Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

Informacija keliaujantiems: Ryanair ir Wizzair rankinio bagažo taisyklės

Svarbios žinios kelionių entuziastams, skraidantiems su “Ryanair” ir “Wizzair” aviakompanijų lėktuvais – nuo 2018.11.01 keičiasi rankinio bagažo taisyklės. Estravel kelionių centras pateikia Jums pagrindinių pokyčių sąrašą.

         “Ryanair” aviakompanijos pokyčiai:

 • Nuo 2018.11.01 keleivis su savimi gali pasiimti tik vieną vienetą nemokamo rankinio bagažo. Šio rankinio bagažo išmatavimai turi būti 40 x 20 x 25 cm.
 • Keleiviai, norintys su savimi į saloną pasiimti vieną didesnio svorio krepšį, tai padaryti galės įsigiję vieną iš šių paslaugų: pirmenybės ir 2-jų salono krepšių; Flexi Plus; Plus; Family Plus arba jungiamojo skrydžio bilietą. Šio krepšio dydis negali viršyti 10 kg svorio, o išmatavimai negali viršyti 55 x 40 x 20 cm.
 • Jeigu keleiviai nori pasiimti su savimi ne daugiau kaip 10 kg sveriantį krepšį su ratukais, tačiau nėra įsigiję pirmenybinio įlaipinimo paslaugos, už tokį bagažo vienetą keleivis turės sumokėti mokestį už 10 kg registruotą bagažą.
 • Jeigu keleivio salone leidžiamo vežti bagažo dydis yra viršijamas, bagažas bus transportuojamas krovinių skyriuje už papildomą mokestį.
 • Jeigu keleivis naudojasi specialia medicinine įranga, ją kartu su savimi galės pasiimti į lėktuvą, tačiau, tik medicininę įrangą patikrinus specialiai “Ryanair” pagalbos komandai.
 • Kūdikiams (nuo 8d. iki 23 mėn. amžiaus) salono krepšio turėti nėra leidžiama, tačiau lydinčiam asmeniui papildomai leidžiama pasiimti su savimi iki 5 kg sveriantį kūdikio priežiūrai reikalingą krepšį.

“WIZZ Air” aviakompanijos pokyčiai:

 • Nuo 2018.11.01 keleiviui leidžiama vežtis tik vieną rankinio bagažo vienetą, kurio išmatavimai neviršija 40 x 30 x 20 cm. Šis rankinio bagažo vienetas turės būti laikomas po sėdyne, esančia priešais keleivio, vežančio bagažą, vietą.
 • Kiekvienam papildomam registruoto bagažo vienetui ir kelioniniam krepšiui yra taikomi papildomi mokesčiai.
  Norėdami pasiimti papildomą kelioninį krepšį, keleiviai turės įsigyti “WIZZ Priority” paslaugą. Šio kelioninio krepšio išmatavimai negali viršyti 55 x 40 x 23 cm.
 • Nuo 2018.11.01 aviakompanija siūlo įsigyti naujo tipo registruotąjį bagažą, kurio svoris negali viršyti 10 kg. Be šio registruotojo bagažo, WIZZ Air avialinijų klientai turi galimybę vežtis 20 ir 32 kg svorio neviršijančius kelioninius krepšius.

Jeigu Jums kyla klausimų dėl naujausių šių avialinijų bagažo taisyklių pokyčių ar skrydžių šiomis avialinijomis – kreipkitės į Estravel kelionių konsultantą.

Linkime lengvų skrydžių!