Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

Kelionių naujienos: 51-a sav.

Advento ramybės laikotarpiui einant į pabaigą ir liekant vis mažiau laiko iki gražiausių žiemos švenčių – pats laikas savaitgalį praleisti ramiai, neskubant ir svajojant. O apie ką svajoti? Be abejo, apie keliones! Įkvėpimui – įdomiausios aktualijos, naujienos ir geriausi 51-os savaitės kelionių pasiūlymai.

Kelionių naujienos: 51-a sav.Gruodžio 20

Geros naujienos atosogų Graikijos salose mėgėjams – jau nuo šios vasaros atidaroma nauja kryptis tiesioginiais skrydžiais iš Vilniaus saulėtam poilsiui. Tai – Kefalonija. Ypatingo grožio sala, kurią itin vertina patys graikai. O mes paruošėme puikų kelionės į Kefaloniją pasiūlymą ir kelionių patarimus keliautojams!

 

 

 

 

 

Kelionių naujienos: 51-a sav.Gruodžio 19

Svarbios žinios planuojantiems vasaros atostogas iš anksto – tik iki 2019.12.31 galioja geriausios užsakymo sąlygos vasaros atostogoms. Ką tai reiškia? Lieka vis mažiau laiko užsakyti kelionę geriausiomis sąlygomis! Paskubėkite išsirinkti savo svajonių kelionę!

 

 

 

 

 

 

Kelionių naujienos: 51-a sav.Gruodžio 18

Jau netrukus startuos gražiausių žiemos švenčių maratonas. O smagiausia jo dalis – kalėdų džiaugsmas, atrandant ypatingas dovanas po eglute! Dar neapsisprendėte, kaip ypatingai nustebinti savo brangiausius žmones? Estravel kelionių čekis bus geriausia dovana!

 

 

 

 

 

 

Kelionių naujienos: 51-a sav.Gruodžio 17

Šventiniai laisvadieniai – idealus laikas kelionių planavimui, nes tai galite daryti artimiausių žmonių rate! Ieškantiems idėjų ypatingai kelionei, puikus pasirinkimas bus unikalūs skrydžiai į Havajus su iš anksto suplanuotais vienos ar keleto dienų sustojimais Niujorke, San Franciske arba Los Andžele! O ką nuveikti Havajuose ir JAV didmiesčiuose – Estravel ekspertų kelionių patarimai.

 

 

 

 

Kelionių naujienos: 51-a sav.Gruodžio 16

Jeigu norite keliauti į kitą pasaulio pusę keliaukite į įdomiausius Azijos miestus! Dabar galioja labai geros kainos skrydžių bilietams užsakant juos internetu. Į Jungtinius Arabų Emyratus, Pietų Korėją, Kiniją, Maldyvus ir Šri Lanką skriskite su  “Etihad Airways” aviakompanija, kuri “World Travel Awards” organizacijos 2019 m. pripažinta kaip lyderiaujanti pasaulio aviakompanija!

 

 

 

 

 

Kelionių naujienos: 51-a sav.Gruodžio 15

Mėgstantiems keliauti arčiau ir taupiau – kelionė keltais Baltijos jūra bus puikus sprendimas! Keltų bilietus įvairiais maršrutais tarp Rygos, Talino, Helsinkio ir kitų uostų kviečiame patogiai, greitai ir geromis kainomis užsakyti internetu!