Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

35-os sav. kelionių naujienos

Estravel Kalėdinis sveikinimas

Rugsėjo 1-ąją minime tarptautinę Mokslo ir žinių dieną. Sveikiname keliautojus ir džiaugiamės, kad kelionės kaskart mus praturtina iš naujo. Žinome, jog ši diena ypatingai  svarbi ne tik moksleiviams, bet ir jų tėveliams – šia proga jau antradienį rekomenduosime, kur geriausia keliauti per moksleivių rudens atostogas su visa šeima.

Gyvendami šventinėmis nuotaikomis ir linkėdami gražaus šeštadienio ryto dalinamės 35-os sav. kelionių aktualijomis ir geriausiais pasiūlymais.

Kur geriausia keliauti rudenį,pasinaudojant ekspertų rekomendacijomis?
Kokiu kruizu galite plaukti vos nuo 333 €?
Kodėl verta šį savaitgalį praleisti Vilniuje?

GERIAUSI SAVAITĖS KELIONIŲ PASIŪLYMAI 

Ruduo – puikus metas keliauti: atsiranda tokių krypčių kaip Sicilija, Malaga, Algarvė ar Madeira, kurios, kitaip nei vasarą, rudenį pasiekiamos tiesioginiais skrydžiais iš Vilniaus. Kurortuose žymiai mažiau keliautojų, o orai puikiai tinka ir poilsiui, ir krašto pažinčiai. Estravel ekspertai atrinko įdomiausias poilsines keliones, žavingus kruizus ir keliones automobiliu šiam rudeniui.

My sample text

Jei norite apie rudens kelionių rekomendacijas išgirsti daugiau, sužinoti, kodėl tokias atostogas verta planuoti iš anksto – kelionių ekspertė ir Estravel Vilnius vadovė Žydrė Gavelienė ekspertiškais patarimais dalijasi interviu metu.

Nekantraujantiems keliauti jau rugsėjį rekomenduojame leistis į nepamirštamą pažintinę kelionę po Islandiją, kuriai dabar galioja akcija. Per 5 d. pamatykite: sostinę Reikjaviką, Auksinio Rato žymiausias vietas, stebėkite plaukiojančius banginius ir orkas, atsipalaiduokite Žydrosios Lagūnos terminiuose baseinuose ir dar daugiau!

My sample text


Naujienos iš „Costa Cruises“ kompanijos – jau šį rudenį savo kelionę po Viduržemio jūrą pradės naujas laivas „Costa Smeralda“. Šios italų kompanijos laivai keliautojus žavi elegancija, plačiu restoranų/barų ir pramogų pasirinkimu, žavingais maršrutais. Laivas „Costa Smeralda“ siūlo naujoves, kurių iki šiol nebuvo nei viename kompanijos laive:

 • ekologiška kelionė – pirmas pasaulyje laivas, varomas tik suskystintomis gamtinėmis dujomis.
 • Naujos pramogos: gyvo garso koncertai LED ekranuose, tylioji diskoteka.
 • Pirmas šeimos restoranas „Tutti a Tavola“, baras „Bacara“ ir galimybė gaminti maistą su laivo šefu „Kitchen LAB“ erdvėje.
 • Nuo šiol laive pramogaus įvairaus amžiaus vaikai – čia rasite klubą mažyliams ir iki 3 metų.

Leiskitės į inauguracinį šio laivo plaukimą jau 2019.11.03-09: dalyvaukite specialioje laivo pasveikinimo ceremonijoje, daužant šampano butelį į laivą ir šventiniuose renginiuose, o vėliau – leiskitės į nepamirštamą kelionę po Viduržemio jūrą! Vietų skaičius šiam išplaukimui labai ribotas.


Po inauguracinio plaukimo laivas tęsia keliones po Viduržemio jūrą visą rudens-žiemos sezoną. Užsitikrinkite savo vietą kruize, kol galioja akcija – TIK nuo 333 €!

Artėjantis rudens sezonas – idealus laikas poilsiui Karibuose! Estravel kelionių ekspertai rekomenduoja keliauti į Jamaiką – čia 365 saulėtos dienos per metus, balto smėlio paplūdimiuose ir kurortuose netyla regio muzika, dangų remia aukštaūgės palmės, o tropiniuose miškuose ošia įspūdingi kriokliai. Kad poilsis Jamaikoje būtų ypatingas, atrinkome tarptautinės „RIU“ grandinės viešbučius Montego Bay kurorte, skirtingų poreikių keliautojams!

5* RIU REGGAE (Adults Only) – poilsis tik suaugusiems:

 • 2016 m. atidarytas viešbutis, skirtas tik suaugusiems.
 • Unikali proga mėgautis privačia romantiška vakariene paplūdimyje.
 • Išskirtinė galimybė pasimėgauti atpalaiduojančiais masažais prie jūros.
 • 2019 m. viešbutis įvertintas TripAdvisor „Award of Excellence“ apdovanojimu.My sample text

4+* RIU MONTEGO BAY:

 • Subalansuotas kokybiškam šeimų poilsiui (galimybė ilsėtis šeimyniniuose kambariuose).
 • „RiuFit“ sporto erdvė: grupinės kardio, tempimo, vandens aerobikos treniruotės ir dar daugiau.
 • Teniso mėgėjams – 2 teniso kortai viešbučio teritorijoje.
 • „RiuLand“ vaikų klubas 4-12 m. amžiaus vaikams: lobių paieškos, pramogos baseine ir paplūdimyje, veidukų paišymas, spalvingi personažai ir dar daugiau.My sample text

TURININGAM SAVAITGALIUI SOSTINĖJE

Vasarą palydėti ketinate turiningai praleisdami savaitgalį Lietuvoje? Rugpjūčio 30 – rugsėjo 1 d. Vilniuje vyksta festivalis „Sostinės dienos“. Miesto gyventojai ir svečiai kviečiami pasiklausyti koncertų, dalyvauti nemokamuose renginiuose po atviru dangumi, pramogauti su šeima, dalyvauti sporto festivalyje ir dar daugiau. Visi festivalio renginiai – nemokami!

My sample text