Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

Kelionių naujienos: 42-a sav.

Įpusėjus rudeniui pasiilgote ne tik saulės, bet ir ypatingų patirčių? Kelionės kiekvieną kartą apdovanoja įsimintinais potyriais bei emocijomis, kurios išieka ilgam. Linkėdami mėgautis kelionių teikiamais malonumais kuo įmanoma dažniau atrinkome Jums 42-os sav. kelionių naujienas, kuriose – ne tik svarbiausios aktualijos, bet ir kelionių pasiūlymai unikalioms patirtims!

Spalio 18

Kino gerbėjams, norintiems savaitgalį pasitikti naujais atradimais – maršrutas po Vilniuje įamžinto filmo „Jekaterina Didžioji“ vietas. Filmavimo aikštelėje aktorius lankė net Lietuvos Prezidentė! Kokias Vilniaus vietas, rodytas didžiuosiuose ekranuose dar galite pamatyti? Jas rasite čia.

 

 

 

 

 

 

Spalio 18

Planuojant kelionę unikalios patirtys prasideda vos įsigijus skrydžių bilietus – užplūsta magiškas kelionės laukimas! Kelionės bus laukti maloniau, jei įsigysite bilietus su akcija į Niujorką, Abu Dabį, Baku ir daugiau nuostabių krypčių.  Juos įsigykite internetu 24/7.

 

 

 

 

 

 

 

Kelionių naujienos

Spalio 18

Unikalios patirtys keliaujant lydi kiekviename žingsnyje. Viena iš jų – poilsis kokybiškame viešbutyje. Prabangios patirtys Jūsų laukia naujame, tik šį savaitgalį atidarytame viešbutyje, Palangoje – „Amsterdam Plaza“.  Čia yra viskas, ko reikia maksimaliam komfortui: nuo jaukaus, ispanų dizainerio kurto interjero, svečiams rezervuotų vietų automobiliams iki  visuose apartamentuose esančių virtuvėlių.

 

 

 

 

 

Spalio 17

Europą jau iškeliavote ir ieškote išskirtinių potyrių tolimesniuose kraštuose? Į nepamirštamus nuotykius leiskitės Panamos kanalo kruizu! Šis kanalas laikomas vienu iš modernaus pasaulio inžinerinių stebuklų, o vos vienos kelionės metu, per gražiausias metų šventes,  pamatysite Majamį, Kolumbiją, Kosta Riką, Gvatemalą, Meksiką ir Los Andželą!

 

 

 

 

 

 

Spalio 17

Unikalioms Kalėdų patirtims – kelionė ten, kur slypi jų ištakos – į Izraelį! Poilsis Eilato kurorte, besigrožint didingais kalnų peizažais ir dykumomis, Kūčios, praleistos lankant Raudonąjį kanjoną, nardymas virš spalvingų koralinių rifų ir dar daugiau! Įsigykite kelionę, kol dar yra vietų labai geromis kainomis.

 

 

 

 

 

 

Spalio 16

Keliaujant su Estravel – kelionių sprendimai visuomet patys geriausi, nes pas mus užsakysite ne tik profesionaliai suplanuotą kelionę, bet ir greitai bei patogiai pasirūpinsite kelionės saugumu! Atostogas jau suplanavote, tačiau kelionės draudimo dar neužsakėte? Padarykite tai dabar, internetu.

 

 

 

 

 

 

 

Spalio 15

Patyriminė kelionė moterims Maldyvuose – tobulas pasirinkimas norinčioms pailsinti ne tik kūną, bet ir sielą. Tokios kelionės – puikus būdas pažinti pasaulį ir padedant lektorėms – pažvelgti į viską kitu kampu. Gyvenimą keičianti kelionė moterims Maldyvuose – jau šį pavasarį.