Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

Naujienos keliaujantiems: 39 sav.

Sveikiname Jus su Tarptautine Turizmo diena! Linkime kasdien surasti laiko atokvėpiui, kiekvieną savaitgalį – žygiui ar sveikatinimo pabėgimui, kartą į mėnesį – trumpai kelionei ir nors kartą per metus leistis į svajonių kelionę!
Gražų gyvenimą kuria malonios patirtys, tad keliaukite, kol galit, o mes, Estravel komanda, su džiaugsmu pildysime jūsų dideles ir mažas svajones.

Naujienos keliaujantiems

Rugsėjo 27

Pasaulinė Turizmo profesionalų bendruomenė švenčia Rugsėjo 27 d. Tarptautinę turizmo dieną ir Estravel komanda Lietuvoje profesinės šventės pietų pertrauką keliavo po Žvėryną.

 

 

 

 

 

 

Naujienos keliaujantiems

 

Rugsėjo 26

Vilniuje kasdien duris atveria naujas traukos taškas: galerija, paroda, restoranas, kepykla. O, kad klaidžioti ir ilgai ieškot nereiktų, rekomenduojame nuostabų pagalbininką – gidą “Skanus Vilnius. Rekomenduoja vilniečiai”.

 

 

 

 

 

Naujienos keliaujantiems

 

Rugsėjo 25

Tik iki rugsėjo 30 d. galioja geriausios išankstinių 2020 m. vasaros kelionių įsigijimo sąlygos!
– pradinė įmoka 50€;
– mažiausios kainos garantija;
– renkatės kelionę iš plačiausios viešbučių, kelionės datų ir trukmių pasiūlos;- turite auksinę galimybę keisti kelionę.

 

 

 

 

Naujienos keliautojams

Rugsėjo 24

Turint gerą kelionių patarėją atostogas galima susiplanuoti labai greitai. Estravel savarankiško lėktuvo bilietų rezervavimo svetainėje visada rasite geriausias kainas ir akcijas skrydžiams verslo klase.

 

 

 

 

 

 

 

Naujienos keliaujantiemsRugsėjo 23

Prasidėję nauji mokslo metai atnešė naujus iššūkius ir moksleiviams, ir jų tėveliams. Kad tikslus lengviau pasiektume  būtina kokybiškai dirbti ir ilsėtis. Rudens moksleivių atostogos spalio-lapkričio mėnesiais – puikus metas šeimos poilsiui!