Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

Naujos skrydžių „Norwegian Air Shuttle“ kryptys iš Lietuvos

Džiugios naujienos keliaujantiems į Stokholmą, Kopenhagą bei Oslą – nuo kovo mėn. pabaigos iš Lietuvos šiuos miestus pasieksite dar patogiau, nes atidaroma daugiau naujų tiesioginių skrydžių iš Palangos bei Kauno! Skrydžiai bus vykdomi su „Norwegian Air Shuttle“ avialinijomis. Oficialūs skrydžių bilietų pardavimai jau prasidėjo – juos jau galite įsigyti ir Estravel, internetinėje bilietų rezervacijos sistemoje.

Pasak „Norwegian Air Shuttle“ atstovo Magnus Thome Maursund, paklausa skrydžiams tarp Skandinavijos regiono ir Lietuvos vis didėja. Kaip teigia ekspertas, norint nuskristi į JAV ir Tolimuosius Rytus keliatojams bus paprasčiau – persėdimai bus dar patogesni.

Skrydžiai į Stokholmą, Kopenhagą ir Oslą numatyti po du kartus per savaitę, tad keliautojai galės pasirinkti jiems patogesnį išvykimo laiką pirmoje arba antroje dienos pusėje. Daugiau detalesnės informacijos žiūrėkite skrydžių tvarkaraštyje:

  • Kainos skrydžių į Stokholmą prasideda nuo 57 €* į vieną pusę. Į skrydžio bilieto kainą įskaičiuotas rankinis bagažas iki 10 kg ir registruojamas bagažas (2 vnt. po 23 kg).
  • Kainos skrydžių į Kopenhagą prasideda nuo 50 €* į vieną pusę. Į skrydžio bilieto kainą įskaičiuotas rankinis bagažas iki 10 kg ir registruojamas bagažas (2 vnt. po 23 kg).
  • Kainos skrydžių į Oslą prasideda nuo 40 €* į vieną pusę. Į skrydžio bilieto kainą įskaičiuotas rankinis bagažas iki 10 kg ir registruojamas bagažas (2 vnt. po 23 kg).

*Konkrečių skrydžių kainų Jus dominančia data teiraukitės Estravel kelionių konsultanto arba tikrinkite Estravel internetinėje bilietų rezervacijos sistemoje.

Neseniai „Norwegian Air Shuttle“ aviakompanija atidarė naują kryptį iš Palangos oro uosto į Bergeną. Plačiau apie tai, ką verta žinoti keliaujant su šiomis oro linijomis rasite ankstesniame mūsų blogo įraše.