Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

Kelionių naujienos: 1-a sav.

Sausis – naujų metų pradžia, kai pradedame planuoti tikslus ateinantiems metams. Kad planai neliktų tik planais ir atsirastų noro juos įgyvendinti, įkvėpimu dalinasi Estravel kelionių ekspertai. Tikime, kad kelionė – geriausia investicija, tad linkime, kad kelionės šiais metais Jums būtų kuo dažnesnės ir spalvingesnės! Pradėkite metus nuo maloniausių planų – kelionių. Šiam tikslui – pirmosios 2020 m. savaitės kelionių naujienos!

 

Sausio 03

Ieškote idėjų šių metų kelionėms? Pristatome geriausiųjų TOP dešimtuką, kurios pernai mūsų naujienlaiškio gavėjus domino labiausiai! Šios kryptys – idealios atostogoms, tad neabejojame, kad jas keliautojai mielai rinksis ir šiais metais!

 

 

 

 

 

 

 

Sausio 02

Planuoti keliones dar maloniau, kai žinote, kad skrisite su avialinijomis, prisidedančiomis prie tvaraus keliavimo! Ar žinojote, kad „SAS“ patenka į ekologiškiausių Europos oro linijų sąrašą? Ji sėkmingai mažina plastiko vartojimą ir atsisako plastikinių vienkartinių įrankių, juos keisdama suyrančiais savaime vos per keletą savaičių! Keliaukite saugodami gamtą, pasinaudodami „SAS“ skrydžių akcija.

 

 

 

 

 

 

Sausio 02

Džiugi žinia mėgstantiems laisvas dienas išnaudoti kelionėms – šiais metais ilgieji savaitgaliai bus net 5, o lapkričio 2-oji paskelbta nedarbo diena! Estravel kelionių ekspertai rekomenduoja ilguosius savaitgalius praleisti turiningai – keliaujant. Šiam tikslui atrinkome įdomiausias kryptis, kurioms aplankyti užteks keleto dienų!

 

 

 

 

 

 

 

Sausio 01

Mėgstate savarankiškai keliauti automobiliu? Nuo sausio išduodami tarptautiniai vairuotojo pažymėjimai, kurie leis vairuoti užsienio šalyse, nepriklausančiose Europos Sąjungai ar Europos ekonominei erdvei! Keliauti automobiliu norite jau šį pavasarį? Pasižvalgykite po įspūdingiausių Estravel savarankiškų kelionių automobiliu kolekciją!

 

 

 

 

 

 

Gruodžio 31

Keliaujančių iš Vilniaus dėmesiui – įsigaliojo pokyčiai Vilniaus oro uoste, „Kiss & Fly“ zonoje. Kam ji skirta? Trumpalaikiam automobilių sustojimui ir keleivių išlaipinimui. Į kokius šios zonos pasikeitimus verta atkreipti dėmesį? Daugiau skaitykite čia.

 

 

 

 

 

 

Gruodžio 30

Praskriejus šventėms praėjo ir trumpos atostogos. Norite leistis į nepamirštamą kelionę, bet turite nedaug laiko? Rinkitės keliones Baltijos jūra – plaukdami keltu mėgaukitės atpalaiduojančia ramybe jūros platybėse, pažinkite kitus kraštus ir kurkite neišdildomus kelionių prisiminimus! Pradėkite metus su keltų bilietais rankose – užsakykite juos internetu.