Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

Kelionių naujienos: 48-ta sav.

Jau nuo  rytojaus prasideda Adventas – ramybės ir džiugus švenčių laukimo metas. O ar žinote, kas didžiausią džiaugsmą sukelia Estravel kelionių ekspertams? Galimybė planuoti Jūsų keliones, pasidalinti naujomis idėjomis ir kelionių patarimais. Būtent tai ir darome kiekvieną šeštadienį. Linkime gražaus savaitgalio, pristatydami įdomiausias naujienas bei aktualijas ir geriausius 48-os sav. kelionių pasiūlymus!

Lapkričio 29

Smagios naujienos iš Vilniaus – apdovanoti 2019 m. svetingiausieji! Įvertinimą gavo net 8 miesto vietos ir iniciatyvos – nuo viešbučio iki miesto gido. Geriausia dalis ta, kad į vakarienę svetingiausiame restorane ar ekskursiją su svetingiausiu gidu galite iškeisti Estravel kelionių čekį, kuris bus puiki dovana ne tik sau, bet ir brangiam žmogui.

 

 

 

 

 

Lapkričio 28

“Black Friday” akcijų lietus tęsiasi. Mūsų keliautojų pamėgti “Celestyal Cruises”, kurie karaliauja gražiausiuose Graikijos ir Turkijos uostuose – skelbia net 2 akcijas.
1.  2 keliautojai plaukia už  vieno kainą – keliaujant dviese ir gyvenant dvivietėje kajutėje.
2. Super kaina užsakant vienvietę kajutę ir keliaujant vienam – nuo 784 €!

 

 

 

 

 

Lapkričio 27

Londone – atstumai dideli, o laikas tirpte tirpsta. Jo Jums tikrai sutaupys skrydis į London City oro uostą miesto centre už labai gerą kainą! Beje, vyksta ir puikus konkursas: iki 2019.12.06 pirmasis užsakęs skrydžio bilietą į LCY oro uostą per Estravel laimi firminį LOT aviakompanijos skėtį! P.S. prenumeruoti mūsų naujienlaiškį – būtina sąlyga.

 

 

 

 

 

Lapkričio 26

Zanzibaras – fantastiška kryptis mėgstantiems poilsį balto smėlio paplūdimiuose prie krištolinio vandenyno. Trokštantiems egzotikos ir atostogoms galintiems skirti tik savaitę – Zanzibaras idealu: laiko skirtumas su Lietuva tik 1 val., tad jo beveik nejusite. Į Zanzibarą keliaukite jau per Velykas – čia jos bus tikrai ypatingos, o šiai datai taikoma labai gera kaina.

 

 

 

 

 

Lapkričio 25

Skamba neblogai, tiesa? Naujausi kompanijos “Celebrity Cruises” laivai – EDGE ir APEX dar net nepradėję savo kelionių jūromis buvo vadinami inovatyviausiais ateities kruizais. Užsakykite kruizą šiais laivais kol galioja tik 25 $/asm. pradinė įmoka ir aplankykite gražiausias, prabangiausias Karibų jūros salas ir įspūdingiausius Viduržemio jūros uostus.

 

 

 

 

 

Lapkričio 24

Gana arti Lietuvos, orai – puikūs mėgstantiems pažintinį poilsį, o egzotiška gamta – tokia, kokios nerasite niekur kitur. O kai kelionių kainos tik nuo 400 € – nėra priežaščių, kodėl į Madeirą nekeliauti!  Rekomenduojame rinktis iš 3 skirtingų kelionių į Madeirą: poilsinės, kelionės automobiliu arba puikaus kruizo!

 

 

 

 

 

Lapkričio 24

“Royal Caribbean Cruises” – viena didžiausių kruizinių kompanijų, keliautojus kviečianti keliauti po įspūdingiausias šalis: Aliaską, Kuala Lumpūrą, Singapūrą, Tailandą. Specialus “Juodojo penktadienio pasiūlymas” – net 60 % nuolaida antram keleiviui, o galioja plaukimams net iki 2021 m. balandžio!