Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

Neribotos žinutės skrydžio metu ir kt. 15 sav. kelionių naujienos

Esame balandžio mėn. pusiaukelėje ir vis greičiau artėjame prie vasaros. Kur dar yra vietų norintiems išvykti atostogų pavasarį? Kokios vasaros kelionės verčiausios Jūsų dėmesio? 15-osios metų savaitės turizmo aktualijų apžvalgoje atrinkome ir sudėjome ryškiausias naujienas ir kelionių idėjas. Kviečiame skaityti, dalintis, planuoti keliones!

DAR DAUGIAU SKRYDŽIŲ Į NIUJORKĄ

Džiugi žinia: “Turkish Airlines” didina skrydžių skaičių į Niujorką. Nuo liepos 12 d. – 25 skrydžiai per savaitę, o nuo rugpjūčio 7 d. – 27 skrydžiai per savaitę. Skrydžiai bus vykdomi iš Stambulo oro uosto, su kuriuo Vilnius turi labai patogias skrydžių jungtis. Plačiau apie skrydžių tvarkaraščius, lėktuvų bilietų užsakymą – žiūrėti čia.

NERIBOTOS ŽINUTĖS SKRYDŽIO METU

Dar viena džiugi žinia iš “Turkish Airlines” . Nemokamas ir neribotas žinučių siuntimas tarptautiniuose skrydžiuose, kuriuose teikiama interneto ryšio paslauga. Šia inovatyvia paslauga bus galima naudotis Messenger, WhatsApp ir kt. aplikacijose. Planuokite keliones ir būkite pasiekiami viso skrydžio metu.

NATO VIRŠŪNIŲ SUSITIKIMAS VILNIUJE

Šių metų liepos 11–12 d. Lietuvoje vyks NATO viršūnių susitikimas. Atsižvelgiant į NATO saugumo reikalavimus skrydžiai Vilniuje bus ribojami nuo liepos 11 d. 12 val. iki liepos 12 d. 14 val. Tuo laikotarpiu vilniečiams rekomenduojame atostogauti užsienyje. Sekite Estravel naujienas – daugiau informacijos jau netrukus.

ATOSTOGOS EUROPOS POLINEZIJOJE

2023 m. pavasarį-vasarą vykite gurmaniškų atostogų į Sardinijos salą Italijoje. Dėl ypatingo grožio Sardinija neretai vadinama Europietiškąja Polinezija, o ramaus ir ekskliuzyvinio poilsio gerbėjų – rojumi. Išskirtinių patirčių gerbėjams Estravel rekomenduoja – 5* viešbutį “Grand Hotel Poltu Quatu”, kuris turi privatų paplūdimį ir džiugina pasakiškomis panoramomis.

Į MADEIRĄ VISAIS METŲ LAIKAIS

Nepraleiskite progos įsigyti poilsinę kelionę į Madeirą už mažiausią kainą 2023-24 m. rudens-žiemos sezonui. Užsakymo sąlygos ypatingai geros – pradinė įmoka tik 75 €, o likusi kelionės suma sumokama ne vėliau kaip likus 14 d. iki kelionės. Estravel kelionių į Madeirą rekomendacijos – šeimų, porų poilsiui ir daugiau.

LIETUVA: SĖDI IR VAŽIUOJI

Jeigu Jums, kaip ir mūsų komandai, šiltėjantys orai ir bundanti gamta žadina norą keliauti automobiliu po gražiausias Lietuvos vietas – pats laikas ieškoti unikalių maršrutų. Estravel kelionių automobiliu kolekcijoje būtent tokius ir rasite. Dar šį pavasarį-vasarą pamatykite pajūrio regiono perlus, Dzūkijos turtus, aplankykite tikrą pramogų sostinę ir kt.

LĖKTUVŲ BILIETAI GEGUŽĖS MĖN. KELIONĖMS

Puikios kainos lėktuvų bilietams su “Lufthansa Group” priklausančiomis aviakompanijomis – gegužės mėn. kelionėms. Vieni geriausių, mažiausių kainų ir patraukliausių krypčių pasiūlymai į Vieną, Briuselį, Niujorką, Čikagą ir daugiau. Užsakymas internetu 24/7.

LINKĖJIMAI IŠ SINGAPŪRO

Kur pavasarį keliauja patys Estravel kelionių ekspertai? #Estraveltalentai Žydrė siunčia linkėjimus iš vieno žaliausių ir įspūdingiausių miestų pasaulyje – Singapūro. Šis prabanga ir inovatyvumu alsuojantis miestas-valstybė Jūsų svajonių kelionių sąraše? Kelionių norai pildosi su Estravel. Norintiems išvykti dar šį balandį – turime kelionę specialiai Jums.

ALIASKOS KRUIZAS – TIK KARTĄ METUOSE

Tik kartą metuose kelionei į Aliaską Estravel renka nedidelę keliautojų grupę. Šią vasarą Aliaskos kruizas su kelionės vadovu iš Lietuvos vyks liepos 1 d. Paskubėkite, nes liko tik paskutinės 2 vietos. Užsisakyti kelionę galite tik iki balandžio 19 d. Kelionės maršrutas ir daugiau informacijos – žiūrėti čia.

TURKIJA – ŠEIMŲ KELIONĖMS PAVASARĮ

Turkija keliautojų mėgstama visais metų laikais, o šiltasis sezonas juos traukia ypatingai. Šeimos atostogų Turkijoje pavasariui dar nesuplanavote? Poilsis puikiai vertinamame 5* viešbutyje „Akka Antedon“ – idealus pasirinkimas. Jaukūs ir erdvūs šeimyniniai kambariai, pramogos ir festivaliai vaikams, vandens parkas ir kt.

Parašykite komentarą

Jums taip pat gali būti įdomu: