Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

Vilniaus oro uoste – nauja daugiafunkcinė automobilių stovėjimo aikštelė

Ar girdėjote, kad Vilniaus oro uoste atidaryta nauja daugiafunkcinė automobilių stovėjimo aikštelė? Beveik 1000 vietų automobiliams turinti aikštelė pasižymi modernumu, komfortu vairuotojams ir keliautojams bei platesnėmis paslaugų užsakymo galimybėmis.

Estravel kelionių ekspertas Donatas džiaugiasi, kad ši daugiau vietų nei ankščiau turinti atnaujinta aikštelė leis oro uosto teritorijoje saugiai ilgesniam laikui palikti automobilį ne tik tiems keliautojams, kurie gyvena Vilniuje, bet ir miesto svečiams. Tai puiki galimybė į oro uostą patogiai atvykti nuosavu automobiliu, nesiderinant prie traukinių ar autobusų tvarkaraščių ar galvojant kaip patogiai transportuoti bagažą. Donatas pastebi, stovėjimo kaina savaitei šioje aikštelėje – sąlyginai nedidelė (tik nuo 29 EUR). O jeigu į kelionę iš Vilniaus oro uosto keliaujate keliese – kooperuojantis kartu ir pasidalinant kuro išlaidas – keliauti turbūt bus dar pigiau, nei po vieną perkant traukinių ar autobusų bilietus.

Dvejojantiems dėl automobilių saugumo verta žinoti, kad naujoje aikštelėje sumontuota moderni saugumo sistema: į judesius reaguojantis apšvietimas, kokybiškos vaizdo kameros. Džiugu, kad automobilių ir vairuotojų komfortu taip pat pasirūpinta: šaltuoju metų sezonu aikštelėje veiks šildomos nuovažos, kurios neleis susidaryti ledui. Pravažiavimai platūs, tad nesunku prasilenkti ir manevruoti tarp kitų automobilių.

Estravel kelionių ekspertai džiaugiasi, kad aikštelėje praplečiamas ir teikiamų paslaugų spektras. Nuo sausio mėnesio automobilių aikštelėje pradės veikti automobilių nuomos centras, kuriame paslaugas teiks 7 tarptautinės auto-nuomos kompanijos. Donatas primena, kad automobilių nuomos paslaugas galite užsakyti ir Estravel kelionių centre – tikrai atrinksime geriausią kainos-kokybės santykį turintį automobilio nuomos variantą net iš populiariausių kompanijų: „Sixt“, „Hertz“, „Europcar“ ir dar keleto kitų. 

Automobilių nuomos centre taip pat bus viskas, ko gali prireikti keliautojams prieš kelionę:  bagažo svarstyklės, vėžimėliai lagaminams, matuokliai. Taip pat anksčiau atvykusiems ir norintiems komfortiškai laukti kelionės – automobilių nuomos centre veiks šildoma laukimo salė. Geros žinios ir elektromobilių vairuotojams, nes aikštelėje įrengtos automobilių įkrovimo stotelės.

Norintiems į Vilniaus oro uostą atvykti nuosavu automobiliu ir palikti jį aikštelėje ilgesniam laikui, Donatas rekomenduoja stovėjimo vietos rezervacija pasirūpinti iš anksto. Tai galite padaryti „Unipark“ internetiniame puslapyje, o apmokėti – „Unipark“ per mobiliąją programėlę arba patys nevarkite ir patikėkite vietos užsakymą Estravel kelionių konsultantams. Stovėjimo kainos pagal teikiamas paslaugas skiriasi, tad parekomenduosime ir užsakysime geriausiai Jūsų poreikius atitinkantį variantą. Taip pat primename, kad jeigu kelionę iš Vilniaus oro uosto užsakėte per Estravel – automobilių nuomos paslaugą užsakysime netaikydami aptarnavimo mokesčio.

Patogesnės galimybės keliauti iš Vilniaus oro uosto motyvuoja keliauti? Kviečiame kelionių idėjų ieškoti tarp įdomiausių, profesionaliai suplanuotų Estravel kelionių pasiūlymų!

Geriausios kelionės iš Vilniaus