Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

Kelionių naujienos: 20-a sav.

Šią savaitę kelionių pasaulyje džiugių naujienų – gausu. Ar žinote, kad Baltijos šalių piliečiai be privalomos saviizoliacijos gali laisvai keliauti po Lietuvą, Latviją ir Estiją? O ar girdėjote žinias apie atnaujinamus skrydžius? Tokios pozityvios kelionių pasaulio naujienos įkvepia ne tik svajoti, bet ir planuoti keliones! Apie tai – kaip ir kiekvieną šeštadienį – savaitės aktualijų apžvalgoje.

Gegužės 15 d.
MARŠRUTAI KELIONĖMS AUTOMOBILIU PO BALTIJOS ŠALIS

Nuo gegužės 15 d. Baltijos šalių piliečiai laisvai gali judėti tarp Lietuvos, Latvijos ir Estijos be privalomos saviizoliacijos! O tai – nuostabi žinia išsiilgusiems kelionių. Paruošėme 3 išskirtinius kelionių automobiliu maršrutus po Lietuvą, Latviją ir Estiją, tad Jums liko tik išsirinkti!

Gegužės 14 d.
„AIRBALTIC“ ATNAUJINA SKRYDŽIUS IŠ VILNIAUS

Džiugi žinia skrydžių pasaulyje – „airBaltic“ atnaujina skrydžius iš Vilniaus į Rygą, Taliną ir kitus Europos miestus!   Visi šie skrydžiai bus vykdomi laikantis griežtų higienos reikalavimų, norint užtikrinti saugius skrydžius keliautojams. Ką verta žinoti planuojantiems keliones su „airBaltic“ – skaitykite Estravel bloge.

Gegužės 13 d.
ATNAUJINAMI SKRYDŽIAI Į/IŠ FRANKFURTO

Galimybių planuoti ateities keliones dar daugiau, nes atnaujinami skrydžiai į/iš Frankfurto oro uostoKokias kryptis šiai dienai keliautojai gali pasiekti iš Frankfurto oro uosto? Ką reikia žinoti, keliaujant per šį oro uostą? Kruopščiai atrinkta, susisteminta ir patikima informacija – Estravel bloge.
Gegužės 12 d.
KELIONĖS AUTOMOBILIU IŠ LIETUVOS

Svarstote, kaip saugiai reikės keliauti po karantino? Geriausias sprendimas tikrai bus kelionės automobiliu tiesiai iš Lietuvos! Paruošėme Jums 6 kvapą gniaužiančius kelionių automobiliu iš Lietuvos maršrutus – keliaukite pažinti Čekijos, Skandinavijos šiaurės ar Vokietijos pramogų parkų, nuostabiosios Šveicarijos ir daug daugiau!
Gegužės 12 d.
KELIONĖS LANKSČIOMIS ATŠAUKIMO SĄLYGOMIS

Vos atsidarius sienoms visi vėl keliausime. O geriausias būdas saugiai planuoti ateities keliones – rinktis jas lanksčiomis atšaukimo sąlygomis! Drąsiai ne tik planuokite, bet ir užsakykite ateities keliones, nes prireikus, galėsite ją atšaukti ir atgausite net 90 %  sumos!
Gegužės 11 d.
VILNIAUS INICIATYVOS KARANTINO METU

Ar girdėjote apie unikalias pramogas Vilniuje kaip kinas ar koncertas, stebimas iš automobilio? O gal spėjote pasigrožėti kaukių mados savaite? Džiaugiamės, kad karantinas atnešė ir pozityvių naujienų! Apie šias ir kitas išskirtines iniciatyvas Vilniuje skaitykite  Estravel bloge ir pasidalinkite jomis su draugais bei kolegomis!
Gegužės 11 d.
REPATRIACINIAI SKRYDŽIAI

Žinome, kad kol karantinas nesibaigė, dar yra keliautojų, ieškančių galimybių sugrįžti į Lietuvą. Kokie šiuo metu vykdomi repatriaciniai skrydžiai į Vilnių ir iš jo – skaitykite Estravel boge.

Palikti atsiliepimą

Prisijunkite, kad paliktumėte komentarą.

Jums taip pat gali patikti kiti Estravel blogo įrašai: