigių palikti. Užsakote kruizą ir tiesiog mėgaujatės nuostabios kelionės laukimu ir pačiu kruizu.

Rekomenduojamos kruizinės kelionės su „MSC Cruises“

Estravel kelionių ekspertai gali pasiūlyti kelionių daugybę skirtingų kruizinių kompanijų, tačiau norime, kad plauktumėte tik su patogiausiais laivais, įdomiausiais maršrutais iš kelionės parsivežtumėte tik geriausius įspūdžius. Vienos tokių kruizinių kelionių bus su „MSC Cruises“. Atrinkome Jums keletą kruizinių kelionių idėjų, kurias rasite po šiuo įrašu.

Rekomenduojamų kruizinių kelionių kolekcijoje neradote savo svajonių kruizo? Norite individualaus kruizinės kelionės pasiūlymo? Pasikalbėkime – užpildykite šią formą ir susisieksime su Jumis aptarti Jūsų svajonių kelionės!

Parašykite komentarą

Rekomenduojamos kruizinės kelionės su „MSC Cruises“: