Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

Kelionių naujienos: 43-a sav.

Ilgai laukta bobų vasara visą savaitę džiugino Lietuvą. Ji grąžino ne tik šilumą, bet ir prisiminimus apie saulėtą vasarą ir keliones atostogų metu! Jei Jus, kaip ir Estravel kelionių ekspertus, toks šiltas ruduo įkvepia planuoti naujas keliones – šeštadienio rytas pats geriausias metas pradėti tai daryti, nes paruošėme margą puokštę geriausių 43-ios savaitės pasiūlymų, naujienų ir kelionių idėjų.

 

Spalio 25

Viena įdomiausių ekskursijų Vilniuje vietų, Katedros požemiai, nuo šiol atvėrė lankytojams 100 metų nejudintą požemių dalį. Čia bus galima lankytis su gidu, išgirsti įdomiausių istorijų ir pamatyti neįkainojamus Jogailos bei Vytauto katedros mūrus, kriptas, mauzoliejus bei pasivaikščioti praėjimais kurių plotis ~40 cm!

 

 

 

 

 

 

 

Spalio 25

Akcija skrydžiams – puiki galimybė užsakyti lėktuvų bilietus labai geromis kainomis, krautis lagaminus ir kolekcionuoti akimirkas iš Šanchajaus, Pekino, Delio, Puketo, Hong Kongo ir kitų įspūdingų miestų! Skrydžių bilietus užsakykite kada panorėję, nes internetu juos pirkti galite  24/7!

 

 

 

 

 

 

 

Spalio 23

Pasiilgote vasariškos šilumos? Kviečiame mintimis nusikelti į Europos pietus – saulėtą Ispaniją. Kelionių ekspertė Vyka keliavo po gražiausią šalies regioną – Andalūziją. Kas patiko labiausiai? TOP 5 vietos ką verta aplankyti ir ko paragauti? Vykos rekomendacijos ir kelionių patarimai  – mūsų blogo įraše.

 

 

 

 

 

 

 

Spalio 17

Europa atostogoms per arti? Tada leiskitės į egzotiškus nuotykius 3-juose Karibų jūros perluose – Meksikoje, Dominikos Respublikoje ir Kuboje. Į šias kryptis Estravel kelionių ekspertai rekomenduoja keliauti iš Varšuvos. Kodėl? Mažesnės kelionių kainos, tiesioginiai skrydžiai, o Varšuvos oro uostas – patogiai pasiekiamas iš Lietuvos.

 

 

 

 

 

 

 

Spalio 22

Keliones planuoti su profesionaliais kelionių patarimais – gera ir lengva, tačiau dar geriau kai iš anksto pasirūpinta medicininių išlaidų, nelaimingų atsitikimų, bagažo praradimo, kelionės dokumentų draudimu! Dabar užsakant draudimą internetu www.estravel.lt – draudimui taikoma 10% nuolaida!