Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

“British Airways” grįžta į Baltijos šalių rinką – skrydžiai į Londoną

Puiki naujiena – į Baltijos šalis po ilgo laiko vėl grįžta British Airways aviakompanija! Nuo spalio 29 d., British Airways vykdys tiesioginius skrydžius maršrutu Ryga-Londonas-Ryga. Skrydžiai bus vykdomi į patį didžiausią Londono Heathrow oro uostą.  Ypatingai tai aktualu gyvenantiems Šiaurės Lietuvoje – puiki galimybė į Londoną skristi iš Rygos, kai Ryga taip netoli.

Lėktuvų bilietai į Londono Heathrow oro uostą iš Rygos su British Airways dabar – labai geromis kainomis. Skrydžius į Londono Heathrow (bei kitus Londono bei visos Jungtinės Karalystės) oro uostus galite užsakyti Estravel kelionių centre, internetinėje lėktuvų bilietų rezervacijos sistemoje. 

Naudingos nuorodos planuojantiems skrydžius ar keliones į Londoną

Kodėl verta skrydžių planavimą ir lėktuvų bilietų užsakymą patikėti Estravel komandai? 

Estravel kelionių agentūra turi informaciją apie visų oro linijų galimus skrydžių variantus, puikiai išmano aviakompanijų taisykles ir standartus. Užsakydami skrydžių bilietus per Estravel internetu ar kreipdamiesi į mūsų kelionių konsultantus, tikrai neapsiriksite, nes:

  • Estravel klientų pagalbos linija – atvira 24/7. Galite būti tikri, kad Jums prireikus visuomet gausite profesionalią pagalbą iškilus nenumatytoms situacijoms.
  • Patarsime, kaip optimaliai planuoti kelionės išlaidas ir išvengti finansinių nuostolių pasikeitus kelionės planams.
  • Pasikeitus kelionės planams, perkelsime skrydžio užsakymą ateities kelionei pagal aviakompanijų siūlomą geros valios politiką.
  • Jeigu Jūsų skrydis būtų atšauktas, Estravel kelionių konsultantai padės kuo greičiau įsigyti skrydžių bilietus į alternatyvų skrydį.
  • Įvykus skrydžių pokyčiams (pvz.: skrydžio perkėlimui ar atšaukimui), ne visos aviakompanijos gali pasirūpinti patogiu skrydžio laukimu (viešbučiu, maitinimu ar pervežimais). Estravel konsultantai padės pasirūpinti šiomis paslaugomis, laikydamiesi visų aviakompanijos nurodymų.
  • Jeigu oro bendrovė Jūsų skrydžių metu neįgyvendins numatytų įsipareigojimų, Estravel kelionių centro konsultantai padės suformuoti aviakompanijai pretenziją dėl patirtos žalos atlyginimo.
  • Įvykus nenumatytoms aplinkybėms, jei tik turite galimybę, rekomenduojame rinktis alternatyvius keliavimo būdus. Galite būti tikri, kad Estravel konsultantai padės greitai įsigyti bilietus į traukinius, autobusus ar keltus.
  • Įvykus skrydžių pokyčiams aviakompanijos įprastai pirmenybę teikia lojaliems keliautojams. Jeigu turite aviakompanijos lojalumo programos kortelę, pasirūpinkite, kad jos numeris būtų įvestas į rezervaciją – jei nesate tikri dėl informacijos pateikimo, šią užduotį mielai įgyvendins Estravel kelionių ekspertai.

Parašykite komentarą

Jums taip pat gali būti vertinga žinoti: