Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

Ruoškite slides vasarą | 2024-25 m. žiemos poilsio idėjos

Ruoškite slides vasarą! Žinome, kad vasara pats geriausias laikas ne tik mėgautis išsvajotomis atostogomis, bet ir geriausias laikas planuoti 2024-25 m. žiemos keliones. Kodėl? Nes dabar žiemos atostogas galima užsakyti patraukliausiomis sąlygomis, mažiausia pradine įmoka ir rasti daugiausiai vietų populiariausiuose viešbučiuose geriausiomis kainomis.

Nepraleiskite galimybės užsitikrinti įsimintinas savo žiemos atostogas. Yra vietų ne tik įprastoms rudens-žiemos atostogoms, bet ir per moksleivių atostogas (lapkritį-gruodį).

2024-25 m. žiemos sezono įsigijimo sąlygos

Hurgada, Šarm el Šeichas – pradinė įmoka 75 €/asm., o galutinis apmokėjimas ne vėliau, nei likus 21 d. iki išvykimo.

Tenerifė, Madeira, Gran Kanarija (naujiena) – pradinė įmoka 20% kelionės kainos, o galutinis apmokėjimas ne vėliau, nei likus 21 d. iki išvykimo.

NEMOKAMAI – paslaugos „Keleivio vardo keitimas“ ir Auksinė galimybė keisti kelionę“.


Slidinėti kviečiame į Austriją, Italiją, Prancūziją.

Pradinė įmoka – 20% kelionės kainos, o galutinis apmokėjimas ne vėliau nei likus 42 d. iki kelionės pradžios.

Slidinėjimo inventoriaus gabenimas –  tik 5 €/vnt. iki 10 kg.


Kelionėms autobusu – 15 % nuolaida. Pradinė įmoka – 60 €/asm., o galutinis apmokėjimas ne vėliau nei likus 28 d. iki kelionės pradžios.

Kelionėms lėktuvu – 10 % nuolaida. Pradinė įmoka – 100 €/asm., o galutinis apmokėjimas ne vėliau nei likus 28 d. iki kelionės pradžios.

NEMOKAMAI  – paslaugos „Keleivio vardo keitimas“ ir Auksinė galimybė keisti kelionę“.


 Kelionių datų ir viešbučių pasirinkimas platus – geriausią atostogų variantą Jums visuomet padės parinkti Estravel kelionių konsultantai! Norite pasikonsultuoti dėl žiemos atostogų? Kviečiame užpildyti užklausos formą, siųskite užklausą el. p. keliones@estravel.lt arba skambinkite tel. nr. 85 212 58 05.

Jums taip pat gali būti įdomu: