Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

Kelionių naujienos: 49-a sav.

Gruodis – tikrai magiškas laikas. Didmiesčių ir miestelių gatvės nusėtos lempučių girliandomis, įžiebtos kalėdinės eglutės traukia švenčių entuziastus, o advento ramybė sukuria savotišką džiaugsmą: džiaugsmą planuoti dovanas, laimę jas gauti ir šypseną kuriant neįkainojamas akimirkas su brangiausiais žmonėmis. O, kad džiaugsmo ir ypatingų akimirkų netrūktų – šventinių dovanų idėjos, geriausi Estravel pasiūlymai ir įdomiausios Lietuvos naujienos – 49-sav. ryto naujienlaiškyje.

Gruodžio 6

Pirmą kartą Lietuvoje pristatytas kelionių po Lietuvą Advento kalendorius. Kad Kalėdų būtų laukti smagiau – kasdien atverskite naują kalendoriaus langelį ir gaukite puikių idėjų įdomioms patirtims ir kelionėms visoje Lietuvoje.

 

 

 

 

 

 

Gruodžio 4

Estravel kelionių ekspertai – ne tik patyrę turizmo specialistai, bet ir geriausi patarėjai. Šiandien Jums pataria ilgametę patirtį sukaupusi kelionių ekspertė Irena – kodėl ir  į kokias kryptis verta investuoti planuojant savo žiemos atostogas?

 

 

 

 

 

 

 

Gruodžio 4

TOP 12 žiemos atostogų idėjų – nuostabi kelionių kolekcija planuoajntiems poilsį gruodžio-vasario mėnesiais. Įdomiausios poilsinių kelionių kryptys, idealūs pasirinkimai egzotiškose kryptyse ir puikūs pasiūlymai kruizinių kelionių mėgėjams.

 

 

 

 

 

 

Gruodžio 1

Už 398 € galima įsigyti namus puošiantį dizainerio baldą arba… nuskristi į Pekiną Kinijoje ir pamatyti Didžiąją kinų sieną, Uždraustąjį miestą ir dar daugiau! Tolimųjų Rytų gerbėjams – puikios lėktuvų bilietų kainos internetu.

 

 

 

 

 

 

 

Gruodžio 3

Ar girdėjote, kad „European Best Destinations“ organizacija paskelbė geriausius slidinėjimo kurortus 2020 m.? Dalį geriausiai įvertintų tikrai atrasite Estravel geriausių slidinėjimo kelionių kolekcijoje, kurioje – įdomiausios žiemos kelionės nuo Laplandijos iki Pietų Europos.

 

 

 

 

 

 

Gruodžio 2

Slidinėjimo gerbėjams rekomenduojame pasirūpinti net 3 rūšių draudimais (užsakyti galite internetu), kurie praverčia aktyviai sportuojantiems:
1. medicininių išlaidų – jis dengia gydymo išlaidas;
2. nelaimingų atsitikimų – jis kompensuoja traumas ir kt.;
3. civilinės atsakomybės – jis dengia žalą, padarytą kitam asmeniui ar jo turtui.