Lėktuvų bilietai į Tailandą

Norime Jums priminti apie patogius skrydžius į vienas papoliariausių Tailando krypčių Bankoką, Samujį ir Trato provinciją. Estravel komanda į šias kryptis atrinko keliautojams tik geriausius kainų lėktuvų bilietų pasiūlymus. Kviečiame išsirinkti svajonių kryptį ir užsisakyti lėktuvų bilietus internetu Estravel jau šiandien!

Plačiau apie lėktuvų bilietus:

 • lėktuvų bilietų kainos į abi puses;
 • Įskaičiuotas bagažas.

Kuo išskirtinė kiekviena iš šių Tailando krypčių?

 • Bankokas – miestas, kuris žavi begaliniais kontrastais tarp meditacijos tyla persismelkusių budistinių šventyklų ir dūzgiančio naktinio gyvenimo. Tarp dangų remiančių dangoraižių ir gyvybe trykštančių turgelių. Tarp blizgančių rooftop barų ir gatvės virtuvės šedevrų. Tarp klišinių turistinių vietų ir ryškios pogrindinės menų scenos. Tai gyvas, kosmopolitiškas, bet kartu, savitas ir autentiškas miestas.
 • Puketas – vienas iš populiariausių Tailando salų-kurortų, kurį vietiniai gyventojai dažnai vadina „šalies perlu“.  Čia vyksta tie keliautojai, kurie nori aukšto lygio paslaugų pasiūlos, komforto, pramogų gausos ir, žinoma, atviruko verto kraštovaizdžio. Ilga, šviesaus smėlio pakrantė, smaragdinis Andamanų jūros vanduo, palmių pavėsis – garantuota.
 • Tratas –  Tailando provincija, kuri geriausiai atpažįstama dėl Ko Chang salos. Čia veiklos ras ir aktyvaus, ir pasyvaus poilsio mėgėjai.  Dauguma šios salos kurortų yra vakarinėje pakrantėje, kur randasi ir gražiausi paplūdimiai. Vienas žymiausių – White Sand Beach. Taip pat sala traukia savo mangrovių giraitėmis, laukinėmis džiunglėmis, kriokliais.

Kodėl skrydžių bilietus verta užsakyti Estravel?

Estravel kelionių agentūra turi informaciją apie visų oro linijų galimus skrydžių variantus, puikiai išmano aviakompanijų taisykles ir standartus. Užsakydami skrydžių bilietus per Estravel internetu ar kreipdamiesi į mūsų kelionių konsultantus, tikrai neapsiriksite, nes:

 • Estravel klientų pagalbos linija – atvira 24/7. Galite būti tikri, kad Jums prireikus visuomet gausite profesionalią pagalbą iškilus nenumatytoms situacijoms.
 • Jeigu Jūsų skrydis būtų atšauktas, Estravel kelionių konsultantai padės kuo greičiau įsigyti skrydžių bilietus į alternatyvų skrydį.
 • Įvykus skrydžių pokyčiams (pvz.: skrydžio perkėlimui ar atšaukimui), ne visos aviakompanijos gali pasirūpinti patogiu skrydžio laukimu (viešbučiu, maitinimu ar pervežimais). Estravel konsultantai padės pasirūpinti šiomis paslaugomis, laikydamiesi visų aviakompanijos nurodymų.
 • Jeigu oro bendrovė Jūsų skrydžių metu neįgyvendins numatytų įsipareigojimų, Estravel kelionių centro konsultantai padės suformuoti aviakompanijai pretenziją dėl patirtos žalos atlyginimo.
 • Įvykus nenumatytoms aplinkybėms, jei tik turite galimybę, rekomenduojame rinktis alternatyvius keliavimo būdus. Galite būti tikri, kad Estravel konsultantai padės greitai įsigyti bilietus į traukinius, autobusus ar keltus.
 • Įvykus skrydžių pokyčiams aviakompanijos įprastai pirmenybę teikia lojaliems keliautojams. Jeigu turite aviakompanijos lojalumo programos kortelę, pasirūpinkite, kad jos numeris būtų įvestas į rezervaciją – jei nesate tikri dėl informacijos pateikimo, šią užduotį mielai įgyvendins Estravel kelionių ekspertai.