Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

Kelionių naujienos: 40-a sav.

Mokytojų diena – šventė ne tik mokytojams, bet ir mums visiems – šiandien sveikiname mokytojus ir švenčiame jų suteiktas žinias bei įkvėpimą ne tik siekti savo tikslų, bet ir keliauti! Pradėkime šį šeštadienio rytą šia džiugia nata ir aktualiausiomis 40-tos savaitės kelionių naujienomis.

Spalio 4

 

 

Mokytojų diena – įkvėpimas sužinoti ir išmokti ką nors naujo. Smagus Šeimų festivalis Plateliuose – jau šiandien kartu su šeima išmokite pinti šeimos apyrankes, virti šermukšnių uogienę, stebėkite teatralizuotus pasirodymus ir dar daugiau!

 

 

 

 

 

 

Spalio 3

 

 

Svajojate aplankyti Pietų Ameriką, bet nedrįstate sąvarankiškai? Naujiena – 2 pažintinių kelionių maršrutai po Braziliją, Peru ir Argentiną. Junkitės prie tarptautinių keliautojų grupių ir iškeliaukite įdomiausias Pietų Amerikos valstybes.

 

 

 

 

 

 

Spalio 3

 

 

Estravel talentai – neatsiejami nuo kelionių. Pietų Ameriką įvertino ir Estravel talentai – kelionių ekspertė Monika net 3 savaites keliavo po Braziliją. Naujausiame blogo įraše -Monikos rekomendacijos ką verta aplankyti, įspūdžiai ir kelionių patarimai.

 

 

 

 

 

 

Spalio 2

 

 

Keliauti šiandien galime praktiškai be ribų, tad jei Pietų Amerikos nepakanka – skriskite į Šiaurės Ameriką užsakę skrydžių bilietus su akcija! Niujorkas – nuo 327 €, Čikaga nuo 346 €, Los Andželas nuo 397 €, Bostonas nuo 465 € ir dar daugiau.

 

 

 

 

 

 

Spalio 1

 

 

Medžiojate skrydžius geromis kainomis arčiau Europos? Skrydžių akcija į Turkiją – puiki proga pakeliauti po vieną labiausiai lietuvių pamėgtų šalių saulėtam poilsiui. Stambulas, Nikosija, Ankara ir kiti žavūs Turkijos miestai laukia Jūsų!

 

 

 

 

 

 

Rugsėjo 30

 

 

Kur ir kodėl keliauti dar spalio mėn.? Keliaukite su šeima per moksleivių atostogas, nenorintys liūdėti lapkričio 1d. – išnaudokite kelionėms ilgąjį savaitgalį, o pasiilgę saulės – mėgaukitės 20-27 °C šiluma mūsų atrinktose kryptyse.