Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

Ką pamatyti Havajų salose?

Havajai – 50-ta JAV valstija priklausanti Polinezijai, kitaip dar vadinami keliautojų mėgstamiausiu salynu Ramiajame vandenyne. Jį sudaro 8 pagrindinės Havajų salos ir tik į 6 iš jų gali patekti lankytojai. Kelionė į Havajus nustebins net ir visko mačiusius keliautojus – kiekviena sala yra skirtingai žavi savo unikaliais kraštovaizdžiais, kasdieniu gyvenimu ir patirtimis. Rekomenduojame, ką verta pamatyti Havajuose bei nuveikti kiekvienoje Havajų saloje, kad kelionė į Havajus būtų kupina nepamirštamų įspūdžių ir patirčių!

Ką pamatyti HAWAII (BIG ISLAND) saloje?

Didžiausia Havajų  sala, kuri sudaro net 60% viso salyno teritorijos. Tik šioje saloje galima mėgautis aktyvaus vulkano vaizdais. Kelionę į Havajus pradėkite populiarios salos Hawaii pažinimu, kuriam rekomenduojame net 6 kvapą gniaužiančias ekskursijas:

 • Hilo pakrantė.  Hilo pakrantės grožį pamatykite lankydami negausiai apgyvendintas vietoves, tačiau pasidabinusias stulbinančiais kriokliais ir slėniais bei tankiais atogrąžų miškais.
 • Gėlės ir kava. Aplankykite nedidelius vietinius Havajų ūkius, grožėkitės įvairiaspalviais gėlių žiedais ir paragaukte kavos, laikomos viena geriausių visame pasaulyje.
 • Mauna Kea. Kelionės įspūdžius pakelkite į neregėtas aukštumas – pamatykite Mauna Kea ugnikalnio viršūnę!
 • Kona – žeme ir vandeniu. Į pažintį su sala leiskitės lankydami vakarinę Havajų pakrantę, stabtelėdami vietinėje kavinukėje paragauti gardžios kavos, auginamos Havajų salose.
 • Nardymas ir nuotykiai su delfinais. Plaukiokite ir nardykite įlankoje, tyrinėkite jūros olas, lavos tunelius ir dar daugiau.
 • Karaliai, Kohala ir kaubojai. Pamatykite Kohala ugnikalnį Didžiojoje saloje ir havajų karaliaus Kamehameha gimtinę.
  Kelionė į Havajus

Ką pamatyti MAUI saloje?

Abejingų Maui salos grožiui tikrai nėra. Maui rasite viską nuo autentiško vietinių gyvenimo, ypatingų krioklių iki egzotinių sodų, prabangiausių vilų bei patirčių turistams. Saloje mėgausitės juodo, raudono, balto smėlio paplūdimiais. Kad poilsis Havajuose būtų nepamirštamas, paįvairinkite jį eskskursijomis susipažindami su Maui sala:

 • Molokini krateris ir nardymas su vėžliais – pasiplaukiokite katamaranu ir išbandykite nardymą pusmėnulio formos Molokini krateryje (ši vieta – 1 iš TOP 10 nardymo taškų visame pasaulyje). Galbūt Jums pavyks išvysti šalia praplaukiantį vėžlį!
 • Geriausios Maui salos patirtys. Ekskursijos metu pamatykite svarbiausius salos objektus: Iao slėnį, Maui tropinę plantaciją ir Maui vandenyno centrą.
 • Krioklių ir tropinio miško žygis. Dieną praleiskite rojuje – kartu su gidu tyrinėdami vešlų atogrąžų mišką, grožėdamiesi kriokliais ir šalia jų susidariusiais baseinais, tobulai tinkančiais gaivinančioms maudynėms.Kelionė į Havajus

Ką pamatyti KAUA’I saloje?

Aktyvaus poilsio gamtoje atostogų rojus. Čia rasite visokį grožį: kalnus, kanjonus, uolas, atogražų miškus, upes, krioklius. Uniklaliame gamtos prieglobstyje įsikūrę daug nuostabių vilų ir viešbučių. Mėgstate aktyvų poilsį gamtoje?Atostogas Havajuose praleiskite tyrinėdami salą šių ekskursijų metu:

 • Kilohana dvaro rūmai ir Kalamaku šou. Aplankykite Kilohana plantaciją, vakarieniaukite dvaro rūmuose, stebėkite įspūdingus ugnies pasirodymus, klausykitės įdomiausių pasakojimų ir dar daugiau.
 • Geriausios Kaua’i salos patirtys. Pamatykite garsųjį Waimea kanjoną, nuostabius kraštovaizdžius, besidriekiančius pagal Wailua upę.
 • Waimea kanjonas. Atraskite kvapą gniaužiančio Waimea kanjono grožį – vieną įspūdingiausių kraštovaizdžių saloje.
  Kelionė į Havajus

Ką pamatyti OAHU saloje?

Didžiausia gyventojų skaičiumi (beveik 1 mln.). Tai sala-miestas, su visu jo žavesiu, naktiniu gyvenimu, istorija, garsiausiais banglentininkų kurortais, labiausiai Havajus išgarsinusiu Waikiki paplūdimiu, Pearl Harbor muziejumi. Poilsis Havajuose neįsivaizduojamas be šių ekskursijų Oahu saloje:

 • Didžiojo Rato salos turas – apkeliaukite visą Oahu salą ir mėgaukitės nepamirštamais Diamond Head ugnikalnio bei šiaurinės pakrantės vaizdais.
 • Šiaurės pakrantė – ši vieta garsėja kaip banglentininkų rojus: aplankykite Waimea Bay, Sunset Beach ir Banzai Pipeline. Taip pat pamatykite makadamijos riešutų ūkį ir japonų šventyklą.
 • Žydrasis Oahu dangus – ši ekskursija skirta norintiems pasigėrėti pribloškiančio grožio salos vaizdais iš viršaus. Skrisdami sraigtasparniu stebėkite atogrąžų miškus, slėnius ir paplūdimius. Stebėkite Waikiki, Diamond Head ugnikalnį ir Perl Harborą.

Ką pamatyti MOLOKAI saloje?

Labiausiai nutolusi sala, kurioje mažiausia turistų ir daugiausia nepramintų kelių. Ši sala puikia tinka tiems, kas ieško pabėgimo nuo civilizacijos. O tai reiškia, kad šioje saloje nėra prabangių kurortų, tačiau gamta užburianti.

Ką pamatyti LANAI saloje?

Mažutė sala, kurioje gyvena tik 3000 gyventojų. Didžioji dalis iš jų dirba augalininkystės sektoriuje. Nepaisant dydžio, ši sala didžiuojasi 2 gražiais kurortais ir golfo lauku.

NI’HAU

Apie 100 km ir tik 170 gyventojų. Šioje saloje lankytojai nelaukiami.

KAHAOLAWE

Laukinė neapgyvendinta sala.

Koks geriausias būdas pamatyti visas Havajų salas? Visų Havajų salų pamatyti nepavyks, nes dalis jų yra negyvenamos, tačiau geriausias būdas pamatyti gražiausias pagrindines – kruizinė kelionė.