Lėktuvų bilietai į Aziją

 

Norime Jums priminti apie patogius skrydžius į vienas papoliariausių Azijos krypčių: 

 • Vietnamas – atrinkti skrydžiai gegužės ir birželio mėn. kelionėms; 
 • Singapūras – atrinkti skrydžiai spalio, lapkričio ir vasario mėn. kelionėms; 
 • Zanzibaras – atrinkta daug skrydžių variantų iki sausio mėn.

Estravel komanda į šias kryptis atrinko keliautojams tik geriausius kainų lėktuvų bilietų pasiūlymus. Kviečiame išsirinkti svajonių kryptį ir užsisakyti lėktuvų bilietus internetu Estravel jau šiandien!

Plačiau apie lėktuvų bilietus:

 • Lėktuvų bilietų kainos į abi puses;
 • Įskaičiuotas registruotas bagažas; 

Kuo išskirtinė kiekviena iš šių Azijos krypčių?

 • Vietnamas – tai labai spalvinga šalis, išlaikusi ilgaamžes savo tradicijas ir papročius. Tai nuolat kunkuliuojantis ir pulsuojantis Pietryčių Azijos perlas su autentiška kultūra bei fantastišku maistu. Taip pat tai unikalus, saugus ir egzotiškas kraštas su žalia ir labai gražia gamta. Atvykę čia galėsite mėgautis nuostabiais vietnamietiškais SPA malonumais ir masažais ypatingai žemomis kainomis, ragauti nepaprastai skanią vietnamietišką virtuvę bei susipažinti su nuoširdžiais, svetingais ir nuolatos besišypsančiais vietiniais gyventojais. 
 • Singapūras – unikali šalis-miestas. Čia labai žalia, inovatyvu, nepaprastai gražu ir labai daug pramogų tiek suaugusiems, tiek vaikams, daug gamtos ir zoologijos parkų, kerinčių šviesų ir vandens šou, nepaprastai skani ir beprotiškai įvairi Azijos virtuvė, vietiniai restoranėliai, puiki oro tempratūra pasiilgusiems tropinės šilumos (vid. oro temperatūra kovą ir balandį siekia 32°C).
 • Zanzibaras – tai magiškas, giliomis tradicijomis garsėjantis kampelis Indijos vandenyne, šalia Afrikos krantų.  Apdovanotas švelniu tropiniu klimatu, turtinga augmenija, apsuptas akinančio baltumo smėlio paplūdimių žemės lopinėlis. Zanzibaras dar yra laikomas prieskonių sala, todėl atvykus čia yra būtina leistis į prieskonių turą ir pamatyti kaip auginamas cinamonas, muskatas, vanilė ir kiti. Taip pat būtinai aplankykite salos sostinę Stonetown – muzikos legendos Fredžio Merkurio gimtinę bei namą, kuriame jis gyveno. Keliaukite laivu į Prison salą, pasivaikščiokite Jozani miške ir būtinai pasitikite saulėlydį prie seniausio salos švyturio Ras Nungwi!

Kodėl skrydžių bilietus verta užsakyti Estravel?

Estravel kelionių agentūra turi informaciją apie visų oro linijų galimus skrydžių variantus, puikiai išmano aviakompanijų taisykles ir standartus. Užsakydami skrydžių bilietus per Estravel internetu ar kreipdamiesi į mūsų kelionių konsultantus, tikrai neapsiriksite, nes:

 • Estravel klientų pagalbos linija – atvira 24/7. Galite būti tikri, kad Jums prireikus visuomet gausite profesionalią pagalbą iškilus nenumatytoms situacijoms.
 • Jeigu Jūsų skrydis būtų atšauktas, Estravel kelionių konsultantai padės kuo greičiau įsigyti skrydžių bilietus į alternatyvų skrydį.
 • Įvykus skrydžių pokyčiams (pvz.: skrydžio perkėlimui ar atšaukimui), ne visos aviakompanijos gali pasirūpinti patogiu skrydžio laukimu (viešbučiu, maitinimu ar pervežimais). Estravel konsultantai padės pasirūpinti šiomis paslaugomis, laikydamiesi visų aviakompanijos nurodymų.
 • Jeigu oro bendrovė Jūsų skrydžių metu neįgyvendins numatytų įsipareigojimų, Estravel kelionių centro konsultantai padės suformuoti aviakompanijai pretenziją dėl patirtos žalos atlyginimo.
 • Įvykus nenumatytoms aplinkybėms, jei tik turite galimybę, rekomenduojame rinktis alternatyvius keliavimo būdus. Galite būti tikri, kad Estravel konsultantai padės greitai įsigyti bilietus į traukinius, autobusus ar keltus.
 • Įvykus skrydžių pokyčiams aviakompanijos įprastai pirmenybę teikia lojaliems keliautojams. Jeigu turite aviakompanijos lojalumo programos kortelę, pasirūpinkite, kad jos numeris būtų įvestas į rezervaciją – jei nesate tikri dėl informacijos pateikimo, šią užduotį mielai įgyvendins Estravel kelionių ekspertai.