Informacija „Mondus“ klientams

Kelionių agentūra “Mondus” dėkoja už ilgalaikę partnerystę ir bendradarbiavimą. Džiaugiamės turėję galimybę prisidėti prie Jūsų darbinių kelionių bei atostogų džiaugsmų. Nuo 2021 m. spalio 1 d. kelionių agentūra “Mondus” stabdo kelionių organizavimo veiklą.

Suprasdami sėkmingo keliavimo bei patikimo ir profesionalus kelionių partnerio svarbą, sutarėmė su ilgametę patirtį kelionių organizavimo versle turinčia kelionių organizavimo įmone “Estravel Vilnius”, galimybę perduoti kelionių planavimą šios įmonės profesionaliems kelionių konsultantams.

“Estravel Vilnius“ yra tarptautinės kelionių agentūrų tinklo “Estravel” dalis Lietuvoje. Biuras Vilniuje kelionių organizavimo veiklą vykdo jau daugiau kaip 20 m.  “Estravel Vilnius” direktorė Žydrė Gavelienė pasiruošusi susitikti ir suderinti abiems pusėms palankias sąlygas, o komanda – su džiaugsmu prisidėti prie sėkmingo keliavimo.Sėkmingam bendradarbiavimui užtikrinti rekomenduojame kreiptis šiais kontaktais. “Estravel Vilnius” lauks Jūsų “Estravel kelionių centre”:

  • adresu: Konstitucijos pr. 26, Vilnius;
  • telefonu: +370 5 266 0060;
  • el. paštu: mondus@estravel.lt.

NAUDINGOS NUORODOS: