Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

Kelionių naujienos: 7-a sav.

Vakar šventėme Šv. Valentino dieną, rytoj iškilmingai minėsime Vasario 16-ąją, tad gražių progų prasmingai praleisti laiką su brangiais žmonėmis – gausu. Linkime, kad laiko užtektų viskam: nuo jaukių pasivaikščiojimų, prasmingų pokalbių iki svajonių kelionės planavimo. Idėjos nepamirštamai kelionei, profesionaliausi patarimai bei geriausi savaitės pasiūlymai – Estravel 7-os sav. kelionių naujienose, kur jų pasisemsite su kaupu!

Kelionių naujienos: 7-a sav.

Vasario 14 d.

NAUJIENA unikalių kelionių gerbėjams – savaitgalio kelionė į nuostabaus grožio Kapadokijos regioną Turkijoje! Tik 3 n., o potyriai – neįkainojami: poilsis įspūdingame boutique stiliaus viešbutyje olose, skrydis oro balionu virš uolėtų Kapadokijos slėnių ir dar daugiau!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kelionių naujienos: 7-a sav.

Vasario 13 d.

Šį pavasarį ketinate vykti į Afriką? TIK DABAR kaina skrydžiams į Johanesburgą, PAR net 20% mažesnė! Patogus skrydis tik su 1 persėdimu, NET 30 kg registruoto bagažo – pasiūlymas išties vertas dėmesio! Akcija galioja iki 02.29, kelionės pradžia – iki 03.26, tad suskubkite įsigyti bilietus internetu, kad spėtumėte susitvarkyti vizą.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kelionių naujienos: 7-a sav.Vasario 13 d.

Pavasaris – jau visai čia pat, o su juo artėja ir pirmieji ilgieji savaitgaliai. Estravel kelionių ekspertai rekomenduoja juos išnaudoti turiningai – keliaujant ir pildant neįkainojamų patirčių bagažą. Šiam tikslui atrinkome daugiau nei 10 įdomių savaitgalio kelionių įvairiam biudžetui – nuo Lvovo ar Kijevo iki žaviosios Nicos, Stambulo ar Kipro!

 

 

 

 

 

 

 

Kelionių naujienos: 7-a sav.Vasario 12 d.

Unikalūs kraštai kviečia nuotykiams, tačiau tobulos krypties vis dar neišsirinkote? Pažinkite autentišką Pietų Ameriką: Braziliją, Peru, Argentiną, Čilę bei Urugvajų. Plaukite kruizu ar rinkitės pažintines keliones su grupe – patirtys bus neįkainojamos. Užsakykite kelionę jau dabar, nes vietų sparčiai mažėja, o kruizo datos naujam sezonui jau paskelbtos!

 

 

 

 

 

 

Kelionių naujienos: 7-a sav.Vasario 12 d.

Pasiilgote tikros žiemos? Keliaukite į Laplandiją Suomijoje su visa šeima, lankykite Kalėdų Senelį ar mėgaukitės žiemos pramogomis, konsultuokitės su Estravel kelionių ekspertais ir nepamirškite užsakyti keltų bilietų! Jų tikrai prireiks persikelti iš Estijos į Suomiją. Keltų bilietus šeimai ir vietą automobiliui įsigykite internetu.

 

 

 

 

 

 

 

Kelionių naujienos: 7-a sav.Vasario 11 d.

Turkija keliautojų mėgstama visais metų laikais, o šiltasis sezonas juos traukia ypatingai. Šeimos atostogų Turkijoje pavasariui dar nesuplanavote? Poilsis puikiai vertinamame „Akka Antedon“ viešbutyje – idealus pasirinkimas. TIK 05.04-05.07 viešbutyje vyks nuostabi šventė šeimoms, stebinanti kiekvienais metais. Išsirinkite patogią kelionės datą ir užsakykite ją jau dabar, kol yra laisvų vietų!

 

 

 

 

 

 

 

Kelionių naujienos: 7-a sav.Vasario 10 d.

Vykstate į Suomiją pasimėgauti žiemos malonumais? Slidinėjimas, žaidimai sniego pusnyse ir kitos aktyvios pramogos tikrai malonios, tačiau nevisada pavyksta išvengti traumų. Kad apsisaugotumėte nuo nenumatytų išlaidų susižeidus, užsakykite medicininių išlaidų draudimą internetu su 10% nuolaida.

 

 

 

 

 

 

 

 

Kelionių naujienos: 7-a sav.Vasario 10 d.

Kartu su ilgaisiais savaitgaliais artėja ir nuostabios šventės – Tarptautinė moters diena bei Velykos. Kaip nudžiuginti brangius žmones įsimintinomis progomis? Dovanokite Estravel kelionių čekį ir kartu planuokite nuostabią kelionę – laikas kartu bus nepamirštamas! Dabar Estravel kelionių čekį galite ne tik įsigyti, bet ir laimėti žaidime!