Blogas

Estravel kelionių ekspertų patarimai, naudinga informacija bei aktualios naujienos kiekvienam keliautojui.

Akcija VIP poilsiui: verslo klase į Seišelius, Abu Dabį

Skubame Jums pranešti puikias naujienas – akcijos egzotinėms kelionėms verslo klase – vėl Estravel! Vos po keletą laisvų vietų išskirtinai prabangioms atostogoms Seišeliuose ir Abu Dabyje, labai riboto galiojimo pasiūlymas. Pasitarkite su šeima, apgalvokite ir skambinkite ar rašykite mums ir rezervuokite tokias atostogas, kokiomis mėgaujasi garsiausios pasaulio įžymybės.

Šiam pasiūlymui tiesiog neįmanoma atsispirti:

  • Skrydžiai verslo klase su vienomis geriausių avialinijų Europoje.
  • Persėdimas – komfortiškame “Business Lounge” Stambulo oro uoste – 5.600 m² ploto erdvėje su išskirtiniu 130 m² muziejumi.
  • Kokybiškas maitinimas ir neriboti gaivieji bei alkoholiniai gėrimai skrydžio metu – pajusite turkišką svetingumą ir geriausius šefų sukurtus skonius.
  • Naujausia multimedijos pramogų sistema skrydžio metu stebėti serialams, filmams, klausyti muzikai, tinklalaidžių ir pan.
  • Savaitė itin aukštos klasės poilsio vienuose prabangiausių, tarptautinių tinklų 5* viešbučiuose: Seišeliuose – Kempinski, o Abu Dabyje – Rixos
  • Rankinis (8 kg) ir didelis registruotas bagažas (2 vnt. po 23 kg arba 1 vnt. Iki 40 kg).
  • Privatūs pervežimai: oro uostas-viešbutis-oro uostas.
  • Estravel konsultacijos planuojant kelionę bei pagalba 24/7 kelionės metu.

Abu Dabis

Abu Dabis – turtingiausias JAE emyratas, kuris nustebins net ir visko mačiusius keliautojus. Garantuota saulė, šiluma ir šilta jūra, pažintis su istorine JAE kultūra: galėsite išvysti gražiausią mečetę pasaulyje – Sheikh Zayed, leistis į bekraščių dykumų safarius, pasivaikščioti Al Ain rūmuose. Be viso to – aukščiausio lygio pramogos: unikalūs Ferrari World ir Warner Bros atrakcionų parkai, 37 hektarų ploto vandens parkas, laukinė Sir Bani Yas sala. O kur dar įspūdingi Etihad dangoraižiai, prabangi Corniche promenada, balčiausi smėlio paplūdimiai ir visai šalia esantis Dubajus! 

Seišeliai

Seišeliai – viena įspūdingiausių ir prabangiausių atostogų krypčių visame pasaulyje. Dėl unikalaus Seišelių salų grožio poilsiui šį salyną mėgsta rinktis jaunavedžiai ar keliautojai, norintys ypatingai atšvęsti svarbias progas. Sakoma, kad pats gražiausias paplūdimys pasaulyje yra būtent Seišeliuose – nepraleiskite galimybės jį išvysti ir pasimaudyti jūroje bei saulės spinduliuose. O kur dar įspūdingos tropinės džiunglės, daugybė galimybių leistis į žygius kalnuose ir iš aukšto pažvelgti į pasakiško grožio Seišelių salų panoramas, egzotiški kątik nurašykyti vaisiai, vandens sporto pramogos ir ne tik!

Leiskitės į išskirtinai prabangią kelionę, kur karališkas dėmesys ir poilsis prasidės vos įlipus į lėktuvą. Palyginus su savaitės atostogomis tokio aukšto lygio viešbutyje Turkijoje ar Egipte – šių egzotinių kelionių kainos verslo klase yra fantastiškai geros. O ir vertė, ką už tokią kainą gaunate – itin didelė.

Jums taip pat gali būti įdomu: