Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

Mūsų mintys su Maroku

Estravel komanda ir visas pasaulis širdimi ir mintimis yra su Maroku. Šį savaitgalį Maroką supurtė 6,3 balo stiprumo žemės drebėjimas. Žemės drebėjimo epicentras buvo Atlaso kalnuose, 72 kilometrų atstumu nuo Marakešo. 

Estravel komanda nedelsiant susisiekė su kelionių partneriais Maroke. Dalinamės su Jumis mūsų partnerių iš Maroko atsakymu apie dabartinę situaciją šalyje. 

Su palengvėjimu pranešame, kad visi mūsų klientai, kolegos ir partneriai yra saugūs. Viešbučiai Marakeše veikia visu pajėgumu ir nepatyrė jokios struktūrinės žalos. Nukentėjo tik kai kurie istoriniai pastatai senamiestyje ir kaimo vietovėse. Norime padėkoti Maroko vyriausybei ir vietos valdžios institucijoms už neįkainojamą paramą šiuo sudėtingu laikotarpiu. Mūsų mintys ir gili užuojauta visiems nukentėjusiems ir artimųjų netekusiems žmonėms. Nuoširdžiai dėkojame už nuolatinę paramą ir tikimės, kad galėsime Jus priimti mūsų nuostabioje šalyje, užtikrindami, kad Jūsų viešnagė bus tikrai nepamirštama.

Kiekviena stichinės nelaimė atneša pasekmių visoms šalims, o ypatingai toms, kurios gyvena iš turizmo. Maroke turizmas sudaro daugiau kaip 7% nuo bendrojo vidaus produkto (BVP), o turizmo industrija sukuria daugiau kaip pusę milijono darbo vietų šalyje. 

Šiuo metu tiesioginiai užsakomieji reisai į Maroką iš Lietuvos nėra vykdomi. Mūsų žinomis, Marakešo oro uostas veikia kaip įprasta, apie skrydžių atšaukimus nepranešama.

Taip pat primename, kad lietuviams į Maroką patogiausia keliauti per Rygos oro uostą. Šiemet reguliarieji skrydžiai į Marakešą iš Rygos bus vykdomi nuo spalio 24 d., o į Agadirą – nuo lapkričio 4 d. 

Blogiausia, ką šiuo metu galime padaryti Marokui – nusisukti nuo šalies tuomet, kai mūsų visų jai labiausiai reikia. Tad savo ruožtu skatiname prisidėti prie žemės drebėjimo pasekmių suvaldymo ne tik moraline ar finansine parama nukentėjusiems, bet ir išlikti ramiems ir budriems jei planuojate keliones į Maroką – neskubėti keisti kelionių planų ar atšaukinėti kelionių. 

Marokas yra nuostabi, šalis kuri kiekvieną keliautoją į save įtraukia, dalinasi gražiausiomis spalvomis, unikaliomis autentiškomis patirtimis ir svetingai priima kiekvieną sutiktą. Tai ideali šalis tiek trumpoms savaitgalio kelionėms, tiek ilgesnėms paplūdimio ar pažintinėms atostogoms, tiek motyvacinėms įmonių komandų kelionėms. 

Esant būtinybei Estravel kelionių komanda visuomet padės Jums prireikus ne tik suplanuoti kelionę į Maroką nuo A iki Z, bet ir pakoreguoti kelionės planus, pasiūlys alternatyvas, perplanuos kelionę į kitus šalies regionus jei prireiktų tai padaryti dėl gamtos nelaimių ar kitų nenumatytų situacijų. Esame Jūsų patikimas kelionių partneris keliautojams jau daugiau kaip 26 metus.  

Naudingos nuorodos norintiems sekti informaciją apie situaciją Maroke 

Video medžiaga iš Maroko:

Parašykite komentarą

Jums taip pat gali būti aktualu ir naudinga: