Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

Rekomenduojama vieta vėlyviems pusryčiams Vilniuje

13.09.2019 Zydre Gaveliene

Brunch – vienas mano mėgstamiausių valgymų savaitėje. Man tai ir gražiausias šeimos, draugų susibūrimas.

Naujų vietų ieškau ne vien tik dėl to, kad mėgstu skanų ir kokybišką maistą, bet ir todėl, kad dažnai tenka patikimas vietas rekomenduoti klientams, jų svečiams ir t.t. Rugpjūtį bei rugsėjį mano šeimoje švenčių tiek, kad vos spėju visomis atsidžiaugti. Tad radusi gerą vietą, dalinuosi iš širdies, nes:

• noriu būti naudinga kuo daugiau žmonių;
• noriu, kad kokybiški verslai Lietuvoje gyvuotų ir klestėtų;
• noriu, kad gražių atsiliepimų bei žinių apie Lietuvą būtų kaip galima daugiau;
• noriu, kad visų mūsų šventės būtų gražios.

Atlikau nedidelę rinkos analizę – ištyriau 10 restoranų. Visi pliusai atiteko Sky Bar restoranui. Viešbučiuose praleidžiu labai daug laiko, tad praėjusio sekmadienio vėlyviems pusryčiams pasirinkto viešbučio restorano pliusai turėjo būti esminiai. Neturėjau didelių abejonių, kad kažkas gali būti blogai, bet kad liksiu tokia laiminga savo pasirinkimu – nesitikėjau.

Restorano privalumai:

• vieta fantastiška, patogiau nežinau ar galima rasti – miesto centras, lengvai pasiekiamas pėsčiomis, visuomeniniu transportu. Patogu palikti automobilį.

• Vaizdai pro langus fantastiški – Vilniaus panorama 360 laipsnių.

Platus maisto pasirinkimas. Aš visada ragauju žuvį, kai tik turiu galimybę ir šį kartą ji buvo dieviška, tiek šalta, tiek karšta. Svečiai rinkosi skirtingą maistą ir visi tvirtino, kad skanu. Kiekvienas jaunasis ragautojas rado kuo save nudžiuginti.

• Kaip brunch be kokybiško putojančio vyno taurės? Čia jis tikrai skanus ir kokybiškas, o kai jis nekainuoja papildomai – dvigubai smagiau. Išties smagu, kad restoranas žino tikrąsias brunch tradicijas.

Salė didelė, tad džiaugiausi, kad neteko klausytis kitų kompanijų pokalbių.

• Žaidimų kampelis nedidelis, bet būtent toks, kad padėtų mažyliams nenuobodžiauti, o dar kvepiantis vaikiško šokolado fondiu ir gardžiais keksiukais.

Kainos – labai draugiškos! Suaugusiam žmogui – 25 €, vaikams iki 12 nemokamai.

Tad linkiu skaniai pietaut ir gražiai keliaut!

Palikti atsiliepimą

Prisijunkite, kad paliktumėte komentarą.