TOP 3 „Robinson“ tinklo viešbučiai

Ko reikia atostogoms, kuriose idealiai dera paplūdimio poilsis, sveika gyvensena ir aktyvus laisvalaikis? Pasaulyje pripažinto tinklo viešbučio, subalansuoto maitinimo, didelės teritorijos, kurioje autentiška aplinka puikiai dera su modernumu ir labai plataus aktyvių veiklų ir paslaugų pasirinkimo. Visa tai – įspūdinguose vokiečių tinklo „Robinson“ viešbučiuose! 

• Penki „Well&Fit“ principai – sveika mityba, poilsis kūnui ir sielai, atsipalaidavimas, aktyvumas grupinėse.
„WellFood“ mitybos filosofija pagal dietologą Silvie Gerbert: laisvė neskaičiuoti kalorijų, nes patiekalai lengvi, turi daug vitaminų ir baltymų.
Daug aktyvių veiklų – nuo jogos, pilateso treniruočių, įvairaus sporto iki turų dviračiais po kurortų apylinkes.
Mylintiems golfą ir tenisą – dideli golfo laukai ir teniso kortai viešbučio teritorijoje ar netoliese, pamokos, įrangos nuoma.
Išskirtinis dėmesys vaikams – ROBY vaikų klubai, skirti 0-17 m. atžaloms, kuriuose dirba kvalifikuoti specialistai, atskiras meniu.
Ekologija ir modernumas – vienas ekologiškiausių viešbučių tinklų pasaulyje – 65% “Robinson” viešbučių visą energiją gauna iš gamtos.

Šiuose viešbučiuose kokybišką poilsį atras ir šeimos, ir poros, ir individualūs keliautojai. Norinčių juose atostogauti – labai daug, tad užstikrinkite turiningą poilsį viename iš „Robinson“ viešbučių užsakydami kelionę jau šiandien.

TOP 3 „Robinson“ viešbučiai