Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

Kelionių naujienos: 38-a sav.

Gardžiuojantis skania rytmečio kava, norime kartu su Jumis pasidžiaugti geromis naujienomis apie vis daugiau atsiveriančių sienų kelionėms, remiantis LR vyriausybės sprendimais.

Tikimės, kad tokių pozityvių kelionių naujienų sulauksime vis daugiau, o kol galime pasinaudokime galimybe keliauti be privalomos saviizoliacijos dar šį rudenį! Išsiilgusiems atostogų atrinkome aktualiausias kelionių naujienas ir geriausius kelionių pasiūlymus, kuriuos rasite 38-os sav. kelionių naujienų apžvalgoje!

 

KIPRAS – KOKYBIŠKAS POILSIS PRIVAČIOJE VILOJE

Viena saugiausių kelionių krypčių Kipras – idealus pasirinkimas keliaujančioms šeimoms ar draugų kompanijoms, derinančioms poilsį su aktvyviu laisvalaikiu. Estravel komandos sukurtas išskirtinis pasiūlymas Pafoso kurorte, privačioje 4* viloje “Pegia Paphos” – Jūsų saugioms ir kokybiško poilsio atostogoms!

RUDENIŠKAM SPA POILSIUI LIETUVOJE 

 

Įsimintiniausi SPA ritualai ir procedūros slypi ne tik Azijos šalyse. Palepinkite save, pasinerdami į tikrą SPA rojų LietuvojeTobulam SPA savaitgaliui rinkitės poilsį Palangoje arba Birštone ir pasimėgaukite išskirtinai kokybiškomis SPA paslaugomis už ypatingai geras kainas.

WEBINARAS APIE KOMANDOS FORMAVIMO IŠVYKAS

 

Komandos formavimo renginiai ir bendri kolektyvų susibūrimai tampa vis labiau populiaresni. Artėjantį trečiadienį išgirsite populiariausias šio sezono komandos formavimo veiklų rekomendacijas, kurias Jums pristatys ne tik Estravel komandos nariai, bet ir kviestiniai svečiai. Registruokitės – webinaras nemokamas!

SAUGIŲ KELIONIŲ KRYPTYS – KUR ILSĖSITĖS JŪS?

 

Remiantis nuolat atsinaujinančia kelionių informacija, atrinkome 7-ias saugių kelionių kryptis dar šiam rudeniui, kurioms nėra taikoma privaloma saviizoliacija tiek atvykus į šalį, tiek ir grįžus iš jos. Jūsų svajonių atostogoms dar šį rudenį rinkitės iš trumpų kruizinių išvykų, savarankiškų kelionių automobiliu, poilsinių kelionių bei atpalaiduojančių SPA poilsio.

IDEALI PRAMOGA KOLEKTYVAMS- VĖJARAČIŲ MARATONAS

 

Nepraleiskite progos dar šį rugsėjį su kolektyvu išbandyti išskirtinę pramogą Lietuvos pajūryje – vėjaračių maratoną. Estravel pasirūpins Jūsų išvykos pilnu įgyvendinimu ir  pramogos užsakymu iš mūsų partnerio “Irklakojis”. Ši pramoga puikiai tinka komandoms nebijančioms iššūkių ir adrenaliną keliančių pojūčių. Daugiau apie tai – mūsų blogo įraše.

Palikti atsiliepimą

Prisijunkite, kad paliktumėte komentarą.

Daugiau Estravel blogo įrašų: