Darbostogos (Workation)

Unikali galimybė dirbti ir ilgesnį laiką ilsėtis vienos kelionės metu. Idėjos individualioms ar komandinėms darbostogoms

Darbostogos yra idealus būdas sustiprinti ir motyvuoti visą komandą už įveiktus iššūkius ir pasiekimus bei įkvėpti naujų jėgų ateities iššūkius. Svajojate apie darbostogas su kolegomis? Estravel kelionių ekspertų komanda Jums padės išpildyti tikrai turiningų ir įdomių darbostogų planą. Darbostogų kelionės turi vien privalumus.

  • Pakeičiate aplinką, pabūnate gryname ore, efektyviai padirbate, kokybiškai pailsite ir stiprinate komandinę dvasią. 
  • Ofisą iškeičiate į jaukius viešbučius, apartamentus ežerų ir miškų apsuptyje arba prie jūros ir smėlio paplūdimių.
  • Darbo stalą pamainote į funkcionalias konferencijų sales su technine įranga ir bevieliu internetu.
  • Pietų dėžutę keičiate į specialiai Jums paruoštas kavos pertraukėles, pietus ar vakarienes. 
  • Laisvo laiko minutes praturtinate SPA malonumais, aktyviomis pramogos, maudynėmis jūroje, kopiant į kalnus. 

Kad darbostogų metu galėtumėte sėkmingai derinti darbą su poilsiu,  reikia tinkamai pasirinkti kryptį, viešbutį, susiplanuoti kaip balansuosite tarp atsakomybių ir pramogų. Kad viskas vyktų sklandžiai – idealu turėti patikimą workation kelionių partnerį. Darbas gamtoje, viešbutyje, prie jūros, gali būti tiek pat produktyvus, kaip ir įprastame ofise. Sakysite neįmanoma? Tikrai įmanoma, kai kelionių partneris – Estravel! Profesionaliai ir dėmesingai suplanuosime Jūsų individualias ar komandines darbostogas. 

Žemiau rasite keletą mūsų paruoštų darbostogų idėjų – suplanuoti darbostogas ar motyvacinę, pramoginę komandos kelionę galime bet kurioje Jūsų pasirinktoje šalyje. Jei išsirinkti patiems per sudėtinga – padėsime tai padaryti, atsižvelgiant į Jūsų poreikius, keliautojų skaičių, numatomą darbostogų ar grupinės kelionės trukmę, biudžetą ir kitus svarbius akcentus. Dėl individualaus darbostogų kelionės pasiūlymo kviečiame atsiųsti mums trumpą kelionės užklausą el. paštu keliones@estravel.lt arba susisiekti tel. nr.: +370 5 212 58 05. Suplanuosime ir užsakysime patogiausius skrydžius, patikrintus viešbučius, ekskursijas ir kitas susijusias turizmo paslaugas, reikalingas nuostabiam laikui pasirinktoje darbostogų kryptyje.  

Estravel rekomenduojamos darbostogų kelionių idėjos: