Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

Geriausių knygų rinkimai 2023 m.

Nuotrauka ©https://www.15min.lt/

Estravel kelionių ekspertai apie įdomiausias kelionių patirtis sužino ne tik iš kelionių, bet ir iš knygų. O ką tikrai verta perskaityti galima sužinoti dalyvaujant 2023 geriausių knygų rinkimuose. Šiemet savo balsą kviečiame skirti knygoms apie keliones. Estravel komandos rekomendacijaVilniaus 700-ojo jubiliejaus proga pasirodžiusi knyga “Senojo Vilniaus skoniai”, kurią sukūrė R. Laužikas, A. Astrauskas, A. Belyj ir T. Rimydis. 

Plačiau apie geriausių knygų rinkimus Lietuvoje

Tai 7 metus iš eilės vykstantis portalo 15min projektas-rinkimai, kurio tikslas atkreipti dėmesį į vertingus tiek lietuvių rašytojų, tiek verstinius kūrinius, jų autorius ir vertėjus, ir žmona skatinti skaitymą. Pagrindinis kriterijus vertinant literatūros kūrinius – išliekamoji, pažintinė, meninė vertė. Jei tai yra verstinė knyga – vertinama vertimo kokybė. Rinkimų metu gali dalyvauti tik pirmą kartą išleistos knygos lietuvių kalba – nuo 2022 m. lapkričio 1 d. iki 2023 m. lapkričio 1 d.

Balsuoti ir išrinkti vertingiausias per metus išleistas knygas, keliautojai gali iki gruodžio 13 d., o nugalėtojai bus paskelbti gruodžio 19 d. Plačiau apie geriausių knygų rinkimus – skaitykite čia.

Jums taip pat gali būti įdomu: