Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

Kelionių naujienos: 45-ta sav.

Prasidėjęs lapkritis primena, kad iki šventinio gruodžio liko nepilnas mėnuo, per kurį skubėsime ruoštis Kalėdoms ir Naujiesiems, rūpintis dovanomis artimiesiems ir ypatingomis akimirkomis. Būtent todėl lapkritį rekomenduojame išnaudoti neužbaigtiems kelionių planams ir savęs palepinimui, kad žiemos švenčių laukimas būtų malonesnis. O kelionių planams įgyvendinti – tikrai įkvėpimo suteiks 45-tos sav. Estravel ekspertų kelionių patarimai, naujienos ir geriausi pasiūlymai!

Lapkričio 8

Prieš pradėdami rūpintis Kalėdų dovanomis artimiesiems – lapkritį skirkite palepinti save! Lietuvoje ši savaitė – garstronominė, o tai reiškia – labai geros maisto kainos geriausiuose šalies restoranuose. Jei nespėjote į gurmaniškas keliones leistis darbo dienomis – dar turite laiko šį savatgalį!

 

 

 

 

 

 

Lapkričio 7

Iki žiemos liko jau nepilnas mėnuo, o rudenį išsvajotų atostogų suplanuoti neuspėjote? Egzotinės kelionės į tolimas saulėtas kryptis, tokias kaip Omanas, Mauricijus, Tailandas, Balio sala ir dar daugiau – puikios idėjos lapkričio atostogoms!  Mūsų atrinktose kryptyse – sausasis sezonas, geros kainos, o skrydžiai galimi net iš 2 oro uostų!

 

 

 

 

 

Lapkričio 6

Turbūt kiekvienas artimoje aplinkoje turime tų, kurie dirba užsienyje, Skandinavijoje. Laukiate artimųjų, sugrįžtančių prieš žiemos šventes? Jeigu jų kelionės planuose numatoma kelionė keltu, priminkite, kad keltų bilietus internetu įsigyti verta jau lapkritį, nes gruodžio mėn. laisvų vietų rasti – labai sunku.

 

 

 

 

 

 

Lapkričio 5

Lapkritį neturite labai daug laiko keliauti į egzotiškas šalis? Tuomet keliaukite į artimas kryptis – Marsą Alamą, Madeirą, Stambulą, Izraelį ir kitas! Kodėl dabar? Nes orai šiose kryptyse labai palankūs šalių pažinimui, pasivaikščiojimams bei paplūdimio poilsiui!

 

 

 

 

 

 

Lapkričio 4

Per šventinius rūpesčius draudimą galite pamiršti, tad lapkritis – puikus mėnuo užsakyti jį internetu. Apie draudimą įprastai negalvoja, kol jo neprireikia – o gan dažnai prireikia civilinės atsakomybės draudimo. Jis praverčia keliaujant su aktyviais vaikais, planuojant slidinėti ar išbandyti kitą žiemos sportą, keliaujant automobiliu. Šis draudimas – kainuoja nedaug, o nuostolius gali dengti iki 50 000 EUR!

 

 

 

 

 

 

Lapkričio 4

Sklandūs skrydžiai – neatsiejami nuo kokybiškos kelionės. Jeigu po žiemos švenčių, sausio-kovo mėnesiais planuojate skristi su “Turkish Airlines” – svarbi informacija Jums: aviakompanija atšaukia kai kuriuos skrydžius. Kaip pasitikrinti ar Jūsų skrydis atšauktas ir kaip elgtis pasirodžius tokiai informacijai – profesionalūs Estravel ekspertų patarimai.