Lėktuvų bilietų pasiūlymas į Kosta Riką

Ar žinote, kur geriausia kava pasaulyje? Kur įspūdingiausios džiunglės ir unikali egzotiška gyvūnija? O kur galima rasti prabangiausių parduotuvių alėjas ir gyvybingą naktinį gyvenimą? Kosta Rika ir Majamis – bus nepralenkiamas derinys keliautojams, norintiems kuo daugiau pažinti ir patirti įvairiapusį šių vietovių grožį ir įdomybes. Estravel turi unikalų lėktuvų bilietų pasiūlymą, kuris leis vienos kelionės metu aplankyti tiek Kosta Riką, tiek Majamį (galite planuoti keletą dienų Majamyje ir keletą dienų ar ilgiau Kosta Rikoje). Į lėktuvų bilietus jau įskaičiuotas rankinis ir registruotas bagažas.

Kodėl verta užsakyti lėktuvų bilietus Estravel kelionių agentūroje? 

Estravel kelionių agentūra turi informaciją apie visų oro linijų galimus skrydžių variantus, puikiai išmano aviakompanijų taisykles ir standartus. Užsakydami skrydžių bilietus per Estravel internetu ar kreipdamiesi į mūsų kelionių konsultantus, tikrai neapsiriksite, nes:

  • Estravel klientų pagalbos linija – atvira 24/7. Galite būti tikri, kad Jums prireikus visuomet gausite profesionalią pagalbą iškilus nenumatytoms situacijoms.
  • Patarsime, kaip optimaliai planuoti kelionės išlaidas ir išvengti finansinių nuostolių pasikeitus kelionės planams.
  • Pasikeitus kelionės planams, perkelsime skrydžio užsakymą ateities kelionei pagal aviakompanijų siūlomą geros valios politiką.
  • Jeigu Jūsų skrydis būtų atšauktas, Estravel kelionių konsultantai padės kuo greičiau įsigyti skrydžių bilietus į alternatyvų skrydį.
  • Poilsis Kosta Rikoje.Įvykus skrydžių pokyčiams (pvz.: skrydžio perkėlimui ar atšaukimui), ne visos aviakompanijos gali pasirūpinti patogiu skrydžio laukimu (viešbučiu, maitinimu ar pervežimais). Estravel konsultantai padės pasirūpinti šiomis paslaugomis, laikydamiesi visų aviakompanijos nurodymų.
  • Jeigu oro bendrovė Jūsų skrydžių metu neįgyvendins numatytų įsipareigojimų, Estravel kelionių centro konsultantai padės suformuoti aviakompanijai pretenziją dėl patirtos žalos atlyginimo.
  • Įvykus nenumatytoms aplinkybėms, jei tik turite galimybę, rekomenduojame rinktis alternatyvius keliavimo būdus. Galite būti tikri, kad Estravel konsultantai padės greitai įsigyti bilietus į traukinius, autobusus ar keltus.
  • Įvykus skrydžių pokyčiams aviakompanijos įprastai pirmenybę teikia lojaliems keliautojams. Jeigu turite aviakompanijos lojalumo programos kortelę, pasirūpinkite, kad jos numeris būtų įvestas į rezervaciją – jei nesate tikri dėl informacijos pateikimo, šią užduotį mielai įgyvendins Estravel kelionių ekspertai.

Lėktuvų bilietus į Majamį, Kosta Riką ir kitas kryptis galite užsakyti keliones@estravel.lt, 85 212 58 05 arba pildydami užklausos formą.