Karibų kruizas

Prabangus savaitės kruizas aplankant prabangiausias Karibų jūros salas: Puerto Riką, Mergelių salas, Saint Marteno salą

Atsiprašome
Atsiprašome šis pasiūlymas archyvuotas!

Apie kelionės pasiūlymą

Pasirinkite datą:
Įskaičiuota:
8 d. kruiziniame laive + pusryčiai, pietūs, vakarienės ir užkandžiai + jūrų uostų mokesčiai + pramogos laive + arbatpinigiai laivo personalui
Kaina:
nuo 1189€ vidinėje kajutėje, nuo 1339 € išorinėje kajutėje su langu
Laivas:
Celebrity Edge

Kelionės programa

Estravel ekspertai kviečia keliauti moderniausiu būdu visiškai nauju kruiziniu laivu „Celebrity Edge“. Šis laivas pakeis nusistovėjusią nuomonę apie tradicinius Luxury klasės kruizinius laivus, nes vien kelionė “Celebrity Edge” jau yra unikali patirtis. Laivas pirmą kartą į Karibų vandenis išplaukė 2018 m. gruodžio 16 d. Ekspertai jau dabar įvardija kruizą ateities kelione.  Tai žingsnis pirmyn su naujausiomis technologijomis: Magic carpet platforma, Edeno sodas, išmaniosios verandos su panoraminiu vaizdu išorinėse kajutėse, atveriančios vaizdą į vandenyną. Skanaukite Michelin žvaigždėmis įvertintų restoranų šefų paruoštų šedevrų, apie kuriuos daugiau galite sužinoti čia. Kol kiti svajoja, Estravel klientus raginame įsigyti kruizą iš anksto, nes patraukliausi kruizo pasiūlymai išperkami pirmiausia.
1 diena:

Fort Lauderdale, Florida. Nuo 12:00 registracija į laivą. 16:00 išplaukimas.

2 diena:

Diena jūroje. Plaukimas. Pramogos laive.

3 diena:

San Juan, Puerto Rikas. 03:30 atplaukimas į Puerto Riką. 11:00 išplaukimas.

4 diena:

Tortola, Britanijos Mergelių salos. 08:00 atplaukimas į Britanijos Mergelių salas. 06:00 išplaukimas.

 

5 diena:

Philipsburgas, Sint Martenas. 07:00 atplaukimas į Philipsburgą. 05:00 išplaukimas.

6 diena:

Diena jūroje. Plaukimas. Pramogos laive.

7 diena:

Diena jūroje. Plaukimas. Pramogos laive.

8 diena:

Fort Lauderdale, Florida. 07:00 atplaukimas į Fort Lauderdale.

 • Profesionali Estravel ekspertų konsultacija bei pagalba kelionės metu;
 • jūrų uostų mokesčiai;
 • 8 dienos kruiziniame laive pasirinktos kategorijos kajutėje su maitinimu;
 • Gala vakarienės su specialiu šventiniu meniu;
 • Gourmet maisto degustaciniai renginiai;
 • Keliaujantiems 2019 12 29-01 06 dovana – gėrimų paketas;
 • pramoginė programa: koncertai, miuziklai, žaidimai, karaokė, naktinis klubas;
 • sporto klubas;
 • baseinas su gultais ir skėčiais;
 • arbatpinigiai laivo personalui.
 • Rekomenduojame apsidrausti kelionės ir sveikatos draudimu;*
 • skrydis iki Majamio ir atgal;
 • nuvykimas iš Majamio iki Fort Lauderdale uosto ir atgal po kruizo;
 • gėrimai pietų ir vakarienių metu (galite užsisakyti iš anksto – daugiau informacijos teiraukitės Estravel kelionių konsultanto);
 • ekskursijos (teirautis kelionių konsultanto);
 • asmeninės išlaidos.

*Dėl palankiausio pasiūlymo teirautis kelionių konsultanto.

Ar reikalingos vizos keliaujant kruizu?

Prieš vykstant į JAV privaloma gauti Elektroninės leidimo keliauti sistemos patvirtinimą (ESTA – Electronic System Travel Authorization). Daugiau informacijos apie ESTA rasite čia.

Kokie dokumentai reikalingi keliaujant kruizu?

Kelionei kruizu būtinas Lietuvos Respublikos piliečio pasas, kuris galiotų ne trumpiau kaip 6 mėnesius po grįžimo iš kelionės. Daugiau informacijos apie dokumentus, reikalingus keliaujant kruizu, rasite paspaudę dominančios šalies pavadinimą: JAV, Puerto Rikas, Mergelių salos, Sint Martenas

Ar rekomenduojate keliaujant kruizu užsakyti kelionių ir sveikatos draudimą? 

Taip, keliaujant kruiziniu laivu rekomenduojame pasirūpinti kelionių ir sveikatos draudimu. Dėl palankiausio draudimo pasiūlymo ir daugiau dominančios informacijos kreipkitės į Estravel kelionių konsultantą, kuris suteiks Jums visą dominančią informaciją.

Ar yra privalomų skiepų, keliaujant kruizu? 

Ne, privalomų skiepų leidžiantis į šį kruizą nėra, tačiau yra keletas rekomenduojamų. Rekomenduojamų skiepų sąrašą rasite paspaudę dominančios šalies pavadinimą: JAV, Puerto Rikas, Mergelių salos, Sint Martenas

Kokia valiuta galima atsiskaityti?

Laive ir išlipus į JAV, Mergelių salose ar Puerto Rike atsiskaitoma JAV doleriais (USD). Euro ir dolerio santykį rasite čia. Oficiali Sint Marteno valiuta – Nyderlandų Antilų guldenas (ANG). Euro ir guldenų santykį rasite čia.

Kodėl verta keliauti kruizu?

Plaukdami kruizu naktimis Jūs ilsitės ar pramogaujate baruose ir klubuose, kol kruizinis laivas plaukia iš vieno uosto į kitą, o dienomis lankote gražiausias vietas. Plaukiant kruiziniu laivu, poilsiautojas turi išskirtinę galimybę aplankyti daug šalių per trumpą laiką nekeisdamas lėktuvų, viešbučių – jis viską turi laive, lieka tik mėgautis atostogomis.

Ką veikti laive kol šis plaukia?

Išbandykite inovatyvius kruizo privalumus: apsilankykite restorane, veikiančiame „magic carpet“ principu, atsikvėpkite gražiausiame gyvame sode ant vandens viršutiniame laivo denyje. Leiskitės į gastronomijos potyrių kelionę, kur už kulinarinius šedevrus atsakingi Michelin žvaigždėmis įvertintų restoranų šefai – laive veikia net 29 restoranai ir barai. Laiką galite leisti atsipalaiduodami SPA, kuriame susijungia naujausios technologijos ir modernūs sveikatos gerinimo būdai, plaukiokite baseinuose ar apsipirkite Duty-free parduotuvėse. Plaukiant kruizu siūlomos įvairios pramogos: šokių pamokos, konkursai, turnyrai, vandens pramogos, sportinės rungtys – nuobodžiauti nebus kada.

Ką parvežti lauktuvėms iš Karibų salų?

Lauktuvėms iš Karibų salų rekomenduojame parvežti vietos menininkų dirbinių, juvelyrikos gaminių, kavos, padažų, vietinio romo.

“CELEBRITY EDGE”

Naujai suprojektuotas laivas “Celebrity Edge” garsėja stulbinančiu dizainu ir moderniausiais technologiniais sprendimais, kainavusiais per milijoną dolerių: 15 000 skirtingų rūšių augalų įspūdingame Edeno parke ant laivo denio, virtualūs balkonai su didžiuliais HD ekranais vidinėse kajutėse, išmaniosios verandos su panoraminiu vaizdu išorinėse kajutėse, o tiems, kurie nori pabusti ir užmigti su vaizdu į neaprėpiamą vandenyną – kampinės kajutės su panoraminiais langais nuo grindų iki lubų!

Vizitinė laivo kortelė – stiklinė Magic Carpet platforma, judanti tarp 2 ir 16 denių gali būti ir įlaipinimo zona (prie 2 denio), ir prabangaus baseino dalis (14 denis), ir išskirtinis Sky restoranas su atsiveriančiu nuostabiu vaizdu (16 denis).

Skiriamasis laivo ženklas – Michelin žvaigždėmis įvertintų restoranų šefai tokie kaip Cornelius Gallagher. Jų patiekalus ragausite prabangiuose kiprietiškame, normandiškame, kosmopolitiniame ir toskanos dvasia alsuojančiame restoranuose. Laivas talpina dar daug įvairių restoranų, bistro ir kavinių, kuriuose ragausite patiekalų ir gėrimų iš 29 skirtingų regionų.

Modernūs SPA ir inovatyvūs baseinai ant laivo denio, solo kajutės, barai, klubai, sporto centras, duty-free zona, erdvės poilsiui ir darbui atostogų metu. Taigi akivaizdu, jog kiekviena detalė laive apgalvota ir leis mėgautis prabangiu ir patogiu poilsiu.

Užsakykite kelionę jau dabar!
Informacija
 • +370 5 212 58 05
 • Susisiekti
 • Solveiga Guščinaitė
  Kelionių konsultantas

Jums taip pat gali patikti