Kur keliauti vasarą?

Populiariausias atostogų laikasvasara, jau vos už kelių mėnesių. Vasarą keliauja visi – ir šeimos su vaikais, ir poros, ir draugų kompanijos. Tačiau kelionių pasiūlymų kur keliauti vasarą – tikrai labai daug, išsirinkti gali būti labai sunku – nuo skirtingų kurortų iki begalės įvairiam biudžetui subalansuotų viešbučių. 

Estravel kelionių ekspertų tikslas – padėti Jums susiorientuoti tarp kelionių pasiūlymų gausos bei rekomenduoti tik tuos viešbučius ir kurortus, kurie aplankyti ir patikrinti mūsų pačių, labai pamėgti ir gerai vertinami mūsų keliautojų.  Būtent tokios vasaros kelionių idėjos 2020 m. – Jūsų dėmesiui.

Atkreipiame dėmesį, kad tai tik labai maža dalis to, ką galime pasiūlyti keliautojams. Jeigu pageidaujate individualaus kelionės pasiūlymo, pritaikyto Jūsų poreikiams: biudžetui, skirtingo amžiaus ir norų keliautojams – mielai laukiame Jūsų užklausos el. paštu sales@estravel.lt, skambučio tel. nr. +37052125805 arba svečiuose, biure Vilniuje, adresu Konstitucijos pr. 26 (Forum Palace).

Kur keliauti vasarą 2020 m.?