Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

Kelionių patarimai: kaip elgtis kilus streikams oro uostuose?

Mieli keliautojai, informuojame, kad 2019 m. lapkričio 7-8 dienomis aviakompanijos “Lufthansa” skrydžių palydovai paskelbė 48 val. streiką.

Jeigu nutiko taip, kad Jūsų skrydžiai su “Lufthansa” aviakompanija numatyti šių streikų metu, Estravel kelionių ekspertai rekomenduoja atkreipti dėmesį į keletą labai svarbių patarimų. Pirmiausia ką turėtumėte padaryti – patikrinti savo skrydžio statusą. Rekomenduojame vadovautis šiomis rekomendacijomis:

 • Atvykite į oro uostą anksčiau – jei įprastai rekomenduojama atvykti likus 2 valandoms iki skrydžio, streikų metu atvykite mažiausiai 3-4 valandomis anksčiau.
 • Dar kartą pasitikrinkite ar rezervuodami bilietus suvedėte savo tel. nr. ir elektroninįKelionių patarimai kaip elgtis kilus streikams oro uostuose? paštą – suvesti tikslūs duomenys padidins tikimybę pačią naujausią informaciją apie skrydžius gauti operatyviai.
 • Stebėkite skrydžio statusą. Apie jį sužinoti galite:
  a) oro uostų internetiniuose puslapiuose – Vilniaus oro uosto bei Frankfurto oro uosto;
  b) aviakompanijos internetiniame puslapyje, bendrame skrydžių tvarkarašyje;
  c) patikrinę savo skrydžio rezervaciją aviakompanijos puslapyje;
  d) aviakompanijos mobiliojoje programėlėje;
  e) jei įmanoma, užsisakykite informaciją apie skrydžių statusą: sms žinutes ar laiškus į el. paštą.

Jeigu Jūsų skrydis yra pavėlintas, atšauktas ar perkeltas, rekomenduojame:

 • susisiekti su kelionių konsultantu, pas kurį įsigijote skrydžių bilietus arba su aviakompanija. Tiesa, streikų metu su aviakompanija susisiekti gali būti šiek tiek sunkiau.
 • Planuojantiems į priekį: jau dabar savo turimus skrydžių bilietus galite pakeisti į kitą skrydžio datą su “Lufthansa Group” avialinijomis. Skrydžių datos keitimą galite atlikti iki lapkričio 15 dienos. Skrydžio datos keitimą gali atlikti kelionių konsultantas, pas kurį įsigijote skrydžių bilietus arba aviakompanija.
 • Jeigu Jūsų kelionės planuose yra numatyti skrydžiai Vokietijos viduje, tarp šalies miestų, skrydžių bilietus galite keisti į traukinio bilietus. Tai galite padaryti patys paspaudę čia arba kreiptis pagalbos į kelionių konsultantą, pas kurį įsigijote skrydžių bilietus.

Estravel kelionių agentūra turi informaciją apie visų aviakompanijų galimus skrydžių variantus, puikiai išmano aviakompanijų taisykles ir standartus. Jeigu nerimaujate dėl skrydžių streikų metu, rekomenduojame skrydžių bilietus užsakyti per Estravel kelionių agentūrą, nes:

 • Estravel klientų pagalbos linija – atvira 24/7. Galite būti tikri, kad Jums prireikus visuomet gausite profesionalią pagalbą iškilus nenumatytoms situacijoms.
 • Jeigu Jūsų skrydis būtų atšauktas, Estravel kelionių konsultantai padės kuo greičiau gauti skrydžių bilietus į alternatyvų skrydį – taip išvengsite bendrų bilietų keitimo eilių oro uostuose, kur bilietus norės pasikeisti šimtai keleivių – kol sulauksite savo eilės, skrydžių bilietų gali tiesiog nelikti.
 • Įvykus skrydžių pokyčiams (pvz.: skrydžio perkėlimui ar atšaukimui), ne visos aviakompanijos gali pasirūpinti patogiu skrydžio laukimu (viešbučiu, maitinimu ar pervežimais). Estravel konsultantai padės pasirūpinti šiomis paslaugomis, laikydamiesi visų aviakompanijos nurodymų.
 • Jeigu aviakompanija Jūsų skrydžių metu neįgyvendins numatytų įsipareigojimų, Estravel kelionių centro konsultantai padės suformuoti aviakompanijai pretenziją dėl patirtos žalos atlgynimo.
 • Įvykus skrydžių pokyčiams aviakompanijos įprastai pirmenybę teikia lojaliems keliautojams. Jeigu turite aviakompanijos lojalumo programos kortelę, pasirūpinkite, kad jos numeris būtų įvestas į rezervaciją – jei nesate tikri dėl informacijos pateikimo, šią užduotį mielai įgyvendins Estravel kelionių ekspertai.

Reikalingos skubios ir profesionalios pagalbos savo kelionėse visuomet sulauksite iš Estravel kelionių ekspertų – esame pasiruošę Jums padėti visais 110%. Visus Estravel Vilnius kontaktus rasite paspaudę čia.