Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

Kelionių naujienos: 44-a sav.

Ilgasis savaitgalis – puiki proga neskubant skirti laiko apmąstymams: kur ir kada keliauti, ką įdomaus nuveikti ar aplankyti kelionės metu. Kad kelionių idėjos visad būtų originalios, o keliones planuoti būtų smagiau – nauji 44-tos sav. Estravel ekspertų kelionių patarimai, rekomendacijos ir geriausi pasiūlymai.

 

 

Spalio 30

Gražiausių žiemos švenčių sutikimas kelionėje – gali tapti Jūsų šeimos ar draugų tradicija. Jei ieškote kur šiemet įdomiai švęsti – Nauji metai Turkijoje bus puikus pasirinkimas. Prabangus 5* „Akka Antedon” viešbutis, šventinė „Gala” vakarienė, šildomas baseinas ir spa – tik maža dalis to, kas Jūsų laukia jau šią žiemą.

 

 

 

 

 

 

Spalio 29

Kur trumpam, įdomiai ir nebrangiai nukeliauti dar iki Naujų metų? Į Rygą ir Stokholmą – teminiais kruizais! Teminius 2n. kruizus užsakykite internetu:
2019 11 03 – 05 Lotės gimtadienis – vaikų kruizas;
2019 12 24 – 26 Kalėdų kruizas;
2019 12 27 – 29 Moksleivių žiemos atostogų kruizas.

 

 

 

 

 

 

Spalio 28

Kur keliauti žiemą, kai Egipte vėsu, o Kanarų salose – vėjuota? JAE ir Omanas – puiki alternatyva! Paruošėme Jums 3 išskirtinių atostogų pasiūlymus: norintiems pažinti arabišką kultūrą – poilsis Abu Dabyje; norintiems kokybiško paplūdimio poilsio – poilsis Omane; norintiems derinti ir poilsį ir pažinimą – Artimųjų Rytų kruizas.

 

 

 

 

 

 

 

Spalio 27

Naujienos kruizinių kelionių gerbėjams – pristatome prabangius „Oceania Cruises“ kruizus. Rafinuotą eleganciją vertinantiems keliautojams kruizai šios kompanijos laivais ir egzotiškais maršrutais bus tikra palaima. Jūsų dėmesiui: 3 fantastiški „Oceania Cruises“ kruizai, kuriuos Baltijos šalyse galite įsigyti tik Estravel kelionių centre.

 

 

 

 

 

 

 

 

Spalio 26

Žinome, kad atvėsus orams Lietuvoje, norisi keliauti į kuo tolimesnį pasaulio kraštą. Azija – tikra egzotika lietuvio akims! TOP 10 skrydžių kainų į Aziją – Pekiną, Šanchajų, Puketą ir daugiau – puiki galimybė užsakyti skrydžių bilietus internetu pigiau.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Spalio 26

Šios 44-tos sav. naujienos ir geriausi pasiūlymai įkvėpė keliauti? Primename, kad planuojant kelionę visuomet verta pasirūpinti ir draudimu. Kodėl? Nes draudimas – puiki apsauga nuo nenumatytų išlaidų kelionės metu! Draudimas internetu su 10% nuolaida – 24/7!